Coffee is Love• 15 февраля в 19:20

Дуже цікаве відео про закулісся того що відбувається

Віктор Небоженко, укр політолог - про Трампа, про справжні цілі нашої війни, про участь Китая в усьому цьому ..
Насправді все зовсім не так як виглядає, якщо бодай частина цього є реаліями.
NesmeyanaYa• 15 февраля в 19:21
Що там? Можна ’вкрации’?
TANYA 0 0 0 0• 15 февраля в 19:26
Зараз вже не знаєш кому вірити, ’ аналітики’ говорять то завтра перемога, то капець всьо пропало
Barkas• 15 февраля в 19:29
Це ж той канал, що підібрав Арестовича після того, як той перевзувся, Романенко ще там позорник. Знайшли, що сюди притягнути.
Sova splushka• 15 февраля в 19:31
Ответ дляNesmeyanaYa
Що там? Можна ’вкрации’?
Вкрации - оці нікому не відомі політологи в рази краще за всіх інших знають, що відбувається у світі!
Відео я не дивилася, але гарантую, що там саме про це.
sim_sims• 15 февраля в 19:34
Ответ дляSova splushka
Ну, Небоженко не такий вже і невідомий)
автор Coffee is Love • 15 февраля в 19:40
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ніхто про перемогу і не говорить.
Лише пояснюють, що насправді стоїть за висерами путіна, трампа та іже з ними.
freedom_2015• 15 февраля в 19:44
і шо там ? все погано чи буде ще набагато гірше?
Bransoletka• 15 февраля в 19:47
Ответ дляCoffee is Love
Ніхто про перемогу і не говорить.
Можно стисло суть відео?
Виктория-1980• 15 февраля в 19:49
Да автор смотреть вообще нет желания, стисло расскажите пожалуйста в моем понимании за словами дедов только маразм стоит.
Мэри Лин• 15 февраля в 19:51
Полтора часа смотреть, вы что?
Расскажите суть та и всё
annu-b519• 15 февраля в 19:53
Расскажите суть

А по факту,я думаю, что Рашке отдадут все ею желаемое,а мы так и останемся в этом дурдоме и полигоном
Магия света• 15 февраля в 19:59
Ответ дляNesmeyanaYa
Що там? Можна ’вкрации’?
блевотина с канала, привечающего Люсю Арестович
летта• 15 февраля в 20:00
Он один справжни цили узнал? Остальные вообще ни в дугу?
автор Coffee is Love • 15 февраля в 20:03
Ответ длялетта
Хто таке каже?

Якщо у вас є інші джерела, хто теж обговорює саме ось ті закулисні дії та перемовини - скидайте, думаючим людям цікаво буде подивитися
летта• 15 февраля в 20:04
Ответ дляCoffee is Love
Хто таке каже?

Я вообще не знаю кто это и сомневаюсь что он мне глаза откроет
Incol• 15 февраля в 20:27
Ответ дляCoffee is Love
Хто таке каже?

Та толку з того думаючим людям, кожен ’вважає’ за потрібне розповісти, що саме він в курсі спражніх помислів Трампа/Путін і іже з ними , а по факту всі ці розмови не більше ніж імхо. Ми ж вже бачили вдалий проект під назвою ’Арестович’ мета якого була рубати бабло за свої розповіді на потрібній хвилі і тримати ’національний дух’. Як буде - покаже тільки час.
автор Coffee is Love • 15 февраля в 20:40
Ответ дляIncol
ок)
Anna-08e7• 15 февраля в 20:54
Ответ дляfreedom_2015
Набагато гірше ніж ми можемо уявити
freedom_2015• 15 февраля в 21:51
Ответ дляAnna-08e7
Набагато гірше ніж ми можемо уявити
найгірший варіант це ми росія ,навіть ядерка не так лякає
Mrs.Ochmonek• 15 февраля в 21:53
Небоженка пам´ятаю як проросійського проригівського ще. Тому його не слухатиму. Краще слухати тих, хто піднімають дух, а не деморалізують на користь рашки
автор Coffee is Love • 15 февраля в 22:23
Ответ дляfreedom_2015
Та ні, ми росії насправді нецікаві. Війна йде за наші копалини переважно між США та Китаєм. Парашка відстоює інтереси Китая і не більше.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Жодного слова в нього нема проросійського
Mrs.Ochmonek• 15 февраля в 23:01
Ответ дляCoffee is Love
Вірю. Я чесно його не слухала років 8 як мінімум, не знаю, що каже зараз.
Mrs.Ochmonek• 15 февраля в 23:03
Ответ дляCoffee is Love
Війну веде раша для знищення української самоідентичности і державності. І за поповнення генофонду, враховуючи що обличчя середньостатистичного расіяніна стає все більш азіатським

А копалини- то вже бонус.
автор Coffee is Love • 15 февраля в 23:37
Ответ дляMrs.Ochmonek

А копалини- то вже бонус.
Поверхнево саме так і здається)
Насправді без підтримки Китаю вони ніколи б на таке не наважилися