Щира українка• 14 февраля 2025

Вага при рості 168 в 14,5 років.

Яка приблизно має бути?
Оксана -1f11• 14 февраля 2025
Ответ дляЩира українка
А виглядає як?

Тендітна як стеблинка?
Ні, струнка, але не худа, але і я все життя була 47 кг
Раз одела не бу• 14 февраля 2025
У меня было 55 +- в таком возрасте, сейчас 48. Рост такой же
Люблю джаз• 14 февраля 2025
Моя 173 см, 49-50 кг
ЧорноброваЯ• 14 февраля 2025
Ответ дляЩира українка
Ви бачите різницю 60 і 44????
Ще і зріст більше.
У меня дочка 47-49 кг в 14 лет - скелет
Что-то вы преувеличиваете. У моей дочки рост 168 см был в 12 лет, весила тогда 42 кг. Худенькая, но прям скелетом не выглядела.

Я сама замуж выходила в 28 лет с ростом 173 см и весом 52 кг. Нормальная красивая фигура была, никакого скелета.
Люблю кетчуп• 14 февраля 2025
Ответ дляПік Антна
Ого
Стройной фигуры у нее уже не будет((
Я в 14 была взбитой, потом как закончился пубертат, похудела. Мне уже под 40, и я вешу под 50 кг. В период пубертата так может быть, тем более ребенок еще и спортом занимается
НаливайКа• 14 февраля 2025
Моей 15 лет, рост 182, вес 60 кг. Длинные ножки, худощавая
Язвочка• 14 февраля 2025
Ответ дляЩира українка
Женский
До 50кг
Язвочка• 14 февраля 2025
Ответ дляОксана -1f11
У мене донька така, 44 кг
Це нормально в цьому віці!
Язвочка• 14 февраля 2025
Ответ дляТочноБудет
55-60кг
Это для женщины нормально! Для подростка - нет
Язвочка• 14 февраля 2025
Ответ дляЩира українка
Ну моя худа аж прозора
Їсть так собі, погано.
Дуже активна, астенік
То що ви хочете від неї???
ЧорноброваЯ• 14 февраля 2025
Ответ дляЯзвочка
То що ви хочете від неї???
Убедиться, что дочь страшно больна и залечить?
Дуже дуже вумна• 14 февраля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Я до вагітності в 30 років при зрості 170 важила 48 кг, скелетом не виглядала, просто худорлява, на дієтах ніколи не сиділа. Якщо дитина харчується нормально це може просто бути швидкий обмін речовин
Я до 30 років важила 47 при рості 158, дрищ, худа була, весь час намагалася набрати вагу. Всі по різному виглядають з однієї вагою
Дуже дуже вумна• 14 февраля 2025
Від 45-60 нормальна вага при такому рості і віці. Головне здоров´я. Поки йде гормональні зміни, не варто сильно переживати. Так як може за пару років все кардинально зміниться
Невловимий Джо• 15 февраля 2025
Ответ дляНаливайКа
Дівчинка доволі висока, руки теж довгі?
Мэри Попкинс• 15 февраля 2025
Ответ дляЩира українка
Ну моя худа аж прозора
Їсть так собі, погано.
Дуже активна, астенік
Так в чому питання? Якщо ви вважаєте, що вона недоїдає - вирішуйте питання з психологом тощо. Інакше дайте спокій, бо скільки б не запихали, не набере вагу, якщо це її тип будови, але невроз якийсь своїми переживаннями навішаєте.
НаливайКа• 15 февраля 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Дівчинка доволі висока, руки теж довгі?
да, и руки длинные, но у нас папа 2 метра
автор Щира українка • 15 февраля 2025
Ответ дляНаливайКа
У нас тоже папа 202 см.
У дочки руки и ноги длинные, на папу похожа, но не очень и высокая
Королева краси• 16 февраля 2025
Ответ дляЯзвочка
Вот почему ненормально ?
Я в 13 лет была 53 кг
В 20 ,в 22 также 52-53 кг
В 25 лет тоже 53 кг
Потом родила в 27 лет ,через 3 месяца опять 53 кг
Что здесь ненормально?
автор Щира українка • 16 февраля 2025
Ответ дляКоролева краси
Вот почему ненормально ?
Я в 13 лет была 53 кг
В 20 ,в 22 также 52-53 кг
В 25 лет тоже 53 кг
Что здесь ненормально?
Моя сестра в 12 весила 60 при 168.
Потом в 20 лет 63 при 171, и до 40 лет 65-67.
Что здесь ненормально???
Лишь бы написать
Невловимий Джо• 17 февраля 2025
Ответ дляНаливайКа
Раджу Вам поцікавитись щодо синдрома Марфана, і якщо треба перевірити на наявність критеріїв (є онлайн калькулятори, але часто англомовні). Нічого не стверджую, але такий високий зріст в купі з довгими кінцівками це привід звернути увагу.
НаливайКа• 17 февраля 2025
Ответ дляНевловимий Джо
У нас нет гибкости суставов аномальной и пальцы на руках обычной длины. Дочка в классе еще не самая высокая, есть девчонки и выше)
Невловимий Джо• 18 февраля 2025
Ответ дляНаливайКа
У Марфана купа критеріїв, в тому числі ті, що може виявити лише лікар. Але ж не обов´язково вони всі мають бути одночасно. Я просто звернула увагу, Ви мама, і вам видніше.