Смолий: Війна в Україні має закінчитися швидше, ніж через рік. Я публічно беру 180 днів, щоб задіяти всі сторони, — Кіт Келлог
Українська правда: Кіт Келлог заявив, що за 180 днів залучить всі сторони для врегулювання миру в Україні, де США будуть посередником.
Він додав, що відповідає за роботу Білого Дому з українською стороною, а посланник з питань Близького Сходу Віткофф — з російською
Киев_Елена• 15 февраля в 17:02
Я б казала что 180 дней на урегулирование было бы шикарно и из ряда фантастики
Ответ дляКиев_Елена
Так это даже не урегулирование. Это они только всех в одном помещении соберут или точнее, запланируют встречу всех участников - Украины, США и рф.
Запорожьемойдом• 15 февраля в 17:07
Хорошо бы закончилась . Я верю что этой весной будет конец войне.
Всі хто ставить на дати, 24 години, парад 9 травня, всім треба зрозуміти, все триндьож і пальцем в небо. Багато дуже перемінних.
Триндежі про перемовини- не рівно мир
Початок і кулуарні перемовини -не рівно мир
Зустрічі, обговорення умов -Не рівно мир
Бажання українців не рівно Дія до миру.
Підписана бумага без гарантій- не рівно мир.
Заморозка не закінчення війни
Стишення і зупинка вогню не закінчення війни, а етап.
Триндежі про перемовини- не рівно мир
Бажання українців не рівно Дія до миру.
Заморозка не закінчення війни
Ответ дляLudaSHS
Триндежі про перемовини- не рівно мир
Бажання українців не рівно Дія до миру.
Заморозка не закінчення війни
Триндежі про перемовини- не рівно мир
Бажання українців не рівно Дія до миру.
Заморозка не закінчення війни
Хто надіється на цілковитий мир після підписання мира
І на те шо буде як колись - ну то волшебні люди
Ответ дляЗапорожьемойдом
Так уже не получается, если они только 180 дней болтать будут и все стороны привлекать к переговорам
Ответ дляLudaSHS
Триндежі про перемовини- не рівно мир
Бажання українців не рівно Дія до миру.
Заморозка не закінчення війни
Триндежі про перемовини- не рівно мир
Бажання українців не рівно Дія до миру.
Заморозка не закінчення війни
Вот, и я о том. Что 180 дней они только готовиться будут к переговорам.
Запорожьемойдом• 15 февраля в 17:10
Ответ дляДана-Нирвана
Он сказал ’ в течении 180 дней’. Может уже в феврале соберут. Да и все решается и по телефону. Должны договорится уже.
Ответ дляlilu1990
Что будет после подписания мирного соглашения?
Ответ дляlilu1990
Все залежить Від важелів впливу і ресурсів вести війну , більше від ресурсів сторони агресора .
Сша вибиває з під ніг важелі впливу, Ес слабка (поки) , Україні знову раскорячка шпагат
Кіт Келог, до речі , більш менш там рубить фішку. Але яка компашка буде давати пас, і як довго грати- питання
Ответ дляДана-Нирвана
До цього було 100 днів
Думаю ці дати, період, можна брати якщо є психологічний попит на утримання ’ надіі’. Хай буде, кого це тримає. Варіант з спектра ’’ коли яблуні зацвітуть’, я за надію, чому ні
Алк все настільки броунівський рух, що може бути що завгодно. Навіть глюк
Касабланка8888• 15 февраля в 17:14
Думаю, що 180 днів то було б супер, але дуже сумніваюся, що все так швидко буде.
Ответ дляМимо_шла
И он будет, но нам всем не понравится
Весной?
Запорожьемойдом• 15 февраля в 17:18
Ответ дляInsin
если и договорятся, скажите, что им помешает прийти снова, года через два например? Через 3, 5, 10?
Не знаю. Хотелось бы хоть немного пожить в безопасности и без сирен...
Ответ дляInsin
Ни-че-го!
Только если Украина будет производить оружие и держать огромную армию не силовыми методами, а плюшками.
Не будет оружия и армии- они придут опять
Ответ дляInsin
Американцы, которые будут у нас редкоземельные металлы добывать?
Запорожьемойдом• 15 февраля в 17:19
Ответ дляМимо_шла
Ни-че-го!
У украинской власти нет плюшек для людей,они слишком жадные. Потому и контрактной армии у нас не будет никогда.