Форточка• 16 февраля в 10:18
Болгарія чи наш Чорноморськ?
Планую зараз відпочинок на морі, я та двоє дітей( 9 і 12 ). За кордоном ніколи не були, знайомі радять Болгарію, по ціні на 8 ночей буде десь 45 тисяч. Чи краще наш Чорноморськ? Або куди порадите за такий бюджет?
Результат:
вже голосів:
87 (74.36%)
Болгарія
22 (18.8%)
Інше
8 (6.84%)
Чорноморськ
пьЯНА• 16 февраля в 10:21
Сейчас не сезон, можно а Египет за такие деньги слетать,
Конечно заграница лучше отлитых, еда и море, сервис,не сравнить
Форточка
• 16 февраля в 10:21
Ответ дляпьЯНА
Планую влітку, червень-липень
СкумбріяП8• 16 февраля в 10:22
Щоб відпочити то краще Болгарія. На нашому узбережжі такий собі відпочинок під звук сирен((Я б особисто обрала Хорватію або Чорногорію, але з дітьми то краще Болгарія.
пьЯНА• 16 февраля в 10:24
Ответ дляФорточка
Планую влітку, червень-липень
Тогда конечно Болгария,
пьЯНА• 16 февраля в 10:25
Ответ дляСкумбріяП8
Хорватия и Черногория намного дороже будет 45 тыс
Обстановщица• 16 февраля в 10:29
Ви жартуєте? Який Чорноморськ? Ви безстрашна чи безсмертна? Ще й з дітьми
Безлім на все• 16 февраля в 10:31
Єдине що 8 днів то маловато. Це на морі чи всього? . Можливо суб´єктивно звичайно.
Я минулого року на 12 днів з дорогою їздила.
Цветочница• 16 февраля в 10:35
Ответ дляЛижТолько
Хорватія
В Хорватии отели от 200 евро за ночь при раннем бронировании!
ЛижТолько• 16 февраля в 10:37
Ответ дляЦветочница
Я знаю, щороку їздимо
Шотуткоїться?• 16 февраля в 10:37
Ответ дляСкумбріяП8
Автор летом планирует отдых, а война закончится говорят весной, какие сирены?
графиняВишенка• 16 февраля в 10:38
Ответ дляШотуткоїться?
Говорят, пусть сначала закончат
СкумбріяП8• 16 февраля в 10:40
Ответ дляпьЯНА
Тому я і написала що з дітьми краще Болгарія. А в цю сумму можна вкластись і в Чорногорії, тільки відпочинок буде іншого формату.
Цветочница• 16 февраля в 10:40
Ответ дляЛижТолько
Якраз вистачає
Што? 8 ночей по 200 евро - 1600 евро, только отель)
Безлім на все• 16 февраля в 10:42
Ответ дляСкумбріяП8
Йти до моря півгодини і харчуватися самим ? Такий формат? І ще 20 тисяч мати на все про все
ЛижТолько• 16 февраля в 10:46
Ответ дляЦветочница
Автор ж написала ’ інше’
Цветочница• 16 февраля в 10:47
Ответ дляЛижТолько
Автор ж написала ’ інше’
Iнше за такий бюджет, писала автор)
сама себе прекрасная• 16 февраля в 10:47
Відпочивала в Болгарії. Але добре вам кажуть - краще на більше днів.
Бо треба ще від дороги відійти. То один день мінус. Ми приїжджаємо вночі. То так - ні туди і ні сюди. Однаково перший день відпочинку вилітає.
Безлім на все• 16 февраля в 10:49
Ответ дляЛижТолько
Автор ж написала ’ інше’
Значить тоді на Балі краще 😆
Цветочница• 16 февраля в 10:50
Ответ дляЛижТолько
Запросто
Ну Болгария может быть, Хорватия в два раза дороже будет!
когдадеЦкие• 16 февраля в 10:51
Дівчата підкажіть, більш менш норм готель, в Болгарії не для вибагливих, але щоб чисто було, скільки реально буде по грошах, 1+1, десь на тиждень відпочинку +пару днів дороги.
Мені головне море, екскурсії терпіти не можу. Кінець червня. Або в яку сторону Болгарії дивитись.
Пишу каліграфічно• 16 февраля в 10:52
Я теж обираю Болгарію цього року. Але мені трапляються нижчі ціни на автобусні тури. Можливо, при покупці ціна виростає, але в рекламі вказана ціна 27 тис на 1+1 все включено на тиждень. Хотілось би Чорногорією, але там 30 тис на двох лише проживання, тому стільки ж потрібно буде витратити на місці
З царем в голові• 16 февраля в 10:52
45 тысяч это только отель.
Посчитайте ещё дорогу туда и обратно в Болгарию - на троих. И эта сумма увеличится серьёзно.
Я бы выбрала Черноморск. И не 8 дней, а полноценных 2 недели. В 45 тысяч вполне вложитесь.