Всех анонимов аноним• 17 февраля 2025
Від тривожності стрімко падає вага(
Зовсім зник апетит, їм без задоволення. І від цього ще більше нервую(
Майор Медуза• 17 февраля 2025
Якщо тривожність почала заважати жити, то треба звертатись до лікаря.
Смажена полуничка• 17 февраля 2025
У меня тоже так было, -13 за 2.5 мес,жуткое состояние, помогли антидепрессанты . Но весь вес так и не восстановился
Всех анонимов аноним
• 17 февраля 2025
Ответ дляСмажена полуничка
У вас були реальні причини для хвилювання чи просто себе накрутили?
Я шалунья• 17 февраля 2025
Як би мені хотілося скинути… тривожність присутня, але ж іжа все одно приносить задоволення
Всех анонимов аноним
• 17 февраля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Я теж люблю поїсти) Але цей стан просто жере мене з середини. А ще ж перший симптом онкології втрата ваги( І все - мене немає живої і від цього ще гірше.
Смажена полуничка• 17 февраля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Началось от важной причины, а дальше как снежный ком, начала накручивать лишнего. Я до сих пор не могу понять, как я могла вообще докатиться до такого состояния.
Всех анонимов аноним
• 17 февраля 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Як швидко вирівняли АД?
Я шалунья• 17 февраля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Що у вас трапилось?
Смажена полуничка• 17 февраля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Мне , но не по этой причине, 2 раза делали биопсию, пока дождалась результатов второго обследования, опять теряла аппетит
Всех анонимов аноним
• 17 февраля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Що у вас трапилось?
Нічого такого. Просто страшенний іпохондрик. Десь щось кольне, то вже смертельно хвора. Хоча головою розумію, що все ок. І от накручую-накручую себе до такого ось стану
Все і одразу• 17 февраля 2025
Все життя так. Коли нервую, за день, можу 0, 5 кг скидати. Правда, немає апетиту, навіть, пити не хочу.П´ю заспокійливі, тепер, ще шлунок відчуваю, після нервів. Таке...
Всех анонимов аноним
• 17 февраля 2025
Ответ дляСмажена полуничка
От і в мене все завʼязане на здоровʼї , але в переважній більшості все ок. Але постійно шукаю симптоми і постійно потрібно доказувати собі безкінечними візитами до лікарів, що все ок. А потім ще накручую, що може лікар щось недоглядів. Все почалось років 6 тому. Коли один лікар ляпнув дурню про метастази і я дуже це сприйняла важко.
Всех анонимов аноним
• 17 февраля 2025
Ответ дляВсе і одразу
От і в мене жкт поїхало від цих нервів
Все і одразу• 17 февраля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
От і в мене жкт поїхало від цих нервів
Я, вже знаю, перенервую(а нервую регулярно, бо місто прифронтове), одразу Омез п´ю, в першу чергую
В моїй хаті моя правда• 17 февраля 2025
Ответ дляКсюшка94
Удалено администрацией...
В моїй хаті моя правда• 17 февраля 2025
Ответ дляКсюшка94
Я тоже очень тревожная и прекрасно знаю, что это такое. Раньше вес был 47 кг , но сейчас такое чувство, что съел один бутерброд и уже поправился
Сходите к эндокринологу, гормоны проверьте и щитовидку
Лепешечка• 17 февраля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Автор ,не обязательно онкология
У меня был тиреотоксикоз ,диффузный токсический зоб ,за 3 месяца минус 15 кг ,при том что рост 170 и вес был 62 ,а стало 47 кг ,то выглядела я очень плачевно ,кости и кожа
Уже прошло 25 лет с тех пор ,как видите живая
Всех анонимов аноним
• 17 февраля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Зато вы никогда не будете толстой
😂 та я й не худа))) Воно й не мішало б скинути декілька кг. Але ж не так
Всех анонимов аноним
• 17 февраля 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Здавала, перевіряла, була. Все ок