Баба на горошині• 16 февраля в 12:11
Ви б образились за таке на подругу?
Пішли з подругою в кафе минулого тижня, щоб просто розвіятись, поговорити. До нас підсіло двоє чоловіків, щоб познайомитись. В неї є хлопець, вона ніколи не страждала на брак чоловічої уваги, я себе завжди вважала негарною подругою поряд з нею. Напевно, ті двоє чоловіків підсіли бо вона їм сподобалась. Але не в цьому діло. Ми нормально спілкуватись, сміялись , різні життєві історії розповідали, і я згадала як зі мною дідусь на роботі хотів познайомитись, квіти дарував. І тут моя подруга раптом сказала "до тебе завжди старші підходили, бо ти старше свого віку і виглядаєш", мені стало ніяково в цей момент. Один з чоловіків потім сказав в жарт, що таку жінку(про мене) взагалі треба на руках носити, щось в цьому роді, і вона знов ляпнула , що таку тушу ще спробуй підняти, і всі вони почали сміятись, всім було весело крім мене, мені хотілось крізь землю провалитись , я зробила вигляд, що нічого не помітила, сказала, що в мене термінова справа треба йти, і пішла звідти. Через день вона мені зателефонувала і сказала: "ти так швидко пішла, ти так дивно виглядала, це негарно було так терміново йти". І я їй цю всю ситуацію розказала, що з її боку це було негарно і взагалі якось тупо. Вона мені сказала, що я просто все близько приймаю до серця, що треба навчитись мати холодний розум, і не придавати всьому таке значення
Рубаю олівлє• 16 февраля в 12:49
А вы реально толстая и выглядите старше и не можете найти мужчину?
Если бы про меня такое сказали, я бы только посмеялась. Потому что это не так и у меня нет такой больной темы. Вообще не волнует на сколько я выгляжу, я ни с кем не соревнуюсь.
Ваша подруга получается попала в точку?
Рубаю олівлє• 16 февраля в 12:50
Ответ дляБаба на горошині
Чоловіки теж ’хороші’ виявились. Сміялись разом з нею
А что им было делать? Плакать над вами?
Рубаю олівлє• 16 февраля в 12:52
Ответ дляНевгамовна сила
Мразь она редкостная, а не подруга. И точно уж не такая и красавица, раз для того, чтобы обратить на себя внимание, использует такие методы
Вы правда думаете, что этим мужчинам подруга не понравилась.
А потом она пошутила про автора и они такие : ’ Ого! Да она же классная на фоне автора! Надо с ней встретиться!’
Ее шутки вообще не имели значения, про них давно все забыли. Просто она нравится, а автор нет
Чупа-чупс• 16 февраля в 12:53
Автор, у мене колись теж така ’заклята подруга’ була. Зрозумійте, що це не дружба. Вона самостверджується за ваш рахунок і влаштовує конкуренцію. Це не ОК. У вас, схоже, і так з самооцінкою біда. А вона вам тільки гірше зробить. Ігноруйте її і навчіться цінувати себе.
Бавовна• 16 февраля в 12:55
Ответ дляБаба на горошині
І похвалилась що йде на побачення з одним з тих чоловіків.
Она вам не подруга и в принципе очень непорядочный человек, не общайтесь с ней больше, и мужик идиот, если при нем она оскорбила два раза человека, а он с ней продолжает общаться
Баба на горошині
• 16 февраля в 12:57
Ответ дляБавовна
Хай як хочуть. В неї свій шлях, в мене свій
Annetka_100• 16 февраля в 12:58
Милая автор, выше нос. Эта коза самоутверждается за ваш счёт. Хотите - дистанцируйтесь. А хотите, научитесь её опускать. Полезный навык, между прочим. Кстати, а почему вы тогда в компании не сказали, что вообще-то у Людочки есть парень, но она с удовольствием рассмотрит женихов поперспективнее. Ну а что? Шутка ведь и правда тоже. Ну да что уже задним умом. Можно и про тушу было парировать, мол захочу - похудею, а ты як була стерво так і помреш зміюкою. Да короче, у многих девчонок есть набор историй про ’подруг’, которые их моментально делают неконкурентноспособными. Как-то вы совсем уж безоружно вышли в эти джунгли под названием ’женская дружба’. Наверное, вы очень молоды?
люблю_тортики• 16 февраля в 13:03
А мне бывшая подружка сказала что я ее использовала: когда шла в магазин или на учебу, ей звонила поговорить....🙃😀 Самое интересное она так же мне звонила ....и ит.д себя не видно.
Ни одной подружки уже нет , довольна как слон
А то думаешь что с тобой дружат а оказывается нет .
Подружка в школе , в универе ещё понять можно. Во взрослой жизни нафиг .
Баба на горошині
• 16 февраля в 13:04
Ответ дляAnnetka_100
29 років, я ніколи ні з ким не звикла конкурувати чомусь
Дідова баба• 16 февраля в 13:04
Ответ длялюблю_тортики
Тоже нет подруг и нафиг надо
люблю_тортики• 16 февраля в 13:05
Ответ дляДідова баба
Тоже нет подруг и нафиг надо
И самое интересное среди мужчин тоже так же ...
