Сито для думок• 18 февраля в 23:28

Если ваш взрослый ребёнок перестал с вами общаться, вы смогли смириться?

Или всё же все время пытаетесь сами позвонить,написать, узнать как дела и т.п.?
Результат:
вже голосів: 122
58 (47.54%) Результат
38 (31.15%) Всеравно пытаюсь общаться
26 (21.31%) Смирились,не навязываемся
Кринжова баба• 18 февраля в 23:49
Ответ дляНе худа ні разу
сколько сейчас вашему сыну?
Большой секретик• 18 февраля в 23:49
Ответ дляSo_so
У меня был бы удар, я очень близка со своей мамой. Должна быть серьезная причина для такого.
Тут, кстати, недавно была тема, может кто-то вспомнит и найдет ссылку. Очень хорошо показано почему взрослая дочь не общается с матерью (писала тему мать).
со мной мама 2 год не разговаривает. в россии она. как думаете- какая причина..?
Можу брикнути• 18 февраля в 23:50
Ответ дляКнопус
Ні, тому що я люблю свою маму, це безумовна любов. Ми з нею дуже різні, але я її люблю і поважаю, тому дзвоню кожен день і слухаю,як вона розповідає всі свої новини про сусідок, передачі,серіали і т.п, тому що їй потрібне спілкування, а я близька їй людина.
Тому що їй потрібно спілкування, а не вам - ви різницю не відчуваєте? Я телефоную мамі, бо їй це потрібно, але це не мій власний потяг. І від цього сумно. Але на все є причини. Близькість не можна просто змусити себе відчувати.
Не худа ні разу• 18 февраля в 23:50
Ответ дляКринжова баба
какие у вас сейчас отношения?
Kapitoshka7• 18 февраля в 23:51
Ответ дляSo_so
Я із своєю матірʼю раніше по сто раз в день спілкувала. Вона завжди питала що я, де я, як я. Їй треба було почути що все норм і я могла спитати місцеві новини. Вона не дуже в моє життя влазила, я навіть більше і частіше їй дзвонила ніж вона мені, їй це було навіть напружено трохи. Я б своїх дітей душила своїми дзвінками і присутністю щоб вони не наробили тих помилок які колись зробила я. Але думаю що діти тепер дуже вперті, з характером, хоч іноді і намагаєшся зробити їх мʼякшими, добрішими, ніжніжними, але не завжди це виходить.
Налогообложу• 18 февраля в 23:51
Ответ дляБольшой секретик
а ви зробили боляче ?
Ні. Але визначити чи тобі хтось зробив боляче, можеш тільки ти сам,
Тому можливо вона відчула у моїх діях біль, образу і непорозуміння.
Я ж то точно такого не хотіла.
Тому намагалася пояснити свої справжні почуття і попросила вибачення.
Вважаю, що потрібно обов´язково пояснити свої вчинки, слова , дії і чому ти іноді так вчинив
Якщо відверто, то я можливо більше відчула з її боку оті непорозуміння,але ніколи не скажу і не буду попрікати.
Я просто спробувала зрозуміти чому вона так сказала чи зробила у той час.

Взагалі, для мене вона найкраща. І я багато чим їй зобов´язана.
ЖующаЯКонфету• 18 февраля в 23:51
Ответ дляKapitoshka7
Мама повинна знати чи дитинка помита, нагодована, в теплі. 👀 хто як не мати спитає. Є такі що можуть і самі, а ж такі, що тільки ти відвернешся його в шкоду понесе. Треба контроль функцій, щоб не бісив маму, до сказу не доводив, хоч і так доводять!!!
У всех- по разному) я много работала в их детстве, больше они меня контролировали)
Но видели пример, что я тоже не особо со своими родителями была близка. Мои родители тоже были работающие.
Поэтому, мы все-рядом, но не грузим друг друга. Сейчас мои родители- уже старенькие, мы все их опекаем. И это тоже наша ниточка в общении.
Большой секретик• 18 февраля в 23:53
Ответ дляНалогообложу
Я ж то точно такого не хотіла.

сейчас общаетесь?
So_so• 18 февраля в 23:53
Ответ дляБольшой секретик
Ужасно (((
Налогообложу• 18 февраля в 23:54
Ответ дляБольшой секретик
сейчас общаетесь?
Так. Все добре
Кнопус• 18 февраля в 23:54
Ответ дляМожу брикнути
Звісно їй. Батькам воно завжди більше потрібне, особливо коли вони вже на пенсії, коли одного з батьків немає, тож через самотність. Діти заклопотані, постійно в справах, але про батьків треба пам´ятати,.
Большой секретик• 18 февраля в 23:55
Ответ дляSo_so
Ужасно (((
последний раз я писала ей во время обстрела прямо.. мне было страшно- думала с жизнью прощаюсь- она прочитала и не ответила,вы не представляете как мне было больно
Можу брикнути• 18 февраля в 23:55
Ответ дляНалогообложу
Я ж то точно такого не хотіла.

