Сито для думок• 18 февраля 2025
Если ваш взрослый ребёнок перестал с вами общаться, вы смогли смириться?
Или всё же все время пытаетесь сами позвонить,написать, узнать как дела и т.п.?
Результат:
вже голосів:
58 (47.54%)
Результат
38 (31.15%)
Всеравно пытаюсь общаться
26 (21.31%)
Смирились,не навязываемся
Большой секретик• 18 февраля 2025
Ответ дляSo_so
У меня был бы удар, я очень близка со своей мамой. Должна быть серьезная причина для такого.
Тут, кстати, недавно была тема, может кто-то вспомнит и найдет ссылку. Очень хорошо показано почему взрослая дочь не общается с матерью (писала тему мать).
со мной мама 2 год не разговаривает. в россии она. как думаете- какая причина..?
Можу брикнути• 18 февраля 2025
Ответ дляКнопус
Ні, тому що я люблю свою маму, це безумовна любов. Ми з нею дуже різні, але я її люблю і поважаю, тому дзвоню кожен день і слухаю,як вона розповідає всі свої новини про сусідок, передачі,серіали і т.п, тому що їй потрібне спілкування, а я близька їй людина.
Тому що їй потрібно спілкування, а не вам - ви різницю не відчуваєте? Я телефоную мамі, бо їй це потрібно, але це не мій власний потяг. І від цього сумно. Але на все є причини. Близькість не можна просто змусити себе відчувати.
Kapitoshka7• 18 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Я із своєю матірʼю раніше по сто раз в день спілкувала. Вона завжди питала що я, де я, як я. Їй треба було почути що все норм і я могла спитати місцеві новини. Вона не дуже в моє життя влазила, я навіть більше і частіше їй дзвонила ніж вона мені, їй це було навіть напружено трохи. Я б своїх дітей душила своїми дзвінками і присутністю щоб вони не наробили тих помилок які колись зробила я. Але думаю що діти тепер дуже вперті, з характером, хоч іноді і намагаєшся зробити їх мʼякшими, добрішими, ніжніжними, але не завжди це виходить.
Налогообложу• 18 февраля 2025
Ответ дляБольшой секретик
а ви зробили боляче ?
Ні. Але визначити чи тобі хтось зробив боляче, можеш тільки ти сам,
Тому можливо вона відчула у моїх діях біль, образу і непорозуміння.
Я ж то точно такого не хотіла.
Тому намагалася пояснити свої справжні почуття і попросила вибачення.
Вважаю, що потрібно обов´язково пояснити свої вчинки, слова , дії і чому ти іноді так вчинив
Якщо відверто, то я можливо більше відчула з її боку оті непорозуміння,але ніколи не скажу і не буду попрікати.
Я просто спробувала зрозуміти чому вона так сказала чи зробила у той час.
Взагалі, для мене вона найкраща. І я багато чим їй зобов´язана.
Я ж то точно такого не хотіла.
ЖующаЯКонфету• 18 февраля 2025
Ответ дляKapitoshka7
Мама повинна знати чи дитинка помита, нагодована, в теплі. 👀 хто як не мати спитає. Є такі що можуть і самі, а ж такі, що тільки ти відвернешся його в шкоду понесе. Треба контроль функцій, щоб не бісив маму, до сказу не доводив, хоч і так доводять!!!
У всех- по разному) я много работала в их детстве, больше они меня контролировали)
Но видели пример, что я тоже не особо со своими родителями была близка. Мои родители тоже были работающие.
Поэтому, мы все-рядом, но не грузим друг друга. Сейчас мои родители- уже старенькие, мы все их опекаем. И это тоже наша ниточка в общении.
Большой секретик• 18 февраля 2025
Ответ дляНалогообложу
Я ж то точно такого не хотіла.
сейчас общаетесь?
