antoninalav• 18 февраля в 10:26

Переговори делегацій США та рф почалися в Ер-Ріяді

Ось настав той час, який так тут чекали.
😐росії та США потрібно перейти до спільних проектів, у тому числі в Арктиці, — член делегації, голова російського фонду прямих інвестицій Кірілл Дмитрієв

Прогрес у переговорах рф і США можливий у найближчі 2-3 місяці — представник рашистів.

Що матимемо в результаті за 2-3 місяці?
Antiprom• 18 февраля в 14:06
Ответ дляМаска-0b9f
Вот те,для кого это только начинается,пусть переживают.
Так це ж можете бути ви
Маска-0b9f• 18 февраля в 14:07
Ответ дляAntiprom
Так це ж можете бути ви
Для меня все началось три года назад.
Antiprom• 18 февраля в 14:09
Ответ дляМаска-0b9f
Для меня все началось три года назад.
Так говоримо ж про те що українцям в Україні може бути ще гірше.тттт.. хоча мені здається що вже гірше не має куди..для України
Манула• 18 февраля в 14:13
Ответ дляМаска-0b9f
Для меня все началось три года назад.
Вважаєте ’хуже не будет, я вам обещаю’?
Лисий хвост• 18 февраля в 14:13
Ответ дляМанула
Щось це зовсім не по тем? Статистику не вела, тим паче по рокам. Так здається, що в 90-х найбільше було прихватизовано держвласності павлом івановичем в Дніпрі принаймні. Ще зятем Кучми багато чого. Та й про хрещеного батька Зе ігорвалєр´їча теж не забуваєм))

