Хтомолодець? Я!• 17 февраля в 16:23
Зимова підтримка вже 17 днів на розгляді
Чому так довго... П.с допомогла зробити для свекрові і вона задовбала питаннями коли. С початку оформлювати не хотіла, боялась що гроші вкладуть. Тепер каже о, нащо я взагалі оформлювала все одно не дадуть. Капець. Причому потреби аж такої в цих грошах немає.
Міс Всесвіт• 17 февраля в 18:45
Ответ дляЛетчица
Тим старим без встановленої Дії взагалі вирішили не виділяти.
де таке написано
Летчица• 17 февраля в 20:26
Ответ дляМіс Всесвіт
де таке написано
Сусідка отримує на карту пенсію.Дію не хоче встановити.1000 не отримує.
Хтомолодець? Я!
• 27 февраля в 11:22
Ответ дляЗілля до весілля
А 1000 дають 1 раз чи 3 місяці обіцяли?
Один раз