Форточка• 16 февраля в 10:18

Болгарія чи наш Чорноморськ?

Планую зараз відпочинок на морі, я та двоє дітей( 9 і 12 ). За кордоном ніколи не були, знайомі радять Болгарію, по ціні на 8 ночей буде десь 45 тисяч. Чи краще наш Чорноморськ? Або куди порадите за такий бюджет?
Результат:
вже голосів: 117
87 (74.36%) Болгарія
22 (18.8%) Інше
8 (6.84%) Чорноморськ
Khmelnichanka• 16 февраля в 10:52
Болгарія. Але щоб не менше 7-ми ночей на морі.
Примарочка• 16 февраля в 10:53
Ответ дляФорточка
Планую влітку, червень-липень
На Середземномор´я їдьте
Несу добро людям• 16 февраля в 10:54
В Болгарии отлично отдыхать, но начало июня еще слишком бодрящая вода.
Бронировать нужно уже сейчас. Я себе квартиру еще пару недель назад забронировала и залог внесла.
В этом году будет взлет цен, если не перестанет трясти Санторини, то многие остерегутся ехать в Грецию и Турцию… Хотя, если люди рассматривают Черноморск, то что там те вулканы…
Безлім на все• 16 февраля в 10:54
Ответ дляЗ царем в голові
45 тысяч это только отель.
Посчитайте ещё дорогу туда и обратно в Болгарию - на троих. И эта сумма увеличится серьёзно.
Я бы выбрала Черноморск. И не 8 дней, а полноценных 2 недели. В 45 тысяч вполне вложитесь.
Думаю,що з дорогою.
Автор не вказала цей момент.
когдадеЦкие• 16 февраля в 10:55
Ответ дляПишу каліграфічно
Я теж обираю Болгарію цього року. Але мені трапляються нижчі ціни на автобусні тури. Можливо, при покупці ціна виростає, але в рекламі вказана ціна 27 тис на 1+1 все включено на тиждень. Хотілось би Чорногорією, але там 30 тис на двох лише проживання, тому стільки ж потрібно буде витратити на місці
А який район ви дивитесь?
Бо я в Болгарії не була.
Пишу каліграфічно• 16 февраля в 10:56
Ответ длякогдадеЦкие
Дівчата підкажіть, більш менш норм готель, в Болгарії не для вибагливих, але щоб чисто було, скільки реально буде по грошах, 1+1, десь на тиждень відпочинку +пару днів дороги.
Мені головне море, екскурсії терпіти не можу. Кінець червня. Або в яку сторону Болгарії дивитись.
Купа реклами у Вайбер групах туристичних агенцій від 25 до 35 на ваш запит. Ціна з дорогою, проживанням і харчуванням
СкумбріяП8• 16 февраля в 10:57
Ответ дляБезлім на все
Йти до моря півгодини і харчуватися самим ? Такий формат? І ще 20 тисяч мати на все про все
Тисячі людей так відпочивають і їм це подобається. А ви так пишите ніби в Чорногорії вони будуть жити в собачій будці на горі і їсти зі смітника, а в готелі за 45 тис на трьох будуть забезпечені усім на ультра ол ін. Кожен обирає той відпочинок який йому подобається.
Teonaa• 16 февраля в 10:57
Ответ дляШотуткоїться?
Автор летом планирует отдых, а война закончится говорят весной, какие сирены?
Ааааа! Ну раз говорять…😂😂😂
Несу добро людям• 16 февраля в 10:58
Ответ длякогдадеЦкие
Движение на Солнечном берегу, тихо и каждый второй украинец - Святой Влас. Если с детьми, то в святом Власе много творческих занятий для детей, есть куда их отправить за деньги. Там украинские школы и сады. Все под наших и нашими сделано.
Спішу - перекидаюсь• 16 февраля в 10:58
Болгарія або Чорногорія, минулого літа навіть гарна 4* Турції була по такій ціні
Пишу каліграфічно• 16 февраля в 10:58
Ответ длякогдадеЦкие
А який район ви дивитесь?
Бо я в Болгарії не була.
