Білка в колесі• 17 февраля 2025

На відміні дієногесту

Вам було зле? І аоли місячні почались? Сьогодні 5 день відміни, я здихаю, ледь додому приповзла. Болить як на місячні, і то дуже ( думала, що хоча болей не буде, як раніше, тим більше, що навіть ще не почались😭
Пушап Мі мі• 17 февраля 2025
Вообще незаметно прошла отмена, месячные пришли дней через 10
автор Білка в колесі • 17 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
А до того були болючі?
Пушап Мі мі• 17 февраля 2025
Ответ дляБілка в колесі
А до того були болючі?
Очень. Но у меня была киста, поэтому и назначили сначала Жанин, потом Визан. Ушла киста и прошли боли
автор Білка в колесі • 17 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Зрозуміло) Мені мабуть не повезло😆
Я не в теме• 17 февраля 2025
А набір ваги був чи ще щось протягом лікування? БО я тільки почала (теж кіста) дуже переживаю щоб не набрати ваги, бо схильна до того
автор Білка в колесі • 17 февраля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Ні, зовсім. Тільки апатія і відсутність лібідо....
Я не в теме• 17 февраля 2025
Оооооо, це погано... прямо зовісім відсутність? А до тго було високе? Мене лікар ппро це не поперджав...
автор Білка в колесі • 17 февраля 2025
Ответ дляЯ не в теме
Ніхто не попереджає, бо в кожного по різному. До того лібідо було, не скажу що дуже, але...ну і апатія конкретна. Треба спорт або прогулянки)
автор Білка в колесі • 17 февраля 2025
Чоловік у відпустку приїжджає, а я зовсім не хочу сексу, тут біда
Я не в теме• 17 февраля 2025
Ответ дляБілка в колесі
Дуже вам дякую, що поділилися!! Врахую!!! В мене гарний лікуючий лікар, але чогось про це не казала, тільки про те, що це має контрацептивного ефекту. В мене лібідо завжди високе, хоч буду знати чого очікувати... Піду на спорт тоді обов´язково!! Дуже Вам дякую!
Пушап Мі мі• 17 февраля 2025
Ответ дляЯ не в теме
У меня не было никакого изменения либидо, я была год на Жанин и год на Визан. Вес тоже никак не изменился.
Это, очень индивидуально, как и такие же изменения на АД, например (вес я набирала, либидо не изменилось)
Весела бджілка• 17 февраля 2025
Я не думаю, что это с препаратом связано, не слышала ни разу о таких болях на отмену. Обезболить свечами диклоберл 100 и сходите к врачу
автор Білка в колесі • 17 февраля 2025
Ответ дляВесела бджілка
До лікаря йду, коли місячні почнуться. Вже обезболила. А за диклоберл забула! Дякую
Залізний занавіс• 17 февраля 2025
Скільки місяців ви приймали дієногест?
автор Білка в колесі • 23 февраля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Скільки місяців ви приймали дієногест?
8 місяців