Форточка• 16 февраля 2025
Болгарія чи наш Чорноморськ?
Планую зараз відпочинок на морі, я та двоє дітей( 9 і 12 ). За кордоном ніколи не були, знайомі радять Болгарію, по ціні на 8 ночей буде десь 45 тисяч. Чи краще наш Чорноморськ? Або куди порадите за такий бюджет?
Результат:
вже голосів:
87 (74.36%)
Болгарія
22 (18.8%)
Інше
8 (6.84%)
Чорноморськ
Примарочка• 16 февраля 2025
Ответ дляФорточка
Планую влітку, червень-липень
На Середземномор´я їдьте
Несу добро людям• 16 февраля 2025
В Болгарии отлично отдыхать, но начало июня еще слишком бодрящая вода.
Бронировать нужно уже сейчас. Я себе квартиру еще пару недель назад забронировала и залог внесла.
В этом году будет взлет цен, если не перестанет трясти Санторини, то многие остерегутся ехать в Грецию и Турцию… Хотя, если люди рассматривают Черноморск, то что там те вулканы…
Безлім на все• 16 февраля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
45 тысяч это только отель.
Посчитайте ещё дорогу туда и обратно в Болгарию - на троих. И эта сумма увеличится серьёзно.
Я бы выбрала Черноморск. И не 8 дней, а полноценных 2 недели. В 45 тысяч вполне вложитесь.
Думаю,що з дорогою.
Автор не вказала цей момент.
когдадеЦкие• 16 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Я теж обираю Болгарію цього року. Але мені трапляються нижчі ціни на автобусні тури. Можливо, при покупці ціна виростає, але в рекламі вказана ціна 27 тис на 1+1 все включено на тиждень. Хотілось би Чорногорією, але там 30 тис на двох лише проживання, тому стільки ж потрібно буде витратити на місці
А який район ви дивитесь?
Бо я в Болгарії не була.
Пишу каліграфічно• 16 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Дівчата підкажіть, більш менш норм готель, в Болгарії не для вибагливих, але щоб чисто було, скільки реально буде по грошах, 1+1, десь на тиждень відпочинку +пару днів дороги.
Мені головне море, екскурсії терпіти не можу. Кінець червня. Або в яку сторону Болгарії дивитись.
Купа реклами у Вайбер групах туристичних агенцій від 25 до 35 на ваш запит. Ціна з дорогою, проживанням і харчуванням
СкумбріяП8• 16 февраля 2025
Ответ дляБезлім на все
Йти до моря півгодини і харчуватися самим ? Такий формат? І ще 20 тисяч мати на все про все
Тисячі людей так відпочивають і їм це подобається. А ви так пишите ніби в Чорногорії вони будуть жити в собачій будці на горі і їсти зі смітника, а в готелі за 45 тис на трьох будуть забезпечені усім на ультра ол ін. Кожен обирає той відпочинок який йому подобається.
Несу добро людям• 16 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Движение на Солнечном берегу, тихо и каждый второй украинец - Святой Влас. Если с детьми, то в святом Власе много творческих занятий для детей, есть куда их отправить за деньги. Там украинские школы и сады. Все под наших и нашими сделано.
Спішу - перекидаюсь• 16 февраля 2025
Болгарія або Чорногорія, минулого літа навіть гарна 4* Турції була по такій ціні
Пишу каліграфічно• 16 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
А який район ви дивитесь?
Бо я в Болгарії не була.
В основному пропонують Сонячний Берег. Я там не була. В Болгарії була тільки в Созополі, сподобалось
когдадеЦкие• 16 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
А ви не підкажете в який район Болгарії краще? Піски чи сонячний берег, що там ще є. Кінець червня з переходом на початок липня. Що вода тепла була.
Спішу - перекидаюсь• 16 февраля 2025
Ответ дляпьЯНА
Хорватия и Черногория намного дороже будет 45 тыс
Так. Я не додивилась, що 2 дітей. Якби тільки одна дитина 9 років, то можна в 45 тис вкластися
Безлім на все• 16 февраля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
У автора бюджет. Ви читаєте? До чого тут купа інших людей?
Їй треба мати 60 тисяч і варити собі їсти або ж в кафе тричі на день ходити. І до моря ходити.
Тому ви праві, кожен обирає для себе. При чому тут будка?
Спішу - перекидаюсь• 16 февраля 2025
Ответ дляЛижТолько
Хорватія
Хорватія дорожча навіть за Чорногорію, а вона дорожча за Болгарію.
Безлім на все• 16 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
А який район ви дивитесь?
Бо я в Болгарії не була.
Я була минулого року в Еленіте. Цього року пропонують кращий варіант у Варну
ЛижТолько• 16 февраля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Можна властися
когдадеЦкие• 16 февраля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Дякую, мені як раз і треба спокійно, без «движух».
Цветочница• 16 февраля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Где такие сказочные отели и за 1000 долларов на троих с доставкой?))
Спішу - перекидаюсь• 16 февраля 2025
Ответ дляБезлім на все
Ми минулого літа так відпочивали в Чорногорії. До пляжу наче близько, але це згори-вгору мільйон сходинок, приблизно 15 хв. Можна було зовсім поруч, але там велика галька, ми ходили на самий дальній пляж і для нас це не проблема, ми активні. Харчувались частково вдома самі, був номер з міні кухнею, частково в кафе та ресторанчиках. Можна було б повністю вдома харчуватись, але був дуже маленький та слабкий холодильник
Спішу - перекидаюсь• 16 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Мені Сонячний берег не сподобався. В Болгарії раджу Несебр або Созополь. Созополь краще коли дітки зовсім малі
Пишу каліграфічно• 16 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Я була тільки в Созополі, тому не підкажу
когдадеЦкие• 16 февраля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
І вам дякую. Я так зрозуміла з комментів що краще святий влас, созополь, несебр.
СкумбріяП8• 16 февраля 2025
Ответ дляБезлім на все
В мене діалог з іншою людиною. До чого тут ваш коментар? На тисячу євро можна і в Чорногорії відпочити, но це буде інший ’не готельний’ формат. Ще скільки раз це написати ? Щоб розумні не питали про готелі за ці кошти, 60 тисяч незрозуміло звідки домальованих,
СкумбріяП8• 16 февраля 2025
Ответ дляЦветочница
Там саме де і мною написано те що можна зняти готель за тисячу євро))) Фантазуємо?
Безлім на все• 16 февраля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
З якою іншою людиною? 🤣
Ви ж мені відповіли. І це я не вмію читати?🤣
Цветочница• 16 февраля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Женщина, это все общие фразы, таких цен на все включено нет, может в Египте зимой)
Безлім на все• 16 февраля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Удалено администрацией...
СкумбріяП8• 16 февраля 2025
Ответ дляБезлім на все
Удалено администрацией...
Брюльтик• 16 февраля 2025
Ответ дляФорточка
Планую влітку, червень-липень
Ну може Чорноморськ непогано, але точно не під час війни. Це ж відпочинок, треба і від сирен також морально відпочити, краще вже Болгарія.