Форточка• 16 февраля 2025
Болгарія чи наш Чорноморськ?
Планую зараз відпочинок на морі, я та двоє дітей( 9 і 12 ). За кордоном ніколи не були, знайомі радять Болгарію, по ціні на 8 ночей буде десь 45 тисяч. Чи краще наш Чорноморськ? Або куди порадите за такий бюджет?
Результат:
вже голосів:
87 (74.36%)
Болгарія
22 (18.8%)
Інше
8 (6.84%)
Чорноморськ
Замріяна• 16 февраля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я за 10 днів на 2 кг схудла, джинсові шорти в талії бовтаються почали ☺️ але я і плавала багато. Ми взагалі якщо вже прийшли на пляж, то не смажимось до стану негра, а більшу частину часу в воді
І мені на морі головне море, як качка , в воді. Засмагати не люблю
Мотористка• 16 февраля 2025
Ответ дляЗамрійлива
1000 евро это только жилье? А питание сколько выходит, в кафе например ?
И дорога на автобусе туда назад 15-20 тыс
Мотористка• 16 февраля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А вода под навесом? Солнца в воде нет?
Замріяна• 16 февраля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Чим вони гірші? Як раз пляжі в Несебрі та Сонячному березі приблизно однакові і в цьому пункті питань до Сонячного берегу немає. В Несебрі більше місця де погуляти, кращі кафешки та ресторани, сама атмосфера більш сучасна та європейська, а Сонячний берег мені трохи нагадує Ялту за радянських часів
Так а скільки. До Несебра ? 7 км по набережній? Вони ж перетікають один з одного- Святий Влас, Сонячний берег, Несебр.
ПробілНеПрацює• 16 февраля 2025
Святий Влас не радила би, там багато москалів, понакуповували собі нерухомості, та й взагалі. Дуже затишні місцини в Обзорі, Поморіє, Нєсєбр. Готелі в більшості на однаковому рівні, є багато апартаментів, безліч варіантів на почівка.бг. Безліч крутих кафешек із якісним та доступним харчуванням. Зручний транспорт, можна і в аквапарк вибратись і просто прогулятись по Созополю наприклад.
Нам подобалось 7-10 днів в одному місці побути, а потім на тиждень-другий в лруге змінити обстановку. Але їхали на авто, тому це було простіше.
ПробілНеПрацює• 16 февраля 2025
Якщо Поморіє, то можна і підлікуватись, там є санаторії з грязями, масажами, процедурами для всіх бажаючих. Вартість невелика, добиратись можна пішки або місцевим транспортом.
ПробілНеПрацює• 16 февраля 2025
Із мінусів - чорне море ніколи не обходилось без ротавіруса(( Аптеки та лікарі під рукою, але краще одразу візьміть з собою ентерол, смєкту та при перших симптомах притримуйтесь дієти, тоді це буквально на день-два.
Автобусом реально важко було добиратись (хоча спокійно та комфортно), але другий раз не наважилась би, особливо з дітьми. Можливо то індивідуально...
Спішу - перекидаюсь• 16 февраля 2025
Ответ дляМотористка
А вода под навесом? Солнца в воде нет?
Та я до того, що більшу частину часу на пляжі проводимо активно, а не лежачи. Мова не про сонце, а про рух. Ви ж вище почитайте з чого почалась розмова - сходинки, плавання та -2кг
Вероятненько• 16 февраля 2025
Ответ дляБараболька
А хіба обов´язково готель? Ми орендували будиночок на 6 чоловік за 120 Евро ніч. Готували самі, деколи вечеряли в кафе. Нарізати салат і запекти рибу 10 хв діла, а набагато смачніше столовки в дешевому олл інн
Ну, не всі люблять такий відпочинок. Для вас на відпочинку ’Нарізати салат і запекти рибу 10 хв діла’, а, як на мене, то це не 10хв і напряжно робити це навіть вдома, не говорячи вже про відпочинок. Їду на відпочинок, щоб відпочити в тому числі від готування і думок про те, що ж готувати сьогодні
.