Чи ви про приватизацію Привата питаєте?
Та по темі, а всі ці пі@си як розуміли, хто поряд сусід чи очі у милі грошей були?! А тепер я вам скажу у якому стані у моєму місті були заводи і чиї? Олігархів рашки і під@ра Новинського і хто все ото дозволяв? Все розпродали чи збанкрутували і тепер що? У вашої області індійцю належить завод і чомусь його не чіпають, а в моєму розбиті всі, крім глиноземного ще Дерипаска мріє повернути його. То хто ж в цій країні винен, люди чи влада вся силовики? Прокуратура? Хто? А тепер давайте про Порошенко і що він накрав роздав і наобіцяв, нафтопровід Дружба був? Був. Приват у Коломойского забрали що зробили далі? Отож. Як там Одеса с Гончаренко. Вам розказати як Одеса у 22 році жила до осені прекрасно, а у нас до 40 ракет за ніч, ні Одеса допомагала нам. Але якби не втримали нас, то і Одесі пі@ць був би. Так я про що, в усі часи до 14 року крали, робили бізнес з росіянами і якось жили, а от після Криму Порошенко не зміг розірвати це коло і працювали вже під час війни, названою АТО
Natal_ka91• 18 февраля в 14:15
Ответ дляМанула
Або навпаки, все тільки починається?
Можливо. Але що від нас залежить? Залишається мовчки спостерігати за цим всім...
Маска-0b9f• 18 февраля в 14:17
Ответ дляМанула
Вважаєте ’хуже не будет, я вам обещаю’?
’Хуже не будет´ к решениям не допускают.Все будет решено без него.
Ирина-bbd0• 18 февраля в 14:21
Ответ дляМаска-0b9f
Так мы же все в одной лодке или нет?)))
IrinnkA• 18 февраля в 14:22
Ответ дляЛисий хвост
Люди, хто ще не розуміє, що просрати за 30 років Юлями Петрами не може відновитесь за 5 років. Це якийсь піз@ць
Юлями і Петрами? Дійсно??? А не кучмами, яниками та зеленськими, ні? Вже зовсім охіріли таке писати
IrinnkA• 18 февраля в 14:23
Ответ дляМанула
Що по діяльності баканова та його синочка в СБУ можете сказати?
Єта савсєм другоє! Ви ні панімаєтє
Манула• 18 февраля в 14:24
Ответ дляЛисий хвост
Моя думка щодо Миколаєва, завдячуючи Дмитру Марченку Миколаїв, Одеса і багато ще чого не окуповані. Але як вище керівництво держави віддячило? З його слів дало зрозуміти, що такий бойовий генерал зараз не потрібен ЗСУ.
У мене просто немає слів
IrinnkA• 18 февраля в 14:25
Ответ дляЛисий хвост
Ви з якого міста? Я з Миколаєва далі будемо говорити.
І що що ви з Миколаєва? Це якесь місто особоиве чи що?
Маска-0b9f• 18 февраля в 14:25
Ответ дляИрина-bbd0
Так мы же все в одной лодке или нет?)))
Или нет.
Графиня Шезвездицкая• 18 февраля в 14:25
Ответ дляIrinnkA
Да то что остаёмся без областей и НАТО это одно, а то что это безнаказанность полная?? Грабь, убивай, насилуй и ничего тебе не будет?!? Это писец! Просто треш
Это что то новое для Вас?
Странно,вроде в одной стране все живём,где прав тот у кого большие деньги
Ирина-bbd0• 18 февраля в 14:27
Ответ дляМаска-0b9f
Или нет.
Если Вы не в Украине.то естественно лучше следить за процессами в стране проживания
А то всё так стремительно меняется
Маска-0b9f• 18 февраля в 14:30
Ответ дляИрина-bbd0
А то всё так стремительно меняется
Непременно воспользуюсь вашим советом.Вы тоже не дремайте.А то можна проспать судьбоносный момент.
Графиня Шезвездицкая• 18 февраля в 14:32
Ответ дляЛисий хвост
То ,что Одесса осталась благодаря Николаеву-знает каждый и для одесситов Николаев стал папой.
Но не правда,что Одесса не помогала Николаеву
Coffee is Love• 18 февраля в 14:33
Ответ дляIrinnkA
так, це місто особливе, і зрозуміти це можуть лише жителі прикордонних регіонів, які прийняли на себе настрашніші удари.
IrinnkA• 18 февраля в 14:43
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Это что то новое для Вас?
Не новое, но это уже вообще все границы переходит! С...а, давали оружие по капле, столько народа убили, ранили, страну изуродовали и смеют ещё претензии ставить. Твари
Antiprom• 18 февраля в 14:43
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
А чому ви вирішили, що Лисий хвост якось боронила Миколаїв, можливо вона з чоловіком втекла з міста коли йому загрожувала окупація.. Генерал Марченко описував же в якому стані була оборона Миколаєва коли він туди приїхав..
IrinnkA• 18 февраля в 14:44
Ответ дляCoffee is Love
Так те що воно особливе, має якесь відношення до Пєті чи Юлі? Ви тут їх у війні звинувачуєте
Coffee is Love• 18 февраля в 14:44
Ответ дляIrinnkA
Я?? Що ви мелете таке?
IrinnkA• 18 февраля в 14:45
Ответ дляCoffee is Love
Я?? Що ви мелете таке?
Ой, не вам не додивилася. Вибачте
lyudai• 18 февраля в 14:46
Удалено администрацией...
LudaSHS• 18 февраля в 14:53
Ответ дляIn limbo
Такий треш несеться, а ці все одно чубляться 🤦‍♀️ Вас на страту вестимуть, а ви все одно будете зʼясовувати стосунки «хто, коли і за кого».
Мені інколи вважається що внутрішній фронт все набирає і набирає жаху, несеться з прискоренням, на форумах, в мережі, також чубляться еліти, влада з опозицією, генералами..а зиск матиме рашка.
Ще якщо що, передвиборча буде трешова
Лисий хвост• 18 февраля в 14:53
Ответ дляIrinnkA
Тобто Юля з Петром в раді не сиділи, закони не приймали, газ вигідний не підписувала, ракети не відвала за той же ж газ. Охрініли ви з амнезією. Мабуть з Києва родом, давайте Льоні космосу згадаємо чи мост устал Кличка тупого.
Ирина-bbd0• 18 февраля в 14:54
Ответ дляlyudai
Удалено администрацией...
Я тоже просмотрела))))

Люди.УКРАИНЦЫ.АУУУУУ.НЕ СРИТЕСЬ МЕЖДУ СОБОЙ!!!!!!!
КОМУ-ТО НУЖНО РАЗОСРАТЬ НАС ОКОНЧАТЕЛЬНО В ПРЕДВЫБОРКАХ И РАЗОСРАТЬ УКРАИНЦЕВ И ДОРВАТЬ!
ВЫ ПОСКАЗИЛИСЯ????
Лисий хвост• 18 февраля в 14:54
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Читайте внимательно, помогала.
LudaSHS• 18 февраля в 14:55
Новини є по триндежу у арабів?
Манула• 18 февраля в 14:55
Є питання