18 мнеУЖЕ• 17 февраля в 16:30
Пенсія по втраті годувальника
Скажіть будь ласка хто отримує пенсію по втраті годувальника за загиблого військового, чи правильно я позумію що і дитині і матері загиблого якщо військова призначається незалежно одне від одного, а якщо цивільна пенсія то ділится навпіл? Чи хтось взагалі переходив з військової на цивільну пенсію?
Соседушка• 17 февраля в 16:34
У меня это давно было, но пенсия была одна. Сначала мама ее получала, а потом переоформила на меня.
Мать драконов• 17 февраля в 16:38
ну який годувальник в дорослої працездатної людини? пенсія призначається дитині або вдові-пенсіонерці чи інваліду.
Киця-бриця• 17 февраля в 16:39
Я трошки не розумію призначення пенсії матері загиблого. З дітьми - це зрозуміло, він був їх батьком та годував, то такі обов´язки у батька будь якого щодо своєї дитини.
Як це - годувальник матері?
18 мнеУЖЕ
• 17 февраля в 16:46
Ответ дляКиця-бриця
Як це - годувальник матері?
Мати загиблого військового має право отримувати теж пенсію за загиблого сина, це передбачено законодавством
Ответ дляКиця-бриця
Як це - годувальник матері?
Это для пожилых людей. предполагается, что сын, если был бы жив, помогал старенькой маме, а так его роль выполняет государство. Моя бабушка получала пенсию за старшего сына погибшего в ВОВ. Естественно, не сразу, а когда там пенсионный возраст тогда был. Хотя по моему даже позже эти пенсии стали назначать. Что-то такое тетя старшая говорила.
18 мнеУЖЕ
• 17 февраля в 16:50
В мого чоловіка великий стаж роботи і якщо призначати лише дитині то ій вигідніше отримувати цивільну пенсію по втраті годувальника, я звісно не знаю яка сума військової пенсії але розумію що у випадку коли цивільну поділять на дві частини то скоріш за все вона стане меньшою
Мать драконов• 17 февраля в 16:51
Ответ для18 мнеУЖЕ
ви чули дзвін
непрацездатна мати може отримувати пенсію у разі, коли син її утримував за життя і це підтверджено документально.
Ответ дляКиця-бриця
Як це - годувальник матері?
Так. Годувальник матері. Бо тепер немає кому про неї дбати на старості літ.
Мать драконов• 17 февраля в 16:55
Ответ для18 мнеУЖЕ
а хто загинув?
18 мнеУЖЕ
• 17 февраля в 16:56
Ответ дляМать драконов
ви чули дзвін
Ні не чула дзвін, пенсію за загиблого військового має право отримувати один з батьків загиблого. Неповнолітні діти або дружина якщо вона досягла пенсійного віку
18 мнеУЖЕ
• 17 февраля в 16:57
Ответ дляМать драконов
а хто загинув?
Загинув чоловік і в нього лишилась неповнолітня донька і мати пенсійного віку
Мать драконов• 17 февраля в 16:58
Ответ для18 мнеУЖЕ
Право на пенсію у разі втрати годувальника мають непрацездатні члени сімей загиблих або померлих під час виконання службових обов’язків військовослужбовців, що перебували на його утриманні, або одержували від нього допомогу, яка була для них постійним і основним джерелом засобів до існування.
тобто, для призначення такої пенсії треба надати докази одержання допомоги, яка була постійним і основним джерелом засобів до існування.
Мать драконов• 17 февраля в 17:06
щодо розмірів
Пенсія по втраті годувальника за військовослужбовців, що загинули (померли), встановлюється у таких розмірах:
– 70 % грошового забезпечення загиблого годувальника — батькам (одному з батьків), дружині/чоловікові, незалежно від наявності інших непрацездатних членів сім’ї (мінімальна пенсійна виплата не може бути меншою за 7800 грн);
– 70 % грошового забезпечення загиблого годувальника — дитині (двом та більше дітям — по 50 % грошового забезпечення, але не менше 6100 грн на кожного);
Бензопирен• 17 февраля в 17:39
Ответ для18 мнеУЖЕ
має право і дружина,якщо не працює до досягнення дитиною 6 чи 8 річного віку і також непрацездатні батьки,тобто пенсіонери.Ці пенсіі не діляться на всіх,а кожен получає однакову
Бензопирен• 17 февраля в 17:41
Ответ для18 мнеУЖЕ
я думаю,військова буде більша і на кожного.Там по іншому розраховується,тобто інший відсоток
Бензопирен• 17 февраля в 17:42
Ответ дляМать драконов
ви чули дзвін
Якраз Ви не праві.Непрацездатні батьки мають право утримувати пенсію по втраті годувалиника,і ніякого підтвердження утримання це не потребує.Почитайте закон.Підтвердження-св. про народження дитини
Бензопирен• 17 февраля в 17:43
Ответ для18 мнеУЖЕ
абсолютно праві.
Аль де Барановна• 17 февраля в 17:45
Ответ дляБензопирен
Одну пенсію на вибір.Або за віком,або по втраті годувальника.
Бензопирен• 17 февраля в 20:12
Ответ дляАль де Барановна
так я не говорила,що 2 може одночасно, запитували чи можуть і батьки і дитина отримувати пенсію