begovelik• 17 февраля в 10:31

Как думаете, после перемирия будет корейский сценарий с двумя Северными Кореями?

И чем одна Северная Корея будет лучше другой?
zajka12• 17 февраля в 10:32
А друга сєвєрна корея буде де? Їх же до рашки приєднали, то в них кордони відкриті будуть, чи ви думаєте їм автономію дадуть і теж прикриють?
автор begovelik • 17 февраля в 10:36
Ответ дляzajka12
Никогда не думала, что к этому придем. Вспоминается известная фраза Ницше: ’Если ты долго смотришь в бездну, бездна начинает смотреть в тебя.’(с)
Kolibri_18• 17 февраля в 10:37
Після перемир´я буде декілька років січень 2022. Тобто, очікування нової війни. А далі знов, пуйло прийде, але чи допоможе хтось України?
zajka12• 17 февраля в 10:39
Ответ дляKolibri_18
Цілком реально, що він прийде через вибори, я про це писала раніше, де гарантія, що народ втомившись від війни не вибере умовно якусь нову незаплямовану політикою конячку, в опощиціх до діючох влади, яка потім виявиться шо то рука кремля? Чи шось придумаю як аля Мороз вчинив і наплював на майдан 2004
zajka12• 17 февраля в 10:43
Ответ дляbegovelik
Чесно кажучи я теж не очікувала ніж в спину від своїх, коли скуповувала харчі в лютому 2022 казала чоловіку, не кіпішуй сядемо в машину і потихеньку виїдемо. Був рстрах що росіяни через білорусь переріжуть кордони з польщею, але шоб свої це зробили в перший же день взагалі нуявити не могла
Kolibri_18• 17 февраля в 11:00
Ответ дляzajka12
Та навіть без окозамилювання українці можуть обрати умовного Бойка. Я вже нічому не здивуюся
zajka12• 17 февраля в 11:03
Ответ дляKolibri_18
Можуть звісно, тому й не бачу сенсу в усьому цьому ціною чийогось життя.
Teonaa• 17 февраля в 11:04
Ответ дляKolibri_18
Ну а кордони?
Що пропонується робити имм, хто чекать новоі війни бажання не має?!
lus_so• 17 февраля в 11:04
Так, розділені. І обидві північні.
Касабланка8888• 17 февраля в 11:38
Ответ дляzajka12
Так якби не закрили кордони, то всі б так тихенько сіли та виїхали. Думаєте ви одні такі?
Нікого б не залишилося.
zajka12• 17 февраля в 11:42
Ответ дляКасабланка8888
Нікого б не залишилося.
І?
Касабланка8888• 17 февраля в 11:44
Ответ дляzajka12
І?
Я також проти закритих кордонів, але тоді РФ дійшла б до кордонів ЄС.
Які б зараз ми не робили кроки, вони ведуть нас у безодню.
Раніше думати треба було.
zajka12• 17 февраля в 11:46
Ответ дляКасабланка8888
Раніше думати треба було.
От менше всього мене хвилювало б шо там у європі і її кордонах.
автор begovelik • 17 февраля в 11:47
Ответ дляКасабланка8888
Нікого б не залишилося.
Так само думають і в Північній Кореї )
автор begovelik • 17 февраля в 11:48
Ответ дляКасабланка8888
Раніше думати треба було.
Так у рашки і так є спільні кордони і ЄС )
автор begovelik • 17 февраля в 11:48
Так у рашки і так є спільні кордони з ЄС )
gaga-48ba• 17 февраля в 12:03
Ответ дляКасабланка8888
Раніше думати треба було.
Перші пів року і без закритих кордонів було повно бажаючих воювати, так що не дійшли б, все було б, как було
Natal_ka91• 17 февраля в 12:27
Ответ дляzajka12
Європейці наср*ли на нас і що тут твориться. Аби їх не чіпали і не турбували їхнє спокійне розмірене життя. Інколи хочеться щоб за їхнє стурбування вони хоч трохи відчули те що відчувають жителі прифронтових чи там де постійні тривоги.
zajka12• 17 февраля в 12:36
Ответ дляNatal_ka91
Я б сказала, вони нами прикрилися, профінансували тут щамєс, аби він не перейшов до їх кордонів
HelterSkelter29• 17 февраля в 13:23
А интернет не могут тоже ограничить как в Корее?
Anna-08e7• 17 февраля в 17:09
Ответ дляHelterSkelter29
Вполне
HelterSkelter29• 17 февраля в 17:27
Ответ дляAnna-08e7
Вполне
В как тогда работать удаленно?
автор begovelik • 17 февраля в 17:33
Ответ дляHelterSkelter29
В как тогда работать удаленно?
Будет единый бандеранет
Anna-08e7• 17 февраля в 19:42
Ответ дляHelterSkelter29
В как тогда работать удаленно?
Никак