Українська Мрія• 17 февраля 2025

Дуже сильний біль у горлі, не допомагає нічого

Горло болить так, що слину ковтнути не можна, не те, що їсти.
лікар порадив ібупрофен, ефекту 0.
про льодяники і спреї і мови немає.
може у когось було і щось все таки допомогло ?
Мerida• 17 февраля 2025
А стрептотест что показал?
So_so• 17 февраля 2025
Было. Нурофен форте 3р в сутки (каждые 8 часов). Молоко с маслом, леденцы с лидокаином. Держитесь. Это был пипец, только отболела.
marata• 17 февраля 2025
Німесил
Зілля до весілля• 17 февраля 2025
Парацетамол помагає краще ніж ібупрофен і спрей з лідокаїном купіть , зараз просто такий вірус ходить
МельничукОля• 17 февраля 2025
Ответ дляmarata
Німесил
+
ВерСаСе• 17 февраля 2025
Ответ дляmarata
Німесил
Пои ангіні його мені виписували для горла
І льодяники з ледокаїном, не наче стрепсілс плюс
автор Українська Мрія • 17 февраля 2025
Ответ дляМerida
А стрептотест что показал?
не робили
не пропонував навіть лікар
автор Українська Мрія • 17 февраля 2025
Ответ дляSo_so
довго хворіли?
Жена брата Админа• 17 февраля 2025
Кажуть морозиво помагає.зняти біль, сама не пробувала
Не поняла чого про льодяники і спреї нема мови.
Нащо терпіть. Є засоби які саме знімають біль.
Автор, а може у вас реальна ангіна і антибіотик треба?
автор Українська Мрія • 17 февраля 2025
Ответ дляЗілля до весілля
парацетамол теж ніяк не допоміг
спрей з лідокаїном замовила
Фляшка на трьох• 17 февраля 2025
При такой боли мне Ангилекс спрей помогает.
Мerida• 17 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
не робили
не пропонував навіть лікар
Купите сейчас, сделайте сами. Нужно исключить ангину для начала
Фляшка на трьох• 17 февраля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Тоже думаю, что тут нужно антибиотики подключать.
автор Українська Мрія • 17 февраля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
і мови немає, тобто не допомогло
пробувала гескаліз, фортезу, фіорду, стрепсилс
наче і не приймала нічого
Жена брата Админа• 17 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
і мови немає, тобто не допомогло
наче і не приймала нічого
Полощіть ще постійно, прямо скільки можете часто
автор Українська Мрія • 17 февраля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
лікар сказав що візуально горло середньо запалене
нальоту немає
чому такий біль взагалі не зрозуміло
Жена брата Админа• 17 февраля 2025
Але треба виключить ангіну, бо без антибіотика ви не вилікуєтесь
Миллениалка• 17 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
не робили
не пропонував навіть лікар
Купите в аптеке и сделайте. У меня так болит если там стрептококк, и тогда кроме аб ничего не поможет
Кнопус• 17 февраля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Кто вам сказал что часто можно полоскать??
Жена брата Админа• 17 февраля 2025
Ответ дляКнопус
А як це зашкодить?
Все життя такі рекомендації. В області горла багато токсинів виробляється, щоб їх не заглатувать разом зі слюгою далі, то виводить ближчим способом
Свій варік• 17 февраля 2025
От не розумію, чого при тій ангіні всі тут пишуть, що без аб не вилікується? Серйозно??? У мене в дитинстві ангіни були по кілька разів на рік. Зараз доросла і теж раз в рік трапляється, гланди не видаляла. Лікування: збиваю температуру, ібупрофен або парацетамол і часто полощу горло сода+ фурацилін. Все! Нащо той аб??? Лікую і себе так і дітей. Чого ви той аб кругом тулите? А потім, як реально буде треба, то дивуються, що не допомагає.
Доречі, навіть якщо то не ангіна, то полоскання содою пом´якшує горло і не так болить.
Допоможіть знайти• 17 февраля 2025
Полоскати кожні 20 хв
Тепла вода і соди або солі
Але я б вже купила антибіотик
Якщо три дні біль
Булку Дай• 17 февраля 2025
Полощите чистой перекисью
Маю рацію• 17 февраля 2025
Ответ дляСвій варік
Горло й саме пройде. Але є ускладнення від неліклваної АБ стрептококової інфекції. Серце, суглоби, нирки. Тому стрептококова ангіна - то якраз той випадок, коли реально треба антибіотика.
Жена брата Админа• 17 февраля 2025
Ответ дляСвій варік
Ви одразу не відчуваєте тих ускладнень, які лишить кодна ангіна. А пртім одномоментно в 50 років у вас болить все. Суглоби, серце хапає при піднятті на сходи, нирки дають збої і ви пісяєтесь при чханні і тд.
Нічого хорошого в цьому немає лікувати ангіну без антибіотика.
Тут треба обирати з двох зол.
Не факт, що у вас були саме ангіни
Кожне хворе горло не дорівнює ангіни. Хто вам в дитинстві ті тести робив чи аналізи щоразу?! Що ви так стверджуєте ангіна
автор Українська Мрія • 17 февраля 2025
Ответ дляСвій варік
мені ібупрофен і парацетамол не збивають температуру, вона лише росте
і сода, звісно теж
пробувала і її, і масло какао і ще купу народних методів
So_so• 17 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
довго хворіли?
Дней 10, из них дней 7 без нурофена спать не могла( На тумбочке на ночь ставила термос с теплым молоком с маслом какао, проснусь от боли, попью и опять спать.
И на сейчас осталась сухость слизистой и першит в горле, не могу разговаривать долго.
So_so• 17 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
і мови немає, тобто не допомогло
наче і не приймала нічого
Я всё это пробовала и Сумамед пропила - 0.
So_so• 17 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
і сода, звісно теж
Второй лор сказал не полоскать, никаких едких спреев. Нурофен форте и теплое.
Сама купляю квіти• 17 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
і мови немає, тобто не допомогло
наче і не приймала нічого
А содой полоскали?