Цирк на дроті• 16 февраля в 13:09
Ответ дляMs. Искренность
Треба навчитись не принижувати людей, щоб сподобатись рандомним дядькам
Отак і треба було автору відповісти тій ’подрузі’. А ще додати, що їй краще тільки у двох випадках відкривати рот - щоб їсти і для мінету, якщо хоче зійти за розумну і розумного кавалера підчепити
Дідова баба• 16 февраля в 13:09
Ответ длялюблю_тортики
У моего мужа был типа друг, который вечно деньги брал в долг у него, а потом мужу это надоело и перестал давать, то сразу начались разговоры - ’как ты мог так поступить с нашей дружбой? Что с тобой случилось?’ А на самом деле с его стороны это дружба проявлялась только как одолжить денег, тоже мне друг, таких дружбанов гнать надо поганой метлой
Annetka_100• 16 февраля в 13:09
Ответ дляБаба на горошині
Ну от і даремно. Гарні новини, подруга вважала Вас за конкурентку, тому і казала оте все. Не беріть близько до серця.
Доречі, скажіть, а ви з подругою помирилися? Я пропонуючи дистанцію. Якщо ви їй потрібні, вона має вибачитися. А ні, то і добре.
Цирк на дроті• 16 февраля в 13:10
Ответ дляMs. Искренность
Хай вибачиться, і не треба нікого втрачати
З дурним ліпше взагалі дружбу не водити
люблю_тортики• 16 февраля в 13:12
Ответ дляДідова баба
Ооо...у бывшего такой был , игроман и его втянул...домой приводил тот друг в глаза смотрел , такой правильный ...
Директор Пляжу• 16 февраля в 13:13
Ответ дляРубаю олівлє
Ваша подруга получается попала в точку?
и? вы из *правдолюбцев* который может подойти к инвалиду и сказать - ну ты безногий? вроде тоже в точку, вот только в первую очередь бросается в глаза безмозглость констатирующего этот факт.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 февраля в 13:13
вы-то теперь поняли, что за дружба? нравится быть лохушкой? или вы станете любить и ценить себя и не дружить с нехорошими женщинами..
Невгамовна сила• 16 февраля в 13:15
Ответ дляРубаю олівлє
Я думаю ,что женщина, которая нравится мужчинам, не пытается унизить другую женщину ,чтобы казаться лучше на её фоне и обратить таким образом на себя внимание, ей это не нужно. А еще, я думаю, что то, что автор ’некрасивая подружка’, внушила ей именно та подруга. Судя по тому ,что у подруги автора есть молодой человек, но она все равно ходит по свиданиям, возможно, козырь подруги ’умение очень быстро снимать трусы’. И автор писала, что ей тоже делали комплименты.
Баба на горошині
• 16 февраля в 13:18
Ответ дляAnnetka_100
Та вона хоче миритися, пише щоб я не дулась, кличе гуляти , а я не хочу щось
Ирина-bbd0• 16 февраля в 13:18
Ответ дляБаба на горошині
И правильно делаете!
сЛАдКОежКА• 16 февраля в 13:23
Ответ дляБаба на горошині
Ми з нею скільки років спілкуємось, все одна про одну знаємо, всі таємниці, переживання. Мені боляче втрачати подругу
У вас нет подруги
сЛАдКОежКА• 16 февраля в 13:24
Ответ дляВсеЧетко
Автор, Вы сами спровоцировали, подруга подыграла. Чего обижаться?
А вот и подруга
Блискавична• 16 февраля в 13:24
Я б вам порадила не гарячкувати, але і не ковтати ситуацію. Якщо ви кажете, що такого раніше не траплялося, то можна скинути на ПМС чи якісь інші причини, ну бувають у всіх не розумні дії. Розбір помилок - наше все. Скажіть їй в спокійному тоні про ваші почуття в той момент і після, про те, що ваша довіра до неї як найкращої подружки цим підірвана, що вам важко далі з нею дружити без розбору цієї ситуації і розуміння, що вона більше не повториться.
Тоді по її реакції і зрозумієте, чи варто далі лишатися подругами. Якщо ви їй важлива, вона вибачиться
Підмітайло• 16 февраля в 13:24
Ответ дляБаба на горошині
до речі, в якості дружнього жесту, можна було б поцікавитись в її хлопця, як він ставиться до того, що його дівчина ходить на побачення з іншими.
сЛАдКОежКА• 16 февраля в 13:24
Ответ дляБаба на горошині
Що я спровокувала? Мені потрібно було весь час сидіти і мовчати
Нет. Ответить, что вас поднять и кружить легче, чем её тушу
Olivia 666• 16 февраля в 13:25
Ответ дляБаба на горошині
Сфоткайте із-за кущів її з тим чуваком та відправте її хлопцю. Та ще прибрешіть про неї купу історій йому. Та не спілкуйтеся,ніколи з нею.
Але ж ви не зможете,бо терпіла та вам необхідно шоб інколи хтось щимив вас. Навряд вона вперше так висловлювалася та поводила себе.
Намакушка• 16 февраля в 13:29
Я никогда не позволяю себе хамства по отношению к другим и хочу такого же отношения к себе и не позволю самоутвержадьтся за мой счет. лучше уже быть без подруг чем стакими откровенными безпардонными хамками.