Аннуитет• 17 февраля в 10:43

Як купити річ яка дорожче 150 євро?

Купую, вказую повну ціну, потім чекаю поки дійде до митниці, оплачую мито те що нарахують і все? Так це відбувається? Бо ніколи не купувала нічого такого що перевищує ліміт, не розумію як потрібно зараз вчинити.
Наполеон Бонапарт• 17 февраля в 10:45
Я занижую вартість при оформленні
автор Аннуитет • 17 февраля в 10:46
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я занижую вартість при оформленні
А як відкриють на митниці? Річ дорога 15000 грн.
naxodki_youtube• 17 февраля в 10:47
завантажуєте інвойс і всі банківські виписки і форвардер Вам пришле повідомлення з сумою мита та реквізитів для оплати
Одна_на_всей_планете• 17 февраля в 10:47
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я занижую вартість при оформленні
і не соромно?
Николай-b526• 17 февраля в 10:48
вас наберет таможенный брокер, предложит самой заполнить, или предложит свои услуги... до 200 евро занижайте смело.. никто там не будет с вами связываться... но если под 300 то они потребуют чеки скрины-сканы на товар не предоставите сами посчитают.....
naxodki_youtube• 17 февраля в 10:49
Єдине - розраховуйте, що на розмитненні товар може стояти тиждень-два і навіть три, митники працюють в своєму темпі і їх пришвидшувати не знаю як і чи є сенс. В мене то за два-три дні нарахування були, то за два тижні. Може, співпало, що в них там було навантаження багато
Наполеон Бонапарт• 17 февраля в 10:49
Ответ дляАннуитет
Через якого перевізника буде доставка?
Я замовляла через Ukrainianexpress.
Замовляла одяг, вартістю 400 євро. При оформленні вказувала вартість 100.
Все було ок.
Знаю, що можна дробити замовлення на різних отримувачів, щоб уникнути оподаткування
Наполеон Бонапарт• 17 февраля в 10:50
Ответ дляОдна_на_всей_планете
і не соромно?
Ні
Кожен виживає як вміє
naxodki_youtube• 17 февраля в 10:52
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Через якого перевізника буде доставка?
Я замовляла через Ukrainianexpress.
Все було ок.
коли як. Я НМ замовила на 125 фунтів і посилку затримали (при чому трек взагалі не описувала, банально забула) і заплатила 150 гривень мита.
Одна_на_всей_планете• 17 февраля в 10:53
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ні
Кожен виживає як вміє
такі громадяни як Ви - паразити (( соромно серед таких жити
Наполеон Бонапарт• 17 февраля в 10:53
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ви гуляли біле пальто?
Полегшало?)
автор Аннуитет • 17 февраля в 10:55
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Через якого перевізника буде доставка?
Я замовляла через Ukrainianexpress.
Все було ок.
Це одна річ, як її роздробити.....
Наполеон Бонапарт• 17 февраля в 10:56
Ответ дляАннуитет
Це одна річ, як її роздробити.....
Якщо одна, то ніяк
Сегодня я не я• 17 февраля в 11:05
Ответ дляАннуитет
15 000, -150 евро -с разницы мыто
автор Аннуитет • 17 февраля в 11:06
Ответ дляnaxodki_youtube
Ну, у мене посилки потрапляли на перевірку, то по 2-3 тижні лежали. Але там не було переліміту, надіслала всі інвойси і виписку з банку і все.
А що робити з дорогою покупкою. Якщо занизити, а потім відкриють на митниці... що тоді буде.
автор Аннуитет • 17 февраля в 11:08
Ответ дляСегодня я не я
15 000, -150 евро -с разницы мыто
Це я розумію. Не розумію як сама процедура відбувається. Занижувати ціну боюсь, думаю писати правду...
Сегодня я не я• 17 февраля в 11:09
ну на сайт мытницы,,.а что вы заказали, что там такая явная цена .
Я всегда 120 евро указываю
автор Аннуитет • 17 февраля в 11:14
Ответ дляСегодня я не я
Я всегда 120 евро указываю
Ще нічого не купила, поки цікавлюсь. Замовили у мене курку за 225 фунтів. Думаю що писати замовнику.
Та легко!• 17 февраля в 11:37
Ответ дляОдна_на_всей_планете
і не соромно?
А має бути соромно?
Одна_на_всей_планете• 17 февраля в 12:00
Ответ дляТа легко!
А має бути соромно?
так, ви дурите державу
Гореотума• 17 февраля в 12:04
Ответ дляОдна_на_всей_планете
так, ви дурите державу
А тільки державі можна?
Та легко!• 17 февраля в 12:54
Ответ дляОдна_на_всей_планете
так, ви дурите державу
Головне що держава нас не дурить
Наполеон Бонапарт• 17 февраля в 13:03
Ответ дляГореотума
А тільки державі можна?
Приведу маленький пример честного поведения государства.

Я ФОП, и государство мне обещало, что до конца войны, и пол года, после мне не нужно будет обязательно оплачивать ЕСВ.
Но! Сейчас они нет, не отменили этот закон, а приостановили)))) клоуны!

И теперь нужно оплачивать и не важно есть у тебя оборот или нет даже в войну
Наполеон Бонапарт• 17 февраля в 13:05
Ответ дляОдна_на_всей_планете
так, ви дурите державу
Що Ви скажете на цей мій (вище) коментар?
Хто кого дурить? Та ще й в яких обʼємах!
Та легко!• 17 февраля в 13:29
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Тут достатньо того що я сплатила податки з зп, чому я щось ще маю платити коли витрачаю цю зп?