Хитрушка-чекушка• 18 февраля 2025

Прийшов зі школи соплі і очі сльозяться

Певно захворіває. Але три тижні тому лише був хворий, весь перший семестр тримався, а тут другий раз.
Даю вітамін с, настоянку прополісу , багато пити і промиває носа. Що ще додати щоб не розібрало далі.? Дитині 11 років.
Порадьте ваші лайфхаки в таких випадках, я розумію багато хворих і все таке, але цілу осінь відходив в школу без пропусків , зараз просидів півтори тижні на лікарняному, і тут знов завтра намічається .
Почекуха• 18 февраля 2025
Ничего чудодейственного не существует.
Гипотонический или гипертонический раствор промывать нос, витамины.
Следить за самочувствием, надеяться, что пронесет. Сейчас вокруг все болеют.
Если это будет вирус, не сбивать температуру хотя бы до 38,5. Дать организму выработать свой интерферон и как можно скорее победить болезнь.
автор Хитрушка-чекушка • 18 февраля 2025
Ответ дляПочекуха
Ничего чудодейственного не существует.
Десь так і роблю. І навіть роздаю всім подругам поради , всім все помагає. Ну коли хворіють мої діти, все, голова перестає думати
Чудовий каламбур• 18 февраля 2025
О, моя с садика такая пришла, первый раз так глаза текли, тупо вода. Вечером было уже 39
Україна понад усе!• 18 февраля 2025
Я в цьому році вже перехворіла Ковідом, мощно так, потім пневмонією, потім ОРВІ, а це щось у горлі пече, чихаю, я вже просто боюсь про це думати, раніше раз на три роки про орвішила і все, а цей рік урожайний
Ответ дляУкраїна понад усе!
Мій любить хворіти, не часто але буває, в порівнянні зі старшою дитиною. Але щоб за три тижні другий раз. Подивлюсь чим закінчиться , бо поки соплі і очі , більше нічого
Україна понад усе!• 18 февраля 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
ООО, мій син теж радіє коли хворий, щасливий
Чавонадо• 18 февраля 2025
дочка скаржилась що горло болить, я накупила їй льодяників з ісландським мохом і випадково в аптеці увагу привернув сироп Deflu №2, купила і почала їй давати, + регідрон, + вітамін С по пів чайної ложки двічі на день, чаї травяні.
кашляла 2-3 дня, сопель так і не було.
потім чоловік захворів, але у мене на нього рефлекс не спрацьовує, тому сироп він отримав коли уже не міг дихати і ніс від висморкування був червоний :) за 2 дня пройшло :)
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ні я маю на увазі ’любить хворіти’, то типу часто хворіє. Зараз вже менше, а в садочку то був атас.
Україна понад усе!• 18 февраля 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Спочатку в садочку був атас, тепер у школі він і любить і хворіє
Фрекен бок• 18 февраля 2025
Если слезятся глаза то нужно заподозрить аллергию в первую очередь, а не заболел.
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ой, капець
Ответ дляФрекен бок
Це не просто сльозяться, а як на вірус, сльозяться , з носа вода. Це не алергія
Україна понад усе!• 18 февраля 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ой, капець
4 переломи, скарлатина, передозування наркозу, перелом черепу...про скарлатини і вітрянки я мовчу, пневмонії туди ж
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ого
Фрекен бок• 18 февраля 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
У моего ребенка так аллергия проявляется. Поэтому и говорю проверьте на аллергию и сходите к аллергологу. Я тоже думала что мы болеем постоянно, а выявилась аллергия на пыль.