сою не люблю• 15 февраля в 12:51

Порадьте в Києві проктолога! Хочу видалити тріщину і геморой.

Задовбало! Вже багато років то запалюється все, то нормально. Вирішили лазерну все видалити. Але до кого піти? В кого є досвід успішний?
Eva-ff3f• 15 февраля в 12:52
Та же проблема. Только мне надо по нсзу. Интересно, доживу ли?
Хитрушка-чекушка• 15 февраля в 12:53
Гляньте https://www.instagram.com/dr.anastasiia_prystaia/
не була, підписана на неї, інтуїтивно подобається.
автор сою не люблю • 15 февраля в 12:54
Ответ дляEva-ff3f
А я вже не можу. Це капець! Кожен раз йду в туалет і думаю, чи все норм чи не. Вирішила остаточно, що треба. Але ціна канешна. Дивлюсь, що типу від 30 000, завтра іду на консультацію до проктолога-хірурга. Подивлюсь що скаже.
Eva-ff3f• 15 февраля в 12:55
Ответ длясою не люблю
Жесть цены(((. Вам надо было сразу на очередь встать когда вы заметили пиздец
автор сою не люблю • 15 февраля в 12:59
Ответ дляEva-ff3f
Та да. Мені ще років 6 назад радили прибрати це, типу все одно воно ніколи не загоїться. Тому, буду платити бо реально, це ад якийсь.
Хитрушка-чекушка• 15 февраля в 13:00
Ответ дляEva-ff3f
Жесть, це коли мамі в 60-70 т років потрібно колінні суглоби міняти, а вартість одного від 120 000 -150 000 грн , скільки пенсій потрібно зібрати для найкращої медицини. Про кульшові (раптом у кого така проблема) навіть боюся думати, яка ціна і ніхто ж не гарантує, що потім буде все ок, організм прийме ’імплант’ і не буде відторження.
Голубая фишка• 15 февраля в 13:02
Яремчук Ігнат. Була в нього на огляді, дуже делікатний лікар, все сподобалось. До операції поки не дійшло, але якщо знадобиться, то тільки до нього
Самохвалова• 15 февраля в 13:08
Ответ дляХитрушка-чекушка
Если клиника и имплант надежные, то не будет никаких отторжений
Да Щас же• 15 февраля в 13:15
Пугач, очень рекомендую
ПоЗиТиВнАя• 15 февраля в 13:50
Ответ длясою не люблю
Видаляли тріщину в червні обійшлося близько 10 тис у Феофанії. Лікар Бухенський, консультація через касу щось біля 400 грн. Лікар дуже тактовний та делікатний.
ПоЗиТиВнАя• 15 февраля в 13:51
Ответ дляEva-ff3f
Та яка черга. Мене в 18 лікарню направляли, взагалі без проблем.
Але вирішила в Феофанії робити.
ПоЗиТиВнАя• 15 февраля в 13:53
Ответ дляХитрушка-чекушка
Суглоби ж не за 1 день ,,зявилися,, а років за 10-15-20 точно був відомий діагноз-артроз, а кінець завжди один-заміна. Був час підготуватися
ПоЗиТиВнАя• 15 февраля в 13:53
Ответ дляДа Щас же
Пугач, очень рекомендую
Він мені здався дивакуватим
Eva-ff3f• 15 февраля в 14:33
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Але вирішила в Феофанії робити.
Странно. Там даже на колоноскопию очередь несколько месяцев,непонятно, кому она нафиг сдалась уже
Tatyana_1975• 15 февраля в 14:46
Ответ дляДа Щас же
Пугач, очень рекомендую
Плюсуюсь за Пугача Вячеслава тисячу раз.
Віе мене від операції врятував. А колегі навпаки, затягнули, була критична ситуація, відправив її на термінову операцію в той самий день. Радила тут, мені дівчата потім відписували
автор сою не люблю • 15 февраля в 14:51
Ответ дляTatyana_1975
Дівчата, а що у вас було, що вам зробили операцію? Бо у мене кожен раз похід в туалет (пробачте), це наче дупа тріскається і потім кровить. Не завжди, але часто. Вже не хочу ті свічки і мазі куплять.
Tatyana_1975• 15 февраля в 14:59
Ответ длясою не люблю
Мені не зробили. Вона не потрібна була, був геморой і інша лікарка сказала, що терміново треба вранці до нех, бо капець. От я і пішла до Пугача. Операція мені не треба була. Ромашка та якась копійчана мазь вирішили мою проблему.
А у колеги щось затягнув інший лікар, казав все гаразд, а їй все гірше ставало. Відпрачила їх до Пугача, він відправив оперуватись одразу. Робили навіть 2 операції їй. Що саме, не підкажу
ПоЗиТиВнАя• 15 февраля в 15:02
Ответ дляEva-ff3f
Я колоно робила в 7 лікарні, тиждень може 2 чекала.
ПоЗиТиВнАя• 15 февраля в 15:04
Ответ дляTatyana_1975
Ви ж розумієте що геморой не лікується. Консервативно лише знімаються симптоми і відкладається час операції. Якщо на ранніх стадіях питання можна вирішити менш травматичними методами -кільцями, то на пізніших лише оперативно.
Звісно, нам хочеться якнайдавніших відтягнути цей момент.

