ШанельКуКу• 14 февраля 2025
Лазерна корекція зору
Добрий вечір. Розкажіть,будь ласка.Як це відбувається , чи важко то все витримати, чи є больові відчуття під час. Взагалі все цікавить по цій «процедурі» . І якщо можна, порекомендуйте клініку, якою задоволені. Київ, Вінниця . Дякую
миссАрфография• 28 февраля 2025
Ответ дляЖенщинас
Операція робиться дуже швидко.
Якщо ще щось цікаво,питайте.
Як згадаю,скільки я всього пепечитала перед операцією
Якщо ще щось цікаво,питайте.
Я забагато перечитала, в день операції відмовилась, тепер шкодую, але вже по віку пізно
миссАрфография• 28 февраля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Варта. Я не знаю чи віковий + без операції відтягується. Так як на роботі багато хто вже в 40 років мали проблеми з зором. А мені 46 вже на носі, і так, зір погіршився, але не критично. Окулярів ще не треба. Але ці емоції після корекції просто неймовірні. Я з клініки їхала і як мала дитина раділа, що бачу номери авто, що їдуть попереду. Всі реклами по дорозі перечитала) Однозначно варто
Мається на увазі, що відтягується віковий+в тих, в кого міопія без корекції