Стрекоза любви• 15 февраля в 10:54

Хтось користувався блисками Фенті Бюті?

Спробувала такий блиск, дуже сподобався. Не липкий, без присмаку, але не знаю, чи він скачується ?
Повітруля• 15 февраля в 11:03
Де придбали? Хочу теж якийсь купити новий) в мене з люксу лиш Clarins є) і ще подобається Maybelline Lifter Gloss)
Без образів• 15 февраля в 11:05
Не скочується, дуже мені подобається. А зараз у них вийшли бальзамні блиски, теж кажуть дуже класні, хочу купити.
автор Стрекоза любви • 15 февраля в 11:07
Ответ дляПовітруля
Я ще не купила, тільки затестила. У Вінниці є магазин з парфумами і косметикою. Я просто впевнена, що там оригінал, бо знаю власницю. Не хочу на підробку потрапити.
Я завжди користувалася Кларанс, мені подобається, але чомусь коли залишається 1/3 блиску, він якось псується, якісь чорні часточки зʼявляються. Доречі, зараз на сайті Броку дуже низька ціна на Кларанс, гривень 600-700. Але щось нове хочу спробувати:)
Ответ дляБез образів
Дякую
Повітруля• 15 февраля в 11:11
Ответ дляСтрекоза любви
Я теж бачила, що акція) мій улюблений 19 відтінок)
Роза в вазі• 15 февраля в 11:24
Липкі не люблю
Творческий типаж• 15 февраля в 11:37
Ответ дляСтрекоза любви
В конце прошлого года Кларанс по 480 были в Броке. На Нотино и сейчас есть по 530 некоторые оттенки
Трільчиха• 15 февраля в 11:45
У мене коричневий, дуже хотіла.
Але по факту - не ношу. Липкий, неприємний на губах.
Не було змоги тестувати, замовляла з UK
автор Стрекоза любви • 15 февраля в 12:09
Ответ дляТрільчиха
У мене коричневий, дуже хотіла.
Не було змоги тестувати, замовляла з UK
Я взяла такий. Це якась лімітка. Наразі на губах комфортно
Байрактарна• 15 февраля в 13:30
Я выбирала себе хайлайтер , (писала в какой-то из тем недавно ) , подруга пошла в сефору исключительно за фенти и … он проиграл всем , даже by Mario.
Мне нужен был белый , без всяких оттенков ,мелкий , похожий на Диор бекстейдж #1. ( разбила его ).
Хайлайтер фенти - это крупные блестки , красивые , но хайлайтером я бы это не назвала.