А у нас макарошки• 18 февраля 2025
В яку лікарню Київ, пронос після антибіотика з кров´ю
Їду зараз до сімейного, скоріш за все дасть направлення на госпіталізацію. Підкажіть в яку краще лікарню з цим, щоб там толкові лікарі були. Будь ласка тільки по суті
А у нас макарошки
• 18 февраля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
в ту в яку дасть направлення(якщо дасть )
Так направлення ж загальне, чи ні?
А у нас макарошки
• 18 февраля 2025
В самих какашках я кров не помітила, але ж в унітаз пішло щось а зверху то не було, може то подразнення кішківника... Може в когось було...заспокойте чи що...
Мстящий за Зайца• 18 февраля 2025
Прям багато крові? Мені здаєтьсч, це відносно нормальна ситуація після антибіотика.
Карма хамелеона• 18 февраля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
ну з таким вас не покладуть
А у нас макарошки
• 18 февраля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
На папері така плямка кольору розбитого типу як місячні починаються
ole4kakissa• 18 февраля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Так направлення ж загальне, чи ні?
Если нет договоренностей, то принимает дежурная больница. Особенно после полудня
Мстящий за Зайца• 18 февраля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
І ви одразу з цим до лікаря?
Карма хамелеона• 18 февраля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
І ви одразу з цим до лікаря?
до стаціонару ,прям бачу як медсестра оформлює пацієнта і вказує як причина госпіталізації скарга на краплю крові на туалетному папері .Бідні мед працівники
Мстящий за Зайца• 18 февраля 2025
Відкрийте інструкцію до вашого препарату, поливіться побічні дії. Так буває
все пройде.
А у нас макарошки
• 18 февраля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
все пройде.
Аугментин я пью...
А у нас макарошки
• 18 февраля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Пронос вже 6 днів
Карма хамелеона• 18 февраля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Пронос вже 6 днів
це норм після антибіотику ,а в лікарню чого?
младокошкина• 18 февраля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Пронос вже 6 днів
Ви брали якийсь пробіотик, захищали жкт ?
Мстящий за Зайца• 18 февраля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Аугментин я пью...
Ви хочете, щоб я гуглила інструкцію?
Нервогенератор• 18 февраля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Може це тріщина?
А у нас макарошки
• 18 февраля 2025
Ответ длямладокошкина
Одразу не взяла, але вже декілька днів пью з ентеролом і нічого не змінюється... Сьогодні починаю інший.
А у нас макарошки
• 18 февраля 2025
Ответ дляНервогенератор
Може це тріщина?
Ось так і лікар сказала...відправила мене додому а не в лікарню... Тепер сиджу і трясусь...я сильно боюсь крові...
А у нас макарошки
• 18 февраля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Ви хочете, щоб я гуглила інструкцію?
Та нєєє)) я читала і наче такого не бачила
А у нас макарошки
• 18 февраля 2025
Дівчулі дякую всім, я вдома... Лікарка запідозрила що це може бути тріщина на фоні частих рідких випорожнень. Виписала новий пробіотик... Дуже боюсь крові...сиджу трясусь...боюсь навіть пісяти ходити...я вже доросла тітка, а такі речі ось так переношу, і не знаю як заспокоюватися.
А у нас макарошки
• 18 февраля 2025
І ще такий нюанс, лікарка каже що це не від антибіотика, а скоріш за все такий вірус був, бо розріджуватись стілець в мене почав ще до прийому антибіотику.
младокошкина• 18 февраля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Треба брати два -ентерол + лактен , чи лактобіф .Візьміть щось для печінки -бетаргін чи л-бетаргін , все -таки було навантаження, вірус плюс антибіотики