В основному пропонують Сонячний Берег. Я там не була. В Болгарії була тільки в Созополі, сподобалось
когдадеЦкие• 16 февраля в 10:59
Ответ дляПишу каліграфічно
А ви не підкажете в який район Болгарії краще? Піски чи сонячний берег, що там ще є. Кінець червня з переходом на початок липня. Що вода тепла була.
Спішу - перекидаюсь• 16 февраля в 11:00
Ответ дляпьЯНА
Хорватия и Черногория намного дороже будет 45 тыс
Так. Я не додивилась, що 2 дітей. Якби тільки одна дитина 9 років, то можна в 45 тис вкластися
Безлім на все• 16 февраля в 11:00
Ответ дляСкумбріяП8
У автора бюджет. Ви читаєте? До чого тут купа інших людей?
Їй треба мати 60 тисяч і варити собі їсти або ж в кафе тричі на день ходити. І до моря ходити.
Тому ви праві, кожен обирає для себе. При чому тут будка?
Спішу - перекидаюсь• 16 февраля в 11:00
Ответ дляЛижТолько
Хорватія
Хорватія дорожча навіть за Чорногорію, а вона дорожча за Болгарію.
Безлім на все• 16 февраля в 11:01
Ответ длякогдадеЦкие
А який район ви дивитесь?
Бо я в Болгарії не була.
Я була минулого року в Еленіте. Цього року пропонують кращий варіант у Варну
ЛижТолько• 16 февраля в 11:02
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Можна властися
когдадеЦкие• 16 февраля в 11:02
Ответ дляНесу добро людям
Дякую, мені як раз і треба спокійно, без «движух».
Цветочница• 16 февраля в 11:04
Ответ дляСкумбріяП8
Где такие сказочные отели и за 1000 долларов на троих с доставкой?))
Спішу - перекидаюсь• 16 февраля в 11:04
Ответ дляБезлім на все
Ми минулого літа так відпочивали в Чорногорії. До пляжу наче близько, але це згори-вгору мільйон сходинок, приблизно 15 хв. Можна було зовсім поруч, але там велика галька, ми ходили на самий дальній пляж і для нас це не проблема, ми активні. Харчувались частково вдома самі, був номер з міні кухнею, частково в кафе та ресторанчиках. Можна було б повністю вдома харчуватись, але був дуже маленький та слабкий холодильник
Спішу - перекидаюсь• 16 февраля в 11:06
Ответ дляПишу каліграфічно
Мені Сонячний берег не сподобався. В Болгарії раджу Несебр або Созополь. Созополь краще коли дітки зовсім малі
Пишу каліграфічно• 16 февраля в 11:08
Ответ длякогдадеЦкие
Я була тільки в Созополі, тому не підкажу
когдадеЦкие• 16 февраля в 11:09
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
І вам дякую. Я так зрозуміла з комментів що краще святий влас, созополь, несебр.
СкумбріяП8• 16 февраля в 11:10
Ответ дляБезлім на все
В мене діалог з іншою людиною. До чого тут ваш коментар? На тисячу євро можна і в Чорногорії відпочити, но це буде інший ’не готельний’ формат. Ще скільки раз це написати ? Щоб розумні не питали про готелі за ці кошти, 60 тисяч незрозуміло звідки домальованих,
СкумбріяП8• 16 февраля в 11:12
Ответ дляЦветочница
Там саме де і мною написано те що можна зняти готель за тисячу євро))) Фантазуємо?
Безлім на все• 16 февраля в 11:12
Ответ дляСкумбріяП8
З якою іншою людиною? 🤣
Ви ж мені відповіли. І це я не вмію читати?🤣
Цветочница• 16 февраля в 11:13
Ответ дляСкумбріяП8
Женщина, это все общие фразы, таких цен на все включено нет, может в Египте зимой)
Безлім на все• 16 февраля в 11:13
Ответ дляСкумбріяП8
Удалено администрацией...
СкумбріяП8• 16 февраля в 11:15
Ответ дляБезлім на все
Удалено администрацией...
Брюльтик• 16 февраля в 11:16
Ответ дляФорточка
Планую влітку, червень-липень
Ну може Чорноморськ непогано, але точно не під час війни. Це ж відпочинок, треба і від сирен також морально відпочити, краще вже Болгарія.