Анонимарик• 17 февраля 2025
Робота, хочу звільнитись, але немає куди йти
Працюю касиром в ТЦ, зручний графік позмінний, зп як для продавця непогана, але морально і фізично не легко мені з людьми, можу піти і в офіс працювати, освіта є , але там пропонують зарплату меншу. Останнім часом помічаю, що вигораю , перед роботою приступи істерики починаються , стаю якась психована , домашні страждають від цього. Сьогодні просто остаточно *дах поїхав*. З самого ранку день не задався. Спочатку транспорт простояв на півгодини більше, я промерзла, зайшла в аптеку купила заспокійливі, прийшла на роботу, на роботі клієнтка накричала й нахамила, друга прийшла робити повернення на 500 грн, у нас не можна робити повернення, був скандал , я свої гроші віддала, пів дня безкоштовно відпрацювала вважай, 10 хв проплакала, керуюча в той час побула в залі, вже чекаю щоб скоріше зміну доробити і додому, вже втомилась..
Прибираю щодня• 17 февраля 2025
Просто хочу вас підтримати словом тут.
Іноді бувають темні дні або темні періоди. Впевнена, що ви знайдете рішення з часом.
Метелик• 17 февраля 2025
а что значит нельзя делать возврат? это что за магазин такой интересный? нижнего белья?
Маю рацію• 17 февраля 2025
Автор, я уволилась
Другая работа была но тоже нервная
Глаза открылись когда мне подруга сказала что я психованая стала
Теперь в поисках другой
Другая работа была но тоже нервная
Теперь в поисках другой
Маю рацію• 17 февраля 2025
Ответ дляМетелик
Какая разница что за магазин? Автор эти правила установила?
Анонимарик
• 17 февраля 2025
І знаєте те паршиве відчуття, коли дійсно нормальний колектив, але сама робота забирає всі сили, ненавиджу людей
Прибираю щодня• 17 февраля 2025
Якщо повернення не можна робити - то аріведерчі клінтці-хамці.
У вас є кордони на роботі, які клієнти не мають переступати.
Платити їй ні за шо було.
Метелик• 17 февраля 2025
Ответ дляМаю рацію
ну подождите, я как покупатель имею полное право прийти и сделать возврат, если это товар, который не входит в перечень невозаратных, тем более что там была управляющая, которая эти вопросы и должна решать, а не кассир со своего кармана отдавать деньги
Царевна_несушка• 17 февраля 2025
А зачем вы делали возврат, если магазин не делает? Почему за ваш счет?
Маю рацію• 17 февраля 2025
Ответ дляМетелик
Управляющая
А автор кассир- продавец
Метелик• 17 февраля 2025
Ответ дляМаю рацію
Управляющая
А автор кассир- продавец
ну и ? почему кассир отдал деньги свои??
Маю рацію• 17 февраля 2025
Ответ дляАнонимарик
Есть за что пару месяцев прожить?
Уходите
Нервы дороже
Уходите
Нервы дороже
Маю рацію• 17 февраля 2025
Ответ дляМетелик
Давайте спросим у автора
Метелик• 17 февраля 2025
Ответ дляМаю рацію
Давайте спросим у автора
я и спросила, мне натыкали рукамордые уже))
Зубная фея• 17 февраля 2025
Наращивайте броню. Наглые люди, которые берут нахрапом и криком вам могут встретиться везде, не только на кассе. Если каждый раз вы будете погружаться в депрессивное состояние и карманы выворачивать, вас надолго не хватит нигде.
Прибираю щодня• 17 февраля 2025
Автор може це у вас емоційне вигоряння?
Повірте воно у всіх буває, і на роботі і у приватному житті.
Але мені здається що зараз просто багато що співпало - і ці конфлікти з клієнтками, і втома від зими і війни, і ще і ще … Але нова робота - це також завжди стрес, треба адаптуватися і до роботи і до колективу… дивіться самі
Джем Шакіри• 17 февраля 2025
Автор, а почему отдали свои? Я бы не приняла, пусть пишет звонит куда хочет, вы кассир и у вас есть правила.
А на ор и истерики с угрозами и полицию можно вызвать.
Джем Шакіри• 17 февраля 2025
10 хв проплакала, керуюча в той час побула в залі
Где она была при скандале? Почему она свои не отдала, вы то при чем?
Джем Шакіри• 17 февраля 2025
И да с такими минусами и отдачей своих денег лучше в офис с меньшей зарплатой. Особенно если магазин правила нарушает. То есть по закону можно, а магазин не принимает, а вы крайняя. Тогда это в итоге повторится.
Глаголиця• 17 февраля 2025
Пусть новая работа поскорее найдётся, у вас не та стрессоустойчивость для теперешней работы. С вопросами к управляющей отправляйте, на будущее. Берегите себя
Единорог_помог• 17 февраля 2025
Хочу висловити підтримку. У мене 4 роки роботи сапортом, сферу не вказуватиму, але не ескорт і не піраміда. Так само йшла на поступки, іноді від безвиході, бо не було сенсу чекати на допомогу. Це відчуття, коли ти 1 на 1 з неадекватом, котрий погрожує, кричить, а ти зобов´язана бути милою дівчинкою, знайома до болю. І атмосфера, і сама робота, як я зараз усвідомлюю, була дуже складною, керівництво зрештою почало сприймати мої високі результати як належне, і після того трешу, що я проходила кожен день, я чула виключно дорікання, жодної подяки (при цьому з/п керівництва на 80% залежала від мого результату) і усвідомлення, як насправді важко працювати з клієнтами. А у мене ще й іноземний ринок був, спілкування не українською, навіть не російською і не англійською було. При цьому керівниця знала мову настільки погано, що коли я почула її колишні розмови з клієнтами, довго не могла підняти з підлоги щелепу, як людина з такою 💩 вимовою і абсолютно без харизми не тільки стала оператором кол-центру, а ще й керівницею відділу.
Ви обов´язково знайдете кращий варіант 🙌
Клептоманка• 17 февраля 2025
если вы кассир в тц, то всегда можете найти работу в ближайшем тц, 5-10 минут пешком.
это же не что-то такое эксклюзивное, чтобы туда еще и ехать
Госпожа_тамагочи• 17 февраля 2025
Ответ дляЗубная фея
Не все могут нарастить броню.
Не везде нужно выворачивать карманы и впадать в депрессивное состояние.
Клептоманка• 17 февраля 2025
Ответ дляМетелик
это хозяин дурноватый, а продавцы терпят
Госпожа_тамагочи• 17 февраля 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Со стороны мы все умные.
Зубная фея• 17 февраля 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Не все могут нарастить броню.
Выворачивать карманы и впадать в депрессию нигде не нужно, а наращивать броню взрослому надо всегда по мере взросления.
Госпожа_тамагочи• 17 февраля 2025
Ответ дляЗубная фея
Надо, но не все могут. Особенно женщины. Нервная система у всех разная.
Латвийские_Номера• 17 февраля 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Со стороны мы все умные.
А при чем тут сторона? Что не так? Не отдаешь и все. Что она сделает? Кассу ограбит? Автор молчит что за магазин и что за возврат.
Если по закону магазин не нарушал, то и тем более. С какого перепугу платить со своих?
Метелик• 17 февраля 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Со стороны мы все умные.
Так есть управляющая, к ней все вопросы, кассир то тут при чем? Автору уже 10 раз задали этот вопрос, но она упорно молчит, возможно была причина для скандала.
Латвийские_Номера• 17 февраля 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
И что пришло 2-3 таких, всю зарплату подарить?