При зрості 168 і віці 33 роки. Що зробити щоб до 8 березня
Борисфенка• 31 января в 23:56
Залиште на їжу 500 гривень. Решту комусь віддайте на зберігання. Тоді вийде.
автор, у вашому віці - реально. гляньте Обложко на ютубі (кацапія), грошей не платіть - багато корисної інформації безоплатно є. якщо до його системи харчування + відео дивитись для моральної підтримки+5-8 тис кроків щодня = 100 % вийде !!!спробуйте. і не забудьте нам відписатись потім
Leo07032016• 01 февраля в 00:26
Ответ дляАnnеt
так можно и до двух гвоздичек дохудеться.
Реально рассмешили, спасибо