Спілкуватися почали. А близькість у спілкуванні є?
Большой секретик• 18 февраля в 23:56
Ответ дляНалогообложу
Так. Все добре
слава богу..
So_so• 18 февраля в 23:57
Ответ дляБольшой секретик
Славу Богу, что не представляю, мне кажется это нереальная боль, ведь материнский инстинкт должен толкать мать спасать ребенка(
Можу брикнути• 18 февраля в 23:57
Ответ дляНалогообложу
Я ж то точно такого не хотіла.

Як праві ви з першою фразою. Мами ніколи не хочуть образити своїх дітей, але діти ображаються.
Гравіцапа• 18 февраля в 23:57
Ответ дляПушап Мі мі
Моїй 17, я вже сама мрію, щоб вона поїхала від мене як надалі, впевнена, що вона зі мною спілкуватися не буде. Не знаю,як не втратити взагалі зв´язок. Я свою маму почала розуміти лише коли в мене самої з´явилися діти
Як таке може бути? Нашій доні 18 років другий рік як вона навчається в іншому місті приїздить раз на два або три тижні на вихідні . Ми за нею неймовірно скучаємо живемо її приїздами , так швидко вона виросла так не вистачає її нам . Зізвонюємось по декілька разів на день. Я не уявляю як може так бути щоб сказати що нехай по скоріше поїде кудись дитина і не спілкуватися з нею. Діти це ж саме дороге що є у нашому житті.
Kapitoshka7• 18 февраля в 23:58
Ответ дляМожу брикнути
Ой, понтів багато. Підсрачник дати і схаменеться.
Налогообложу• 18 февраля в 23:59
Ответ дляМожу брикнути
Так. Я б сказала, навіть більше ніж очікувалося і було до тих подій
Налогообложу• 18 февраля в 23:59
Ответ дляБольшой секретик
слава богу..
Дякую 🙏
Можу брикнути• 18 февраля в 23:59
Ответ дляKapitoshka7
Хто схаменеться?
Можу брикнути• 19 февраля в 00:00
Ответ дляНалогообложу
Це дуже добре.
Kapitoshka7• 19 февраля в 00:00
Ответ дляМожу брикнути
Хто схаменеться?
Діти які ображаються. На кого? На маму? Мама шкоду не зробить…
Kapitoshka7• 19 февраля в 00:01
Ответ дляМожу брикнути
Хто схаменеться?
Піде на свої крила, тоді буде командувати, коли покаже що сам чи сама може за себе відповідати.
Пушап Мі мі• 19 февраля в 00:03
Ответ дляСливочная пенка
У вас настолько проблемная дочь, что вы мечтаете, чтобы она съехала ? И даже то, что общаться с вами дочь не будет, вас не напрягает ?
Она меня уже до такого состояния довела, что мне уже кажется,что не будет. Пуст эь у нее все сложится, но подальше от меня
Kapitoshka7• 19 февраля в 00:03
Ответ дляМожу брикнути
Хто схаменеться?
А якщо не схаменеться пригрозити що в тцк здам.
Налогообложу• 19 февраля в 00:03
Ответ дляМожу брикнути
Це дуже добре.
Виходить,що після таких моментів у житті починаєш цінувати ,що маєш і берегти. Я бачу, що з її боку так само. Напевно потрібно було нам пройти і такі випробовування.
Це моя підтримка у всіх питаннях.
Просто кайф мати дорослих дітей, які щиро відкриті до тебе. Дай Боже мені здорового глузду не зіпсувати стосунки зі своїми дітьми
Пушап Мі мі• 19 февраля в 00:04
Ответ дляГравіцапа
Коли це ’дороге’ на лекілтка років перетворює життя оточуючих на пекло....
Дуже дуже вумна• 19 февраля в 00:04
Наверное бы интересовалась как дела, просто знать, что все ок. Но для меня это был бы удар
Запароленое одеяло• 19 февраля в 00:04
Я собі такого не уявляю і уявляти не хочу. Що мені потрібно аж такого буде втворити, щоб моя дитина зі мною не хотіла спілкуватися… Але що б я не втворила, попрошу вибачення і скажу, як сильно я його люблю.