Вірніше лікується оперативно.
ПоЗиТиВнАя• 15 февраля в 15:07
Ответ длясою не люблю
В мене таке було, ледь не знепритомніа від болю. І через рік страждань зробила операцію і не жалкую. Вже забула як то какати без болю
автор сою не люблю • 15 февраля в 15:37
Ответ дляПоЗиТиВнАя

Вірніше лікується оперативно.
Ну оце і у мене так було. Спочатку стримувала загострення дієтами і ліками (лікар виписував), в потім чим далі, тим гірше. Тому да, я розумію, що краще видалять, тим паче я дивлюсь, що зараз безкровно видаляють лазерам під місцевою анестезією. В той день вже додому відпускають. Да, дорого, страшно, але треба.
Хитрушка-чекушка• 15 февраля в 15:45
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Діагноз відомий тоді, коли є відчутні болі, зазвичай люди ходять і терплять, нікуди не звертаються, бо ще ж ходити можна, як автор зі своїм гемороєм.
На зарплату вчителя не дуже позбираєш.
Чумацький Шлях• 15 февраля в 16:21
Ответ дляХитрушка-чекушка
В мене свекор з двома переломами кульшових. На одній протез, на іншій просто пластина. Операція бескоштовна, тільки 10 донорів крові потрібно було знайти, то ми це швидко знайшли.
Да Щас же• 15 февраля в 16:27
Ответ длясою не люблю
Тріщина була після пологів, призначив лікування, вилікував
Tatyana_1975• 15 февраля в 16:38
Ответ дляПоЗиТиВнАя

Вірніше лікується оперативно.
Ну протягом 9 років він мене не турбує....
Хитрушка-чекушка• 15 февраля в 16:51
Ответ дляЧумацький Шлях
РОзкажіть, будь ласка, який шлях для безкоштовної операції ? Я чула про чергу, але поки не розумію як це діє. Як пройшла реабілітація ?
Дама с собачкой• 15 февраля в 17:35
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Яким методом і як довго в лікарні та потім відновлення?
Чумацький Шлях• 15 февраля в 17:57
Ответ дляХитрушка-чекушка
Безкоштовна робиться ТІЛЬКИ протягом 24 годин, нам так хірург сказав. Перший перелом був на дачі і давно, то тоді було тільки за кошти. Але нам в лікарні дали телефони благодійних центрів , з якими вони працювали. Ми звертались в Сохнут і свекру оплатили всю операцію. А другий раз коли був другий перелом, то чоловік одразу пішов до завідуючого хірургією і настояв на швидкій операції, в день перелома. І її таки зробили бескоштовно. Після операції одразу потрібно піднімати і заставляти ходити. Через крики, прокльони та мати. Тоді приживається дуже швидко.
Чумацький Шлях• 15 февраля в 18:04
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ще уточнення. Операції роблять тільки якщо паціент ходить. На ходунках з зафіксованою ногою в тазостегновому бандажі. Паціента не беруть на операцію якщо е гастрит, або виразка шлунку. Наркоз епідуралка, бо в такому віці із-за серця неможна робити загальний наркоз.
Хитрушка-чекушка• 15 февраля в 20:15
Ответ дляЧумацький Шлях
Тобто планово, записатися в чергу якусь очікуванняя, є діагноз і висновок травматолога (у мами колінний суглоб) практично неможливо?