antoninalav• 18 февраля в 10:26

Переговори делегацій США та рф почалися в Ер-Ріяді

Ось настав той час, який так тут чекали.
😐росії та США потрібно перейти до спільних проектів, у тому числі в Арктиці, — член делегації, голова російського фонду прямих інвестицій Кірілл Дмитрієв

Прогрес у переговорах рф і США можливий у найближчі 2-3 місяці — представник рашистів.

Що матимемо в результаті за 2-3 місяці?
Манула• 18 февраля в 13:42
Ответ дляЛисий хвост
Ви з якого міста? Я з Миколаєва далі будемо говорити.
Я з Дніпра. Що це міняє?
Ирина-bbd0• 18 февраля в 13:42
Ответ дляdemicandum
Удалено администрацией...
lyudai• 18 февраля в 13:42
Ответ дляИрина-bbd0
Ну я же говорю 2019 год)))
’Я не за кого не голосовала ’.’дайте просто жить’ .’а вы почему не в окопах порохоботы’))))))
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 18 февраля в 13:43
Ответ дляМанула
росія категорично негативно ставиться до розміщення в Україні європейських військ, у якій би ролі вони там не були — МЗС рф.

Також росіяни виключили присутність Євросоюза на переговорах щодо війни в Україні.
(с.)
На шо там они в ордло были согласны)))) беларусы вроде и никаких других)))
Тварины)))
Ирина-bbd0• 18 февраля в 13:45
Ответ дляЛисий хвост
Удалено администрацией...
Предлагаю перестать уже ругаться порохоботам и зелеботам))))
Скоро нас будут рвать кремлеботы с арестовичем)))))
Розбійник• 18 февраля в 13:46
Ответ дляTori1602
У ті бозе, яке. А що ж пєтька включив до переговорноі групам медведчука? Кращої ж людини не знайшлось в Україні? Чому покійний Москаль, з притаманним йому матюччем викривав все нові і нові потоки торговлі вашого сивочолого з ордло? Чому всі склади з боєприпасами полетіли на повітря? Чому хуйло пропонувало йому у разі чого політичне пристанище. Питань до..я, на ньому немає вже де клеймо ставити. А дроч...ри все маструбують. Ідіть за кораблем зі своїм пєтєй.
Удалено администрацией...
Лисий хвост• 18 февраля в 13:47
Ответ дляМанула
Я з Дніпра. Що це міняє?
Багато. Наприклад ваша дніпропетровська воює с донецькою мафією і до тепер. І ви теж близько до фронту як і моє місто. Скажіть у якому році найбільше було забрано віджато як хочете називайте підприємства? І ким?
demicandum• 18 февраля в 13:47
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
промокашка• 18 февраля в 13:48
Ответ дляVlada-Maria
А задати собі питання ’яким чином він її закінчить?’ що завадило?
Ну як яким , а яким зараз ? Як закінчить?от чтсто ваше бачення цього? Як можна сьогодні зараз в цій ситуаціі це все припинити? Тільки виходячи із реалій сьогодення а не фантазувати про те хто що дасть і т д
Ирина-bbd0• 18 февраля в 13:48
Ответ дляlyudai
Удалено администрацией...
Да.вывалил пользователь всё по стандарту)))
Весь винтаж
Осталось барыганакрови ))))
Ирина-bbd0• 18 февраля в 13:50
Ответ дляdemicandum
Удалено администрацией...
Да.можете записать)
Понимаю.как ольгинских и засебяк какаразниц корёжит от украинских ленточек))))
Маска-0b9f• 18 февраля в 13:51
Наконец то этот ужас подходит к концу.Не сглазить бы.
demicandum• 18 февраля в 13:52
Ответ дляИрина-bbd0
Да.можете записать)
Удалено администрацией...
Sova splushka• 18 февраля в 13:52
Ответ дляunona4ka
остановка огня может быть только обоюдная, или как вы себе ее представляете в одностороннем порядке?
Якщо раша в односторонньому порядку припинить війну, вона закінчиться автоматично і моментально.
Війну веде і продовжує виключно тільки раша.
Україна обороняється, захищається від знищення.
Kolibri_18• 18 февраля в 13:53
Ответ дляМанула

(с.)
ще росіянам не дуже подобається гинути від ударів української армії, та хто ж їх питає?
Манула• 18 февраля в 13:55
Ответ дляЛисий хвост
Щось це зовсім не по тем? Статистику не вела, тим паче по рокам. Так здається, що в 90-х найбільше було прихватизовано держвласності павлом івановичем в Дніпрі принаймні. Ще зятем Кучми багато чого. Та й про хрещеного батька Зе ігорвалєр´їча теж не забуваєм))

Чи ви про приватизацію Привата питаєте?
Ирина-bbd0• 18 февраля в 13:56
Ответ дляdemicandum
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 18 февраля в 13:57
Ответ дляKolibri_18
Еще больше не подобаеться сидеть в коридорах ждунихам .бегающим от мышебрацких ракет
vavl• 18 февраля в 13:58
Ответ дляЮния13
и следующий вопрос?! а смысл им ее тянуть?!
Потому что Украина граничит с Венгрией и Румынией, которые поддерживают рашку, там же и Сербия недалеко. Получив поддержку и сотрудничество этих стран и перестроив из политику под себя рашка уже фактически вклинивается в Европу и имеет выход к Средиземному морю.
demicandum• 18 февраля в 13:58
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 18 февраля в 13:59
Ответ дляdemicandum
Удалено администрацией...
demicandum• 18 февраля в 14:00
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
_Злата Ibra_• 18 февраля в 14:00
Ответ длябелая метелица
Самое обидное, что наша страна могла бы быть реально самой лучшей, самой успешной и самой процветающей, потому что у нас для этого есть все. Но у нас это все отнимают со всех сторон.
Но этого не будет никогда. Надо смириться наверное. Я уже перестала мечтать. Всё таки мне не 10 лет
Natal_ka91• 18 февраля в 14:02
Ответ дляTori1602
Просто ще не було нормальної влади в країни. Кожен наступний виявлявся ’крутіше’ попередників
Kolibri_18• 18 февраля в 14:03
Ответ дляvavl
тут реагувати має Європа, викинувши паршивих овець з єврозони
словаки хоча б на протест виходять проти свого про російського уряду. а угорцям, схоже, все норм
Манула• 18 февраля в 14:03
Ответ дляМаска-0b9f
Або навпаки, все тільки починається?
Antiprom• 18 февраля в 14:04
Ответ дляЛисий хвост
Удалено администрацией...
Хеленка_Хм• 18 февраля в 14:04
Ответ дляkanuka
Кеннеди, Маск, Трамп, папа Римский они давно топят за рф. Если Европа не потянет Украину, то Украине гаплык.
А почему кто то Украину тянуть должен? Может самим надо было к войне готовиться? Кто бы меня потянул? Никто не хочет меня содержать почему то(((
Antiprom• 18 февраля в 14:05
Ответ дляМанула
Що по діяльності баканова та його синочка в СБУ можете сказати?
То не сЩитається
Маска-0b9f• 18 февраля в 14:05
Ответ дляМанула
Або навпаки, все тільки починається?
Вот те,для кого это только начинается,пусть переживают.