Тільки не про гроші• 17 февраля 2025

Почему на переговорах не будет Украини?

Зачем Зеленский тогда туда летал?
mari_klim• 18 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Отож(
Там і наші і ’ партнери’, десь була тема з спогадами від Шеварднадзе, що рашка давно готувала напад.
Я вже тут носилася з інтерв´ю Муженка, де він розповідає про агентуру кбшную. Так на питання хто з агентів був у Народному Русі, він посміхнувся і сказав, що Чорновіл точно не був. Дуже цікаве інтерв´ю, доречі. Десь, навіть, скани для онуків зробила😀
LudaSHS• 18 февраля 2025
Ответ дляmari_klim
Памʼятаю інтервʼю недавнє, вже як Залужного зняли.
Мені завжди цікаво чого Муженка не взяли з його досвідом в Генштаб тоді, він казав приїзжав.., ви ж бачите йшло і йде збиття в стаї ’свій чужий’ . Колись цікаве інтервʼю зі студії десь опозиційної було у Руслана Кошулинсьсткого.
Bransoletka• 18 февраля 2025
❗️Зеленський виключений з обговорення США з росією щодо долі України, — Bloomberg
BattleBunnyInAction• 18 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
А его уже признали недееспособным? А то с утра мелькали новости, что кое-кто подал в Верховный суд на зелебобу, как на неадекватного
Bransoletka• 18 февраля 2025
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Ого, оце поворот