ХтоЯкщоНеЯ• 15 февраля 2025
Капец деньги уходят
600 продукты, 600 папе за кабельное заплатила , 1500 купила футболок и 700 анализы.
И 6000 аванса
Сама купляю квіти• 15 февраля 2025
Ответ дляСизоока бестія
У меня очень много идёт на лекарства плюс коммунальные и моей зарплаты нет. У мужа тоже небольшая - на ребенка и еду. Оба в кредитах по самое не могу...
так владі не потрібні люди з грошима , люди повинні радіти скибці хліба ... Чеушеску-2 ((
Сон і дрімота• 15 февраля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Там знижка -40% на товари зі знижкою
Так автор купила 7шт на 1500 то ви дорого купили
Роза в вазі• 15 февраля 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Родители мои
Значит можете позволить. У меня 250 в месяц . Инет + телевизор.
Сон і дрімота• 15 февраля 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Судьба его не завидная
Сама купляю квіти• 15 февраля 2025
Ответ дляСон і дрімота
до автора претензій немає , бо в літку ці футболки будуть по 700-1000 грн , з нашими бізнесменами крахоборами саме так і буде
Щепотка_совести• 15 февраля 2025
Ответ дляСон і дрімота
Я купила футболки на минулому тижні, то вийшли по 70, 100 грн. Що у мене дорого?
Сама купляю квіти• 15 февраля 2025
Ответ дляСон і дрімота
Судьба его не завидная
зато по заслугам
Дева Мария• 15 февраля 2025
Ответ дляМедсестричка
Тапки в садок дитині сьогодні купувала. Півтора роки тому вони були 170 грн. Сьогодні - 470 грн 😳
В дитячий магазин зайшла. Фірма Тотошка, кофта на флісі на 3 роки - 1200 грн.
На 3 роки світер бавовняний - 1200 грн.
Це просто шок
На 3 роки світер бавовняний - 1200 грн.
Це просто шок
Покупаете на сайтах за 1 евро . Куча брендов , до 3 лет вообще цены копейки по скидкам
Медсестричка• 15 февраля 2025
Ответ дляДева Мария
Я одяг не купила, зайшла подивитись і просто офігіла від цін( я онлайн замовляю як правило
Сама купляю квіти• 15 февраля 2025
Ответ дляДева Мария
а какчество за 1 евро ? как советское ?
Красота неземная• 15 февраля 2025
Живу в маленькому містечку, офлайн магазинів толкових немає, раніше завжди замовляла спокійно на сайтах, тепер з цінами на доставку і в розпродаж ціна виходить немала(
Сама купляю квіти• 15 февраля 2025
Ответ дляКрасота неземная
треба по святам у райцентр виїзджати на шопінг ))
ЗаведУющая• 15 февраля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Там знижка -40% на товари зі знижкою
Щось ви брехунькаєте. Навіть на секонді 5 пар штанців не буде 270 грн.
Щепотка_совести• 15 февраля 2025
Ответ дляЗаведУющая
Прочитайте мої коментарі. 470 грн за все, плюс знижка 200 грн за балли
Красота неземная• 15 февраля 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Я й так в райцентрі
Треба в обласний хіба)))
Міряю від одиниці• 15 февраля 2025
Ответ дляМедсестричка
На 3 роки світер бавовняний - 1200 грн.
Це просто шок
На 3 роки світер бавовняний - 1200 грн.
Це просто шок
В нексті є часто акції.
В єврошопі класний сток і знижки.
Пильную,бо внучці 2 роки
В єврошопі класний сток і знижки.
Пильную,бо внучці 2 роки
Міряю від одиниці• 15 февраля 2025
Ответ дляДева Мария
Будь ласка,на яких сайтах можна відслідкувати?
Міряю від одиниці• 15 февраля 2025
Ответ дляКрасота неземная
Підключіть нова пей.
Матимите знижкки на доставку НП
З вишневого садка• 15 февраля 2025
Ответ дляСамохвалова
’на сам перед’
А варто було би на самісінький зад, це ближче до правди
В рот не ложи• 15 февраля 2025
2 банана, 1 огурец, 1 помидор, 1 перец болгарский, 1 авокадо - 300 грн. это просто на день, дополнительно к мясу и крупе на 1 человека
Щепотка_совести• 15 февраля 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Скажіть а навіщо Вам зараз в ірки- помідори по таким цінам.
В рот не ложи• 15 февраля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
купила маленький зовсім, рожевий, бо люблю
у форі ще по акції, і все інше теж, авокадо 80 грн. а все одно виходить все дорого
а ще 2 ківі маленьких у ту ціну увійшли по 110 грн за кг
Эта_Шикарна)• 15 февраля 2025
тавапше, в начале месяца получил бонус 70000 грн. ничего не покупал, жене купил духи за 4000, на кредитку положил 20000, остальное продукты, сегодня посмотрел в баночку а там на дне пару пятисоток осталось, аж плакать хочется
Заикальница• 15 февраля 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Румуни молодці, розстріляли Чаушеску, тепер наступні бояться
Самохвалова• 15 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ну ви і їсте)
Эта_Шикарна)• 15 февраля 2025
Ответ дляСамохвалова
Ну ви і їсте)
та я много не ем, ну люблю на вечер себе купить фрукты, хамончик, сыр
Білий Лосик• 15 февраля 2025
Ответ дляМедсестричка
Моїй дитині 18 років, і в його три я також офігівала від цін і замовляли онлайн, в реалі тільки по великим скидкам, зараз вибір великий, можна і в реалі купити той же НМ або вайкікі