Ось настав той час, який так тут чекали.
😐росії та США потрібно перейти до спільних проектів, у тому числі в Арктиці, — член делегації, голова російського фонду прямих інвестицій Кірілл Дмитрієв
Прогрес у переговорах рф і США можливий у найближчі 2-3 місяці — представник рашистів.
Що матимемо в результаті за 2-3 місяці?
ПадаюВреверансах• 18 февраля 2025
Ответ дляШеллар
Німцям Ви вже наваляли? Як внук чи внучка тих хто воювали проти Германії.
Мда, не мішало б. Так свої біженці стіною стануть
Лисий хвост• 18 февраля 2025
Ответ дляLady luck21
Слушайте, вас послушать так прям самые потерпевшие . Давайте я сейчас про Херсон начну писатьти описывать 4аждый прилёт.
Так ваш Сальдо бульдо де? Чи вам розказати скільки життів поклали, щоб вас через 9 місяців повернути Україні.
Lady luck21• 18 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
у нас не сальдо мер был
Ответ дляРойЛеля
Блін, такий сюр. Війна еа території України, два хреча сидять і рішають її долю.
Україні тільки кивать. Сподіваюсь, мої внуки побачать як ми одним і другим наваляєм колись за цю зраду
Там Європа намагається вийти з летаргічного сну, після усіх пасів Трампа, правда поки що поганенько виходить, але ж може ще не все Штати зможуть порішати.
Lady luck21• 18 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
сколько поклали я в курсе. я вы не плачтесь здесь . приедте в Херсон и потом рассказывайте как вы бедные без воды сидите. с Одессой они меряются кто больше пострадал
Kolibri_18• 18 февраля 2025
Ответ дляРойЛеля
Більш того, зараз, на перемовинах, вимоги висувають лише Україні:
то ви вибори проведіть - президент у вас нелегітимний (а в русні який?), то ЄС - війська не вводи, і США теж, і ніхто з НАТО теж.
США знімуть санкції, і Європу попросять те саме зробити.
ви спитаєте, а що ж росія? а ні*я. перестане стріляти. можливо. але це не точно.
може, грошова компенсація, може, відбудова за рахунок русні, може, суд над воєнними злочинцями? ой, ну скажете ще. ні, жодних вимог до ’дорогого друга’ Трампа і Маска.
ПадаюВреверансах• 18 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
Я не розумію чого адресат ваших воплів це я? До чого те, що написала я, до вашого написаного?
Не відслідковую послідовності
Лисий хвост• 18 февраля 2025
Ответ дляLady luck21
у нас не сальдо мер был
Лагута сдал Херсон, а Сальдо хорошо знал что и как в Херсоне. Мер ваш Колыхаев не знаю чем занимался, тоже бежал и сбу и менты..
Kolibri_18• 18 февраля 2025
Ответ дляРойЛеля
Не відслідковую послідовності
що з вами? я продовжила і розвинула вашу ж думку. вопити будете чоловіку, фрази обирайте, мадам
ПадаюВреверансах• 18 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
На цьому і завершимо
Lady luck21• 18 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
и? в чем смысл вашего поста.
Lady luck21• 18 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
колыхаев вообще то в плену
Лисий хвост• 18 февраля 2025
Ответ дляLady luck21
колыхаев вообще то в плену
Я за ним не слежу. И хвалит гнать тут на соседние города, вам все помогают. У меня на Шуменском друзья живут, я была там и знаю. Сейчас забрала их к себе на квартиру за коммунальные.
Lady luck21• 18 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
кто помогает. у меня дом разрушен. и выплат не положено!!! в то время как в киеве дороги делают, и маки открывают
Lady luck21• 18 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
и это вы обесцениваете участие других!
Лисий хвост• 18 февраля 2025
Ответ дляLady luck21
В этом Николаев виноват? Почему не положены? Доки в порядке? В каком районе Херсона вы? Где сейчас живете?
Лисий хвост• 18 февраля 2025
Ответ дляLady luck21
и это вы обесцениваете участие других!
Я Одессу не обесценивала, читаете поперек или как?
Lady luck21• 18 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
господи при чем здесь доки. это зона боевых действий. поэтому никому НИЧЕГО!
Lady luck21• 18 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
якби не втримали нас, то і Одесі пі@ць був би. -ваши слова.
вы наделили себя прям какой то суперсилой
Лисий хвост• 18 февраля 2025
Ответ дляLady luck21
Мои друзья мотаются туда сюда, зоомагазин у них в Херсоне пока работает. Гарантий что жилье останется целым ноль. А в Белозерке все мои уехали кто куда. Не знаю даже, что вам сказать только ждать, может что то изменится.
Лисий хвост• 18 февраля 2025
Ответ дляLady luck21
Потому что это правда, если вам она неудобная это ваши проблемы. Я не за себя а за город в целом писала. И вам тут херсонцам ни в чем не отказывали и полиция ваша тут работала до самой деоккупации Херсона и квартиры сдавали за коммунальные и аренду не брали. Так что если вам не помогали, это не значит что никому.
Ответ дляvavl
Потому что Украина граничит с Венгрией и Румынией, которые поддерживают рашку, там же и Сербия недалеко. Получив поддержку и сотрудничество этих стран и перестроив из политику под себя рашка уже фактически вклинивается в Европу и имеет выход к Средиземному морю.
в том то и дело , что рашка что хотела то и получила. вы сами пишите ’поддерживают’ смысл им идти на Европу?!
frumoasa17• 18 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
По порту гатили, так і в нас, а Очаків чули коли гепнули там?! Ми чули добре. І курорт там був, Аркадія гуляла і вітрини усюди світилися.
На паску перший прильот у дім житловий був. А у нас ОДа 29 березня у хлам. А потім на зупинках гинули люди і в девʼятиповерхівках та на ринках.! Все було і згадувати важко
Бабуся моя у повний блекаут померла 23 листопада 22 було страшно не додзвонитись ні куди і ховати у області везти
Так що мені дуже боляче читати тут ідіотизм і цінизм деяких пані
Я далі сперечатися не збираюся, але весь Південь, як і вся країна у війні.
frumoasa17• 18 февраля 2025
Ответ дляvavl
Коли Румунія підтримувала рашку?
Транзит з України йшов безперешкодно, ніхто зерно не розсипав, порт Констанца працював і на Україну, через Румунію йде зброя, Україна буває звертається за електрикою, система Петріот передана, є ще по зброї передача, хоч і не в таких масштабах, як США і Німеччина.
До травня політика Румунії не зміниться і там не факт.
Джага Джага• 18 февраля 2025
Я просто втомився говорити і читати про те що ніяк не змінюється.Почну говорити коли будуть реальні дії.
Lady luck21• 18 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
Удалено администрацией...