ЦібаФу• 18 февраля 2025
Ви сортуєте сміття скажіть чесно?
Я не перестаю думати про кількість сміття в світі. Скільки ще часу має пройти, щоб планета погрузла в ньому?! Оці сміттєві острови в океані розміром з цілу державу. Йдк торговим центром, думаю, скільки шмаття!!! Хто його все купить? Скільки одній людині треба одягу щоб просто носити?! То ж куди його?
Що не купи все в упаковках. Пластик, пластик, пластик.
Недавно хворів чоловік і медсестра вдома капала його тиждень і я робила 12 днів уколи 3 рази в день. Я не перебільшую, за 2 тижні зібрався мішок медичних відходів шприци, ампули, банки, крапельниці і тд. А скільки в одній лікарні цього за день? Вони взагалі якось здають на переробку то все чи просто в сміття? Разові халати, бахіли, маски, пелюшки. А підгузки, а вологі серветки.
Про себе скажу, що живу в приватному секторі, є компост всіх відходів їжі, все бумажне палю в бані, скло і пластик вивожу в контейнери.
Все одно вистачає сміття на вивіз. Це катастрофа.
Я не можу викинуть носок дирявий, щоб він останній раз не став в нагоді, витираю ним взуття чи унітаз.
Мене гнітить, коли бачу в контейнерах все підряд сміття, навіть якщо поруч окремі для скла, пластику, паперу. Чому люди такі байдужі? Відсутність культури? Лінь?
Іще таке питання, зараз модно ловити порушників з приватного сектору, які викидають сміття в контейнери біля багатоквартирних будинків. От куди мені дівати скло, пластик? Якось мала зауваження чого це я під´їхала машиною і з машини дістаю пакет і фасую його по контейнерам. А я збираю таке і потім відвожу. От краще мені викинути в загальний свій сміттєвий мішок, який забере на свалку раз в тиждень у нас машина? Чого мене за руку хапають і намагаються стидити за це?
Результат:
вже голосів:
34 (42.5%)
Не сортую
31 (38.75%)
Сортую
15 (18.75%)
Дещо сортую, але не парюсь
ЦібаФу
• 18 февраля 2025
Ответ дляPrervana
Как обладатель твердотопливного котла, я своим мусором прекрасно греюсь) весь картон, упаковка, кульки, прочее горючее (шкурки апельсиновые, старый хлеб, рыбьи, куриные кости и т.д.) - всё отправляется в крематорий и делает мне тепло) то, что в котел совсем никак - отдельно уезжает. Стекло отдельно отставляю, потом возле мусорника ставлю в городе
А пакети нащо палити? Це ужас
ЦібаФу
• 18 февраля 2025
Ответ дляМушля з Криму
В нас у кожного на подвір´ї стоять баки. Ти можеж класти практично все, крім пластику.
Але ж баки вивозять?
Куди люди дівають пластик?
ЦібаФу
• 18 февраля 2025
Ответ дляPrervana
Ужас это их выкидывать куда ни попадя. А если они за 5 секунд сгорели в котле - это куда меньшее зло.
І то, і то ужас.
Куди дівати пакети)
Кружите меня,кружите• 18 февраля 2025
Это когда людям больше незачем побеспокоится .. таким страдать … 🤦♀️
Мушля з Криму• 18 февраля 2025
Ответ дляЦібаФу
Але ж баки вивозять?
Куди люди дівають пластик?
Знайомий выдвозить. По дорозі є баки.