Та же проблема. Только мне надо по нсзу. Интересно, доживу ли?
А я вже не можу. Це капець! Кожен раз йду в туалет і думаю, чи все норм чи не. Вирішила остаточно, що треба. Але ціна канешна. Дивлюсь, що типу від 30 000, завтра іду на консультацію до проктолога-хірурга. Подивлюсь що скаже.
Жесть цены(((. Вам надо было сразу на очередь встать когда вы заметили пиздец
Жесть, це коли мамі в 60-70 т років потрібно колінні суглоби міняти, а вартість одного від 120 000 -150 000 грн , скільки пенсій потрібно зібрати для найкращої медицини. Про кульшові (раптом у кого така проблема) навіть боюся думати, яка ціна і ніхто ж не гарантує, що потім буде все ок, організм прийме ’імплант’ і не буде відторження.
Если клиника и имплант надежные, то не будет никаких отторжений
Видаляли тріщину в червні обійшлося близько 10 тис у Феофанії. Лікар Бухенський, консультація через касу щось біля 400 грн. Лікар дуже тактовний та делікатний.
Суглоби ж не за 1 день ,,зявилися,, а років за 10-15-20 точно був відомий діагноз-артроз, а кінець завжди один-заміна. Був час підготуватися
Плюсуюсь за Пугача Вячеслава тисячу раз. Віе мене від операції врятував. А колегі навпаки, затягнули, була критична ситуація, відправив її на термінову операцію в той самий день. Радила тут, мені дівчата потім відписували
Дівчата, а що у вас було, що вам зробили операцію? Бо у мене кожен раз похід в туалет (пробачте), це наче дупа тріскається і потім кровить. Не завжди, але часто. Вже не хочу ті свічки і мазі куплять.
Мені не зробили. Вона не потрібна була, був геморой і інша лікарка сказала, що терміново треба вранці до нех, бо капець. От я і пішла до Пугача. Операція мені не треба була. Ромашка та якась копійчана мазь вирішили мою проблему. А у колеги щось затягнув інший лікар, казав все гаразд, а їй все гірше ставало. Відпрачила їх до Пугача, він відправив оперуватись одразу. Робили навіть 2 операції їй. Що саме, не підкажу
Ви ж розумієте що геморой не лікується. Консервативно лише знімаються симптоми і відкладається час операції. Якщо на ранніх стадіях питання можна вирішити менш травматичними методами -кільцями, то на пізніших лише оперативно. Звісно, нам хочеться якнайдавніших відтягнути цей момент.
В мене таке було, ледь не знепритомніа від болю. І через рік страждань зробила операцію і не жалкую. Вже забула як то какати без болю
Вірніше лікується оперативно.
Ну оце і у мене так було. Спочатку стримувала загострення дієтами і ліками (лікар виписував), в потім чим далі, тим гірше. Тому да, я розумію, що краще видалять, тим паче я дивлюсь, що зараз безкровно видаляють лазерам під місцевою анестезією. В той день вже додому відпускають. Да, дорого, страшно, але треба.
Діагноз відомий тоді, коли є відчутні болі, зазвичай люди ходять і терплять, нікуди не звертаються, бо ще ж ходити можна, як автор зі своїм гемороєм. На зарплату вчителя не дуже позбираєш.
В мене свекор з двома переломами кульшових. На одній протез, на іншій просто пластина. Операція бескоштовна, тільки 10 донорів крові потрібно було знайти, то ми це швидко знайшли.
Тріщина була після пологів, призначив лікування, вилікував
РОзкажіть, будь ласка, який шлях для безкоштовної операції ? Я чула про чергу, але поки не розумію як це діє. Як пройшла реабілітація ?
Яким методом і як довго в лікарні та потім відновлення?
Безкоштовна робиться ТІЛЬКИ протягом 24 годин, нам так хірург сказав. Перший перелом був на дачі і давно, то тоді було тільки за кошти. Але нам в лікарні дали телефони благодійних центрів , з якими вони працювали. Ми звертались в Сохнут і свекру оплатили всю операцію. А другий раз коли був другий перелом, то чоловік одразу пішов до завідуючого хірургією і настояв на швидкій операції, в день перелома. І її таки зробили бескоштовно. Після операції одразу потрібно піднімати і заставляти ходити. Через крики, прокльони та мати. Тоді приживається дуже швидко.
Ще уточнення. Операції роблять тільки якщо паціент ходить. На ходунках з зафіксованою ногою в тазостегновому бандажі. Паціента не беруть на операцію якщо е гастрит, або виразка шлунку. Наркоз епідуралка, бо в такому віці із-за серця неможна робити загальний наркоз.
Тобто планово, записатися в чергу якусь очікуванняя, є діагноз і висновок травматолога (у мами колінний суглоб) практично неможливо?