Млинці зі смайликом• 17 февраля в 19:52

Верхній одяг аналогічний Lassie, але вже на 152 р?

Дівчата, у кого діти носили зимові комбези Lassie і переросли їх розміри. Що ви обирали далі, які марки? Утеплення 180 грам ідеальне для моєї дитини. Але, у них останній розмір 146. Що аналогічне купити вже на 152?
Залізна пані• 17 февраля в 19:53
Рейма до 164
автор Млинці зі смайликом • 17 февраля в 19:53
Ответ дляЗалізна пані
Рейма до 164
там 160 утеплення, або навіть 150
Залізна пані• 17 февраля в 19:54
Ответ дляМлинці зі смайликом
там 160 утеплення, або навіть 150
Пуховик є
Знову Я• 17 февраля в 19:56
Huppa
автор Млинці зі смайликом • 17 февраля в 19:56
Ответ дляЗалізна пані
Пуховик є
пуховик - це не аналог Lassie 180 гр., мені термо потрібно.
автор Млинці зі смайликом • 17 февраля в 20:00
Ответ дляЗнову Я
Huppa
так там 300 гр утеплення і розміри маленькі, немає зими 152 р
Сундучок с каникулами• 17 февраля в 20:00
Здається, в Columbia є куртки з різною кількістю утеплювача. Та 4F на дотик начебто як Lassie.
автор Млинці зі смайликом • 17 февраля в 20:03
у них 150 гр, або 230 гр і куртка не подоається, вона без стійки горловини, це зручно коли шапка-шолом, а якщо звичайна шапка, то горло і шия голі
Без образів• 17 февраля в 20:05
Вам для активного відпочинку чи повсякденне? Для активного краще на такий зріст в спортивних магазинах вже дивитись. Для повсякденного я б вже на 152+ не брала такого типу, не кожен підліток хоче виглядати як лижник
IQ 80• 17 февраля в 20:06
Freever можливо щось є
Знову Я• 17 февраля в 20:08
Ответ дляМлинці зі смайликом
У них до 176 росла плюс взрослые. Наполнители разные. Есть парки 200 гр
автор Млинці зі смайликом • 17 февраля в 20:10
Ответ дляЗнову Я
ціна висока для мене
автор Млинці зі смайликом • 17 февраля в 20:12
Ответ дляБез образів
дитині 10 років, йому норм такий одяг. Він не мерзне. Lassie вдягає на повсякденку і на гірки.
автор Млинці зі смайликом • 17 февраля в 20:15
Ответ дляIQ 80
Freever можливо щось є
передивилася і там 100 гр утеплення
Сундучок с каникулами• 17 февраля в 20:28
Варіант один - Intersport, Athletics, Decathlon (до речі, здається у цих гірськолижних курток високий ворот) і т.ін. приходити, щупати, міряти.
КучМала• 17 февраля в 20:48
Ответ дляМлинці зі смайликом
Коламбия
автор Млинці зі смайликом • 17 февраля в 20:48
Ответ дляСундучок с каникулами
дивилася на початку сезону в атлетікс, щось не знайшла нічого. Але дякую, може вже на слідуючий рік щось буде