Кнопус• 18 февраля 2025
Ответ дляМожу брикнути
Звісно їй. Батькам воно завжди більше потрібне, особливо коли вони вже на пенсії, коли одного з батьків немає, тож через самотність. Діти заклопотані, постійно в справах, але про батьків треба пам´ятати,.
Большой секретик• 18 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Ужасно (((
последний раз я писала ей во время обстрела прямо.. мне было страшно- думала с жизнью прощаюсь- она прочитала и не ответила,вы не представляете как мне было больно
Можу брикнути• 18 февраля 2025
Ответ дляНалогообложу
Я ж то точно такого не хотіла.
Спілкуватися почали. А близькість у спілкуванні є?
Ответ дляБольшой секретик
Славу Богу, что не представляю, мне кажется это нереальная боль, ведь материнский инстинкт должен толкать мать спасать ребенка(
Можу брикнути• 18 февраля 2025
Ответ дляНалогообложу
Я ж то точно такого не хотіла.
Як праві ви з першою фразою. Мами ніколи не хочуть образити своїх дітей, але діти ображаються.
Гравіцапа• 18 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Моїй 17, я вже сама мрію, щоб вона поїхала від мене як надалі, впевнена, що вона зі мною спілкуватися не буде. Не знаю,як не втратити взагалі зв´язок. Я свою маму почала розуміти лише коли в мене самої з´явилися діти
Як таке може бути? Нашій доні 18 років другий рік як вона навчається в іншому місті приїздить раз на два або три тижні на вихідні . Ми за нею неймовірно скучаємо живемо її приїздами , так швидко вона виросла так не вистачає її нам . Зізвонюємось по декілька разів на день. Я не уявляю як може так бути щоб сказати що нехай по скоріше поїде кудись дитина і не спілкуватися з нею. Діти це ж саме дороге що є у нашому житті.
Kapitoshka7• 18 февраля 2025
Ответ дляМожу брикнути
Ой, понтів багато. Підсрачник дати і схаменеться.
Налогообложу• 18 февраля 2025
Ответ дляМожу брикнути
Так. Я б сказала, навіть більше ніж очікувалося і було до тих подій
Можу брикнути• 18 февраля 2025
Ответ дляKapitoshka7
Хто схаменеться?
Можу брикнути• 19 февраля 2025
Ответ дляНалогообложу
Це дуже добре.
Kapitoshka7• 19 февраля 2025
Ответ дляМожу брикнути
Хто схаменеться?
Діти які ображаються. На кого? На маму? Мама шкоду не зробить…
Kapitoshka7• 19 февраля 2025
Ответ дляМожу брикнути
Хто схаменеться?
Піде на свої крила, тоді буде командувати, коли покаже що сам чи сама може за себе відповідати.
Пушап Мі мі• 19 февраля 2025
Ответ дляСливочная пенка
У вас настолько проблемная дочь, что вы мечтаете, чтобы она съехала ? И даже то, что общаться с вами дочь не будет, вас не напрягает ?
Она меня уже до такого состояния довела, что мне уже кажется,что не будет. Пуст эь у нее все сложится, но подальше от меня
Kapitoshka7• 19 февраля 2025
Ответ дляМожу брикнути
Хто схаменеться?
А якщо не схаменеться пригрозити що в тцк здам.
Налогообложу• 19 февраля 2025
Ответ дляМожу брикнути
Це дуже добре.
Виходить,що після таких моментів у житті починаєш цінувати ,що маєш і берегти. Я бачу, що з її боку так само. Напевно потрібно було нам пройти і такі випробовування.
Це моя підтримка у всіх питаннях.
Просто кайф мати дорослих дітей, які щиро відкриті до тебе. Дай Боже мені здорового глузду не зіпсувати стосунки зі своїми дітьми
Це моя підтримка у всіх питаннях.
Пушап Мі мі• 19 февраля 2025
Ответ дляГравіцапа
Коли це ’дороге’ на лекілтка років перетворює життя оточуючих на пекло....
Дуже дуже вумна• 19 февраля 2