сою не люблю• 15 февраля в 12:51

Порадьте в Києві проктолога! Хочу видалити тріщину і геморой.

Задовбало! Вже багато років то запалюється все, то нормально. Вирішили лазерну все видалити. Але до кого піти? В кого є досвід успішний?
ПоЗиТиВнАя• 15 февраля в 22:42
Ответ дляДама с собачкой
Яким методом і як довго в лікарні та потім відновлення?
Оперативно, 1 день в стаціонарі, 2 тижні на знеболах, за місяць вже норм. Чесно кажучи очікувала що буде гірше і больніше
Чумацький Шлях• 16 февраля в 09:10
Ответ дляХитрушка-чекушка
Тобто планово, записатися в чергу якусь очікуванняя, є діагноз і висновок травматолога (у мами колінний суглоб) практично неможливо?
Не можу сказати, свекра оперували по ’Ургентно’
Eva-ff3f• 28 февраля в 18:29
Ответ дляTatyana_1975
Мені не зробили. Вона не потрібна була, був геморой і інша лікарка сказала, що терміново треба вранці до нех, бо капець. От я і пішла до Пугача. Операція мені не треба була. Ромашка та якась копійчана мазь вирішили мою проблему.
А у колеги щось затягнув інший лікар, казав все гаразд, а їй все гірше ставало. Відпрачила їх до Пугача, він відправив оперуватись одразу. Робили навіть 2 операції їй. Що саме, не підкажу
Вы же помните, какая именно мазь, если она действительно вам помогла. Напишите, пожалуйста
Tatyana_1975• 28 февраля в 18:36
Ответ дляEva-ff3f
На жаль, не пам´ятаю.... це було майже 10 років тому і я спчатку сама то мазі то свічки, які радили... а ще я була в такому стресі, бо батька мали оперувати з пухлиною легень, що взагалі шансів нема згадати
Eva-ff3f• 28 февраля в 20:57
Ответ дляTatyana_1975
Жаль. Хотя копеечных мазей от этого дела сейчас и нет почти :(
Tatyana_1975• 01 марта в 09:41
Ответ дляEva-ff3f
Так..., ціни шалено зросли. У мене ´завплявся’ крем, донці при обвітрюванні рук, дерматолог порадила. Відкртла інтернет, а він 1000... купляла дуже давно гривень за 200