Яйцеголовая• 16 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Дівчата підкажіть, більш менш норм готель, в Болгарії не для вибагливих, але щоб чисто було, скільки реально буде по грошах, 1+1, десь на тиждень відпочинку +пару днів дороги.
Мені головне море, екскурсії терпіти не можу. Кінець червня. Або в яку сторону Болгарії дивитись.
Я живу в Одессе, прошлым летом отдыхала в Болгарии и этим еду. Тревоги еженочно. Сегодня в Заточку прилетело. Дольче Вита отель, Золотые пески. Все ок.
Незнакомлюся• 16 февраля 2025
Ответ длязаварний look
Албанія
Розкажіть як їхати і що і де там є хорошого
Придивляюся
Бджолина королева• 16 февраля 2025
Ответ дляЗамрійлива
Это весь отпуск. Жильё 400 с копейками. Новый комплекс с бассейном возле моря. А Ясолнечном берегу таких много. В кафе не ходили. Сами готовили. Вся посуда в апартаментах была. Покупали разные сладости мороженое детям. Продукты в лидл.
Бджолина королева• 16 февраля 2025
Ответ дляМотористка
Мы ехали на машине. Машина на газу. Всё бюджетно выходит. Автобусом тоже не очень дорого выходит.
Бджолина королева• 16 февраля 2025
Ответ дляВероятненько
.
Мне лучше самой приготовить детям из понятных продуктов, привычные блюда. Не вижу в этом напряг. Действительно мы разные.
Дякую_аж_підскакую• 17 февраля 2025
Ответ дляБджолина королева
В Лидле такие не маленькие цены. Вы реально за 500-600 евро две недели впятером питались? Ещё и за плитой на отдыхе стоять, сомнительное удовольствие.
Бджолина королева• 17 февраля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Обычные цены.
Мне не сложно приготовить, ничего страшного в этом не вижу. Я не могу круглосуточно лежать.
Дякую_аж_підскакую• 17 февраля 2025
Ответ дляБджолина королева
Обычные цены.
Ну как обычные цены? Мясо по 250 грн, литр молока 80, яйца больше 100 грн. Это прошлым летом так было.
Бджолина королева• 17 февраля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
В любом случае дешевле ресторанов.
В Греции лидл дороже.
Бджолина королева• 17 февраля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Я не могу накормить детей в кафе. Вот не едят они, не нравится болгарская кухня, если и едят - то только пиццу, макароны и картошку фри..
Дома я накормлю их лучше, полезнее… да и я не знаю какими руками на тех кухнях готовили.
Дякую_аж_підскакую• 17 февраля 2025
Ответ дляБджолина королева
В любом случае дешевле ресторанов.
В Греции лидл дороже.
При чем тут Греция, если речь о Болгарии.
Я о том, что в Болгарии на курортах продукты не дешёвые. Кафе так же.
И не все захотят стоять у плиты или ходить по кафе, теряя время на выбор и ожидание пока приготовят.
Многим удобно питание в отеле, в нормальном отеле на шведской линии всегда есть что выбрать. Плюс напитки, мороженое, не нужно за этим постоянно бегать в магазины.
Бджолина королева• 17 февраля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ок. Если вам удобно так и делайте. Но ваша логика мне не понятна - в магазинах продукты дорого, а гостиница с питанием дешевле что ли?
Мне лучше на неделю-две больше провести на море, чем переплачивать за гостиницу с питанием. На мою семью две или три недели в гостинице выходит космическая сумма.
заварний look• 17 февраля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Придивляюся
На автобусі в сезон тобто влітку тури є,або ж літаком із сусідніх до нас країн
Курорт Вльора ,або село Борш хвалять ,але пляжі здебільшого кам´янисті будуть в Албанії