Тільки не про гроші• 17 февраля 2025
Почему на переговорах не будет Украини?
Зачем Зеленский тогда туда летал?
Ответ дляPerfect look
А как тут кричали - не врите, всё дают бесплатно 🤣
Вот моя тема - декабрь 2022
Как меня там закидали
И кем я там ни была )
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3248697
Как меня там закидали
И кем я там ни была )
Businka_05• 18 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
в Эмиратах он
🇦🇪 17 лютого 2025 року в Абу-Дабі Україна та Об’єднані Арабські Емірати уклали Угоду про Всеосяжне економічне партнерство.
📌 Що передбачає угода?
🛑99% українських товарів отримають повний доступ до ринку ОАЕ;
🛑Спрощений доступ до ринків, усунення бар’єрів для бізнесу;
🛑Зростання експорту у секторах металургії, харчової промисловості та виробництва олії;
🛑Скасування мит на цифрову торгівлю, захист персональних даних.
🔗 Створюється Рада з інвестицій та Комітет з питань малого бізнесу.
🔗 ОАЕ дозволили українським підприємцям володіти компаніями до 70% (а в окремих секторах – до 100%).
’Прогуляйтесь’ сами так, попробуете?
📌 Що передбачає угода?
’Прогуляйтесь’ сами так, попробуете?
Для лохов звучит круто. По факту, например, на апрель 2021 года:
Всего в этой стране, по оценкам главы Украинского бизнес‑совета в ОАЭ Никиты Дорошенко, делает бизнес около 1000 украинских компаний. В Дубае работают представительства «Интерпайпа» и МХП, а в Шардже – «Мотор Сичи».
Источник:
Что даст обычным гражданам данное соглашение? А учитывая дефицит бюджета на уровне 95%, дай бог, чтобы не стали вывозить с/х продукцию, доля которой и так сократилась в связи с боевыми действиями и минированием, практически под ноль. Как было в 45-46гг.
Источник:
frumoasa17• 18 февраля 2025
Ответ дляРойЛеля
Тоже так вважаю. Падли, перерахуйте реальну ціну ядерки і буде пів світу нам винні, а не ми з протягнуоою рукою ходимо
А пів світу тут причому?
Ядерну зброю відбирали 2-3 країни - США, раша та Велика Британія. Інші взагалі нічого не винні. Фізично, ядерна вона поїхала до раші або була знищена. Конвенційну зброю Україні ніхто не забороняв мати, також не забороняли мати власне ВПК та створювати нові моделі та технології. Розпилювати та продавати совковий спадок це робили власними руцями там наверху. Як приклад Україна отримала 900 гелікоптерів від транспортних до ударних, а на початок вторгнення мала кілька десятків. Стратегічний бомбардувальник Ту-22М3, носій ракет Х-22 взагалі не підпадав под жодну конвенцію, протокол чи угоду, але його зняли з озброєння, порізали, частину ракет віддали раші. Танки продавали, як надлишкове військове майно.
Все самі...
Ответ дляМама Никитки-2
Дочитала книгу «мистецтво укладання угод»
Трамп мародер і Шахрай. Всі його угоди були саме мародерством.
Те ж саме відбувається сьогодні і з Україною, в якої ситуація безвихідна.
Ще й український біженців скоро всіх попре з Америки, точно шахрай!😂😂
Ответ дляЗаза777
Вот моя тема - декабрь 2022
Как меня там закидали
И кем я там ни была )
Как меня там закидали
И кем я там ни была )
Який механізм діі в Сша по відкликанню Закону, проголосованим Конгресом, і змін до бюджету Сша тих років щоб на базі цих юридичних документів поміняти грантову поміч програм pda ,usai ( не usaid) на форму кредита? Як це зараз оформити?
Кредитних з останнього закону 7,9 млд , з 61 млд. Це є тпм, так ці невеликі суми.
Інше прийнято юридично пакетами на запаси пентагона і на заводи Сша
От цікаво механізм сам?
Щодо отримання прибутків - типу профіт в майбутньому олігахату Сша , так, це може бути
Якщо цей механізм реальний, що заднім числом і відмінять купу юридичних актів в Сша, без судів і апеляцій, то я думаю Трампу можна попросити повернути такі ж гранти- Ізраїлю, Тайваню і мало того, думаю велика сума висить як поміч рашці в 90 х
операція- Provide Hope («Подай надежду»), дуже багато коштів вклали. Може хай пуйло заплатить за спасіння від голоду, там навіть на ножках буша непогано такі суми. Ну заднім числом, відмінити законодавчі акти ну а Че👀🤷♀️
От цікаво механізм сам?
Ответ дляfrumoasa17
А пів світу тут причому?
Все самі...
Блін
Ти ж знаєшь що стратегічну порізали і все таке, і бомби віддали, як борги за газ. Там частина не було в угоді
Бо між капельками, бо рашка не ворог...
П зараз читаю скільки Кгб у владі сиділо і що робилося з потенціалом(
І скільки продали заради профіту ділки, не державники.
Бо між капельками, бо рашка не ворог...
Ответ дляBransoletka
Стармер на наступному тижні летить до Трампа. Буде доносити позицію європейців( читай, продовжувати воювати українцями заради спокою Європи). Британія найбільше палок в колеса пхає...
’Англичанка гадит’ (С)
Да?;) У Вас передозировка рашистскими пабликами что ли?
Natalie 81• 18 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Кричали боты,а их тут было тьма,и зеботы и соросята и поросята, кого только не было
Ще Арктику бажають
( Гренландія напружилася , Дани)
’’😐росії та США потрібно перейти до спільних проектів, у тому числі в Арктиці, — член делегації, голова російського фонду прямих інвестицій Кірілл Дмитрієв.
Цей Кирило з Гарварду, типу знає американців, має контакти з бізнес елітами Сша. жонатий на комусь там у пуйла в наближенні.
( Гренландія напружилася , Дани)
Bransoletka• 18 февраля 2025
Ответ дляlyudai
’Англичанка гадит’ (С)
А у вас віра у святість і чистоту намірів ’партнерів’?
Соната любви• 18 февраля 2025
ну как зачем.
поехали, потусили, потратили деньги, освоили деньги.
сняли селфи, как поселились в отеле под названием москва.
миссия выполнения.
Ответ дляТелефон Рубика
Мне дурно, я почитала условия договора о передаче минеральных ресурсов США. Это жесть какая-то. Сначала платите нам, а потом кормите своих детей. Вопрос - это что вообще происходит???
А когда транши с криками ’ура’ встречали ,думали что расплата не так быстро придет ? Зеленский сам предложил расплатиться ресурсами .И последнее....Америка где появляется,там добра не будет .Ничему людей история не учит...
Соната любви• 18 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
так не просто же кричали.
тут же с пеной у рта всем затыкали рот, кто пытался высказаться.
наше общество устроено таким образом.
своей головой большая часть думать не желает.
но при этом еще хотят и всех других заставить перестать думать своей головой.
наше общество устроено таким образом.
Ответ дляPinkMa
та все жесть. Такого еще в истории не было, нацисткой Германии выдвигали после войны меньшие требования. чем к Украине, пострадавшей стороне. уроды мягко говоря
молодец зеленский что эту чухню не подписывает
Он не подписывает не по причине заботы о стране )) Увидите ,он подпишет и худшие условия,когда он получит гарантии для себя
Соната любви• 18 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
для некоторых война золотая жила.
кто же захочет, в таком случае, окончания войны.
естественно, все будут рашистами, врагами, кто пожелает мира, окончания войны, спасения и сохранения жизни людей.
Bransoletka• 18 февраля 2025
Ответ дляlyudai
Ні, абсолютно.
Але й кацапам як Ви не підіграю.
А кому підіграєте?
’ Вірю в ЗСУ ’ сидячи десь за кордоном або в теплому тилу?
Соната любви• 18 февраля 2025
Ответ дляmusilda
именно.
идут торги.
зе хочет остаться при власти.
так как понимает, если останется при власти, его никто не тронет, будут с ним сотрудничать.
а обществу можно будет снять красивый сериал, как зе героически сражался и если бы не он, то был бы всем конец.
а так он спаситель.
продержаться еще один срок.
а потом объявить, в начале войны не сбежал, самоотверженно воевал, благодаря ему страна сохранилась.
и он, с чистой совестью выполненного долга, передает эстафету другому.
расчет, что людей можно будет еще раз одурманить, многие поведутся на красивые картинки.
забудут все ужасы войны, простят и не спросят ни о чем.
порошенко же простили, вопросов никто не задает.
а некоторые еще и с удовольствием проголосуют за него.
вот и зе надеется, удастся пропетлять.
идут торги.
зе хочет остаться при власти.
а так он спаситель.
продержаться еще один срок.
вот и зе надеется, удастся пропетлять.
Bransoletka• 18 февраля 2025
Хай мене банять, але я це напишу:
усіх, хто топить за продовження війни я б погрузила в потяги і туди, на фронт! Хай там доказують і показують як треба!А насильно мобілізованих( бусифікованих) назад, патріотки їх хай заміняють
Халли Галли• 18 февраля 2025
Ответ дляSeehund
Помню моя знакомая делала доклад об использовании детского труда в слаборазвитых странах знаменитыми марками, я была впечатлена.
а это был устный доклад или его можно где-то почитати?
Ответ дляBransoletka
А кому підіграєте?
Україні і українцям підіграю. Впевнена, що тільки так і потрібно.
Нікуди з України не виїжджала і не планую. Сиджу в теплому тилу, чоловік на війні.
І так, вірю в ЗСУ! Довіряю їм і підтримую.
Ответ дляLudaSHS
Блін
Бо між капельками, бо рашка не ворог...
Чомусь так гірко, що люди наверху вважали державну кишеню власною .....
Ще в далекому ....199.... році брат , який працював в 6 відділі, за сімейною вечерею в розпачі розказав скільки вивозить Кучма з Дніпра (
Я тоді прислухатися і змовчала, а тепер розумію , що крали усі 30+ років в Україні