Вельшановна• 17 февраля в 13:14

Яке містечко краще вибрати в Коста Браві?

Тоссу де мар,Льорет де мар, Бланес на кінець серпня - початок вересня?
Де гарні готелі з фламенко вечорами?
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:16
А може й ресторани , де є танці фламенко порадьте
Уходя дверю не хлопать• 17 февраля в 13:17
Якщо поїдете в Барселону, то обирайте Бланес - зручно потягом. Льорет і Тосса далі. Але Тосса теж дуже сподобалася. Фламенко в готелях - таке собі ))
Барабасиха• 17 февраля в 13:17
Посмотрите Мальграт Де Мар, у нас в гостишке была анимация по вечерам и фламенко в том числе. Hotel Papi.
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:17
Не ліпіть мордочки , а пишіть враження хто був у цих містах!
Скажений гудзик• 17 февраля в 13:17
Все хорошо. В Бланесе роскошный ботсад, горячо рекомендую там минимум побывать. В Тоссе просто красиво. Лорет мне показался самым активным, но была там еще до ковида.
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:19
Ответ дляСкажений гудзик
Дякую. Я схиляюся до Тосси, але готелі там якісь не дуже
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:19
Ответ дляБарабасиха
Дякую!
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:20
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дякую. А де ж виставу фламенко подивиттся?
Скажений гудзик• 17 февраля в 13:20
Ответ дляВельшановна
Мы вообще не ездим по отелям, только апартаменты. В Испании очень шумные люди, отели невыносимы.
begovelik• 17 февраля в 13:20
Якщо з дітьми, то Calella. Там багато дитячих майданчиків і шикарна платанова алея уздовж моря з величезними дитячими майданчиками. Також є Макдональдс.
begovelik• 17 февраля в 13:21
Два рази там були, якщо третього разу поїдемо, то знов туди
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:22
Ответ дляСкажений гудзик
Ой, я вірю. Один придивилася, але відгуків мало і давні.
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:23
Ответ дляbegovelik
Ні, донька вже без майданчиків і забав обходтться, досить великий підліток.
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:23
Ответ дляbegovelik
Але Калелья не дуже заходить, я люблю порізане горами побережжя.
begovelik• 17 февраля в 13:24
Ответ дляВельшановна
Тоді вона вам не підійде )
Скажений гудзик• 17 февраля в 13:25
Ответ дляВельшановна
У них есть социальная программа отдыха пенсионеров, мы один раз попали в такой заезд. Пришлось менять отель, потому что деды кашляли всю ночь и орали по коридорам так, что беруши не спасали.
Так что выбирайте для проживания максимально уединенные варианты, никаких больших отелей.
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:25
Ответ дляbegovelik
Тоді вона вам не підійде )
Так, дякую, я вже чітко визначилася з цими трьома містечками, але яке саме - хочу почути відгуки тут. Дякую за допис
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:26
Ответ дляСкажений гудзик
Овва! Ще цього не вистачало😀
Мао_Мяо• 17 февраля в 13:29
Була тільки в Тосса, але там неймовірно
Скажений гудзик• 17 февраля в 13:29
Ответ дляВельшановна
Тогда Тосса, самая атмосферная, средневековая. Нагуляетесь. И там прекрасная кондитерская с культовой меренгой. Очень хорошие недорогие рестораны с дневным меню. А в Бланес в ботсад сьездите, советую там купить их мед, если любите - он невероятный.
begovelik• 17 февраля в 13:34
Ответ дляВельшановна
Якщо любите гори, то вам дуже сподобається Монсеррат
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:35
Ответ дляСкажений гудзик
Щиро дякую. А як порадите брати тільки сніданки , а вечеряти в кафешках, чи в готелі краще?
Які ціни?
Де саме кондитерська, підкажіть?
Пупс• 17 февраля в 13:36
Кальпе. Это любовь.
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:36
Ответ дляbegovelik
Так- так, це хотілося б побачити також.
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:37
Ответ дляПупс
Кальпе. Это любовь.
Кальпе так, гарно. Але це ж летіти до Аліканте.
А хотілося б знайомство з Каталонії почати
Скажений гудзик• 17 февраля в 13:39
Ответ дляВельшановна
Які ціни?
Де саме кондитерська, підкажіть?
По питанию не знаю, я тут не спец. Наверное, только завтраки, отельное меню не радует.
Кондитерскую не пропустите, она прямо в центре

https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g230...

Ой, аж сама захотела ;)
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:40
Ответ дляСкажений гудзик

Ой, аж сама захотела ;)
Дякууую!
автор Вельшановна • 17 февраля в 13:49
Ответ дляСкажений гудзик

Ой, аж сама захотела ;)
А в якому місяці Ви там були? Як море? Коли краще їхати?
Сільський ансамбль• 17 февраля в 14:14
Живу в Бланесі, якщо хочете поїздити погуляти в Барселону чи Жирону, то це найкращий варіант, бо є і електричка і автобус. Але в Бланесі не так багато готелів на відміну від Льорету.
Льорет не дуже раджу - влітку там просто жах, бо дуже багато відпочиває молоді, яка бухає, блює, гадить всюди де бачить і дико верещить ночами.
Тосса дуже компактна, мабуть найсимпатичніша з цих трьох містечок.
Ще Плайя де Аро можете розглянути, вона ще далі від Барселони.
До речі, якщо відпочивати на Коста Брава, то зручніше летіти в Жирону.
Сільський ансамбль• 17 февраля в 14:17
Фламенко до речі - не каталонська фішка, але для туристів звісно влаштовують шоу. В Тордері є ресторан La Macia, там якраз такі шоу влітку влаштовують https://lamasiatordera.com/
Туди з Бланеса і Льорета за 10 хвилин на таксі доїдете.