Ряженка• 16 февраля в 18:37
Які обстеження та аналізи робити перед вагітністю?
Дівчата, підкажіть.
Є 12+ років тому пологи, вагітність була на стресі трішки, були проблеми з тиском. Потім спиною. 8 років тому позаматкова з видаленням труби.
Що зараз зробити, щоб максимально все перевірити, хочу ідеальну вагітність і здорову дитину.
Також, що чоловіку перевірити. Вік 35+
Покорительная• 16 февраля в 18:37
Пойти к гинекологу, она возьмёт мазки и скажет какие анализы сдавать, это лучше чем тут по советам
іронічна антитеза• 16 февраля в 18:58
УЗД органів малого тазу, цитологія (стандартний щорічний чек-ап).
ТТГ, УЗД щитовидної та молочних залоз.
АМГ можна здати, щоб знати чи багато у вас часу на планування.
Рентген легень.
ЗАК, глікований гемоглобін, віт. Д, , В12, фолієва кислота, залізо, феритин.
Загалом таке базове обстеження бажано проходити щороку всім, можна також додати УЗД органів черевної порожнини.
Якщо є карієс - полікувати перед вагітністю.
ТТГ, УЗД щитовидної та молочних залоз.
Рентген легень.
Ряженка
• 16 февраля в 19:11
Ответ дляіронічна антитеза
ТТГ, УЗД щитовидної та молочних залоз.
Рентген легень.
ТТГ, УЗД щитовидної та молочних залоз.
Рентген легень.
Дякую
Ряженка
• 16 февраля в 19:40
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Вам точно не треба розмноження
Ряженка
• 17 февраля в 08:07
Ответ дляSunrise23
Я бы ещё добавила к выше перечисленному гомоцистеин. Мужу спермограмму. И витамины при планировании пить вдвоем
Дякую!
Ряженка
• 17 февраля в 08:08
Ответ дляAnna-ae39
Все перелічене вище і почніть приймати фолієву кислоту
Дякую!