antoninalav• 18 февраля в 10:26

Переговори делегацій США та рф почалися в Ер-Ріяді

Ось настав той час, який так тут чекали.
😐росії та США потрібно перейти до спільних проектів, у тому числі в Арктиці, — член делегації, голова російського фонду прямих інвестицій Кірілл Дмитрієв

Прогрес у переговорах рф і США можливий у найближчі 2-3 місяці — представник рашистів.

Що матимемо в результаті за 2-3 місяці?
Ирина-bbd0• 18 февраля в 14:56
Ответ дляLudaSHS
Мені інколи вважається що внутрішній фронт все набирає і набирає жаху, несеться з прискоренням, на форумах, в мережі, також чубляться еліти, влада з опозицією, генералами..а зиск матиме рашка.
Ще якщо що, передвиборча буде трешова
Сейчас общаюсь с мальчиком из Эстонии)
Он мне пишет.что при переходе электирки у них были полные ресурсы кацапни с воплями ’мы все умрём’)))
Представить страшно.что на нас обвалится))))
Манула• 18 февраля в 14:57
президент рф сам вирішить, коли почнуться контакти зі США щодо України, — помічник путіна Юрій Ушаков.

Інші заяви рф і США за підсумками переговорів у Саудівській Аравії:
🔹 Делегації рф і США провели «дуже серйозну розмову з усіх питань».
🔹 Поки невідомо, хто увійде до числа переговірників від рф щодо України, це вирішить президент рф.
🔹 Глава РФПІ Дмитрієв заявив, що «рано говорити про компроміси, сторони почали слухати один одного».
🔹 Рубіо і Лавров погодилися створити механізм консультацій, щоб побороти «подразники» у відносинах США і росії.
🔹 Лавров і Рубіо домовилися створити переговорні групи з урегулювання «конфлікту в Україні».
🔹 Однієї зустрічі недостатньо для вирішення українського конфлікту.
🔹 Рубіо і Лавров домовилися про співпрацю з питань спільних геополітичних інтересів
🔹 Рубіо і Лавров домовилися про співпрацю з питань економічних можливостей, які можуть з´явитися після врегулювання в Україні
🔹 Глава МЗС рф і держсекретар США домовилися про майбутню співпрацю у сфері економіки та інвестицій.
🚀Підтримати (https://zn.ua/ukr/fond)🤝_ (https://zn.ua/ukr/fond)✅✅_ (https://zn.ua/ukr/fond)🤝
🚀Приєднатися до ZN.UA (https://t.me/znua_live_rus)
In limbo• 18 февраля в 14:57
Ответ дляLudaSHS
Ще якщо що, передвиборча буде трешова
Пересруться всі ще до виборів. А виграє від цього все одно тільки росія. Цим і добʼє.
Лисий хвост• 18 февраля в 14:58
Ответ дляМанула
Моя думка щодо Миколаєва, завдячуючи Дмитру Марченку Миколаїв, Одеса і багато ще чого не окуповані. Але як вище керівництво держави віддячило? З його слів дало зрозуміти, що такий бойовий генерал зараз не потрібен ЗСУ.
У мене просто немає слів
А де я написала хоть слово погане про Марченка. Так він врятував нас, але і люди прості допомагали. Ви тут не були просто, не бачило всього того піз@ца
LudaSHS• 18 февраля в 14:58
П памʼятаєте обіцянку трампа по нафті ’Drill, baby, drill’, як воно здвинулося ?
LudaSHS• 18 февраля в 15:00
Ответ дляИрина-bbd0
Сейчас общаюсь с мальчиком из Эстонии)
Ми кожен день в цьому.
Відокремити погану і дуже погану новину, знайти джерело, зрозуміти звідки і чому, найти ресурси жити далі, виживаємо с інфо потоках
LudaSHS• 18 февраля в 15:01
Ответ дляМанула

Не має 24 години вирішення? Це все вже було
Саміти куяміти
Поговорили говорильню далі говорити
Манула• 18 февраля в 15:01
Ответ дляЛисий хвост
Так питання щодо Марченко не до вас звісно
Inconvenient• 18 февраля в 15:03
Ответ дляunser
На фоне переговоров в СА Кеннеди обратился к Зеленскому
Він і раніше критикував війну.
Манула• 18 февраля в 15:04
Ответ дляInconvenient
Він і раніше критикував війну.
А напряму до кремлівського диктатора, розпочавшого війну, слабо звернутись?
Renesmeе 16• 18 февраля в 15:05
Ответ дляunser
Це фейк
Лисий хвост• 18 февраля в 15:05
Удалено администрацией...
Inconvenient• 18 февраля в 15:06
Ответ дляМанула
А ви не хочете звернутися напряму до Кеннеді? І прочитайте його попередні висловлювання.
Манула• 18 февраля в 15:09
Ответ дляInconvenient
Не хочу. Якщо ви в курсі, розкажіть як він до путіна звертався?
Veselka8• 18 февраля в 15:10
Не знаю о чем там будут говорить мелкая страна рашка и трамп, но Зеленский уже сказал Украине похеру на все о чем договорятся или не договорятся в Саудовской Аравии.
А великое ЦК Евросоюза уже передает горячий и пламенный привет ублюдкам.
Страны Европейского союза готовятся выделить 700 миллиардов евро на закупку вооружений для Украины.

Вэнс, Маск - привет ребята!
LudaSHS• 18 февраля в 15:11
Вище впанці писала що американцям дешевше було вкластися в оборонку до війни тут. ДО!

Думаю, і цій спільноті теж, якби вклалися ДО, і зрозуміло і аудит був би, в Зсу, Впк України, може оцього всього і не треба було, хто знає 🤷‍♀️

’🇪🇺ЕС планирует увеличить свой оборонный бюджет на 200 млрд, чтобы достичь цифры 700 млрд, – Berliner со ссылкой на Бербок.

Более подобное обсуждение планируется после выборов в Германии 23 февраля.

Напомню, что когда пришла новая Еврокомиссия, они планировали создать фонд на €500 млрд для увеличения ВПК, и милитаризацию ЕС, часть средств планировалось и для Украины (до €110 млрд).

А сейчас, видимо, решили увеличить до €700млрд, и скорее всего сумма для нас тоже увеличится.’’

Поплакали і вирішили робити бомби. Самі
brenda2305• 18 февраля в 15:13
Ответ дляVeselka8

Вэнс, Маск - привет ребята!
точно) при том, Rheinmetall сегодня написал, что склады в Украине и ЕС пусты) так шо без Венса никак;)
А весь ЕС делает вооружения за год меньше, чем рф за три месяца. Это слова одного из лидеров на Мюнхенской конфе)
так шо шо они там будут помогать

Пора уже быть реалистами и снимать очки
Veselka8• 18 февраля в 15:13
Администрация США играет в очень опасные игры.
Они приведут к тому что Евросоюз станет единственным образованием сверхдержавой.
Блок Британия-Франция-Германия и их сателлиты будет сильнее чем США Россия и Китай вместе взятые.
В очень опасные игры играет Трамп!
Естественно этого не произойдет, демократы в США снесут клоунов что пришли к власти и все вернется на круги своя.
Inconvenient• 18 февраля в 15:14
Ответ дляRenesmeе 16
Це фейк
Який фейк? Ось посилання:

https://x.com/RobertKennedyJc/status/1891173186508...
In limbo• 18 февраля в 15:15
Ответ дляLudaSHS

Поплакали і вирішили робити бомби. Самі
Особливо 🤌🏻 на фоні падіння акцій оборонних підприємств США та підйому європейських.
LudaSHS• 18 февраля в 15:15
Прикиньте які кошти колосальні, могли б країни на науку, на боротьбу з голодом, хворобами, а тепер ’ дивний новий світ’, привіт воєншина.
І нові бомби, ядерка, нові страхіття
brenda2305• 18 февраля в 15:15
Ответ дляVeselka8
В очень опасные игры играет Трамп!
о как сменили методички ботам
brenda2305• 18 февраля в 15:16
Ответ дляLudaSHS
І нові бомби, ядерка, нові страхіття
світ пішов не туди, це точно
frumoasa17• 18 февраля в 15:17
Ответ дляЛисий хвост
Та по темі, а всі ці пі@си як розуміли, хто поряд сусід чи очі у милі грошей були?! А тепер я вам скажу у якому стані у моєму місті були заводи і чиї? Олігархів рашки і під@ра Новинського і хто все ото дозволяв? Все розпродали чи збанкрутували і тепер що? У вашої області індійцю належить завод і чомусь його не чіпають, а в моєму розбиті всі, крім глиноземного ще Дерипаска мріє повернути його. То хто ж в цій країні винен, люди чи влада вся силовики? Прокуратура? Хто? А тепер давайте про Порошенко і що він накрав роздав і наобіцяв, нафтопровід Дружба був? Був. Приват у Коломойского забрали що зробили далі? Отож. Як там Одеса с Гончаренко. Вам розказати як Одеса у 22 році жила до осені прекрасно, а у нас до 40 ракет за ніч, ні Одеса допомагала нам. Але якби не втримали нас, то і Одесі пі@ць був би. Так я про що, в усі часи до 14 року крали, робили бізнес з росіянами і якось жили, а от після Криму Порошенко не зміг розірвати це коло і працювали вже під час війни, названою АТО
Одеса та область з 24.02.22 до осені спокійно жила?
Renesmeе 16• 18 февраля в 15:18
Ответ дляInconvenient
Який фейк? Ось посилання:

Це не його аккаунт. Тому фейк
Veselka8• 18 февраля в 15:22
В российском МИД высказали недовольство относительно европейских миротворцев в Украине

лохи, Британские военные базы будут в Украине.
700 млрд уже готовы напечатать, наш Володя знает что делать.
И никакой Вэнс не поможет.
Кстати лохи Суджа чья?
Лисий хвост• 18 февраля в 15:24
Ответ дляfrumoasa17
Не спокійно, але вони спокійно працювали. У нас з шостої комендантська година, темрява навкруги, у квітні водогін підірвали. Ви то не бачили, як ходить по старим сусідам води принести з річки бо діти повтікали і відро ключів носити цілий день і обходити квартири з закритими котами собаками та папугами. Не знаєте і не кажіть. Миколаївці які тут є мене розуміють більше. А коли С 300 летить і міжкімнатні двері вилітають з замка, то так Одеса мало бачила і слава Богу
Про Баштанку навіть писати не хочу, жах та всьо, що там люди пережили. Шевченкове Посад Покровське чи Широкіно то їх нема зовсім
Мимо_шла• 18 февраля в 15:25
Ответ дляLudaSHS
Так это не угроза для рашки была.
В США сильно подорожал бенз и он пообещал бурить для своего рынка,типо бенз не должен столько стоить
Анна-d2d5• 18 февраля в 15:26
Ответ длячаревна
А смысл им тянуть на себе наших беженцев?
Три года сидят на шее, кому понравится тратить на них налоги
Так не надо на беженцев тратиться, говорю это как беженка. Пусть дадут оружие, так нет же(((
Veselka8• 18 февраля в 15:26
Захарова цинично обвинила Евросоюз в ’гегемонии’ и ’русофобстве’

лохи, терпите.
Кстати забавный факт, к ’гегемону’ доборовольно мечтают вступить даже ближайшие союзники параши Сербы.
А вот каким образом страны и народы вступают в рашку все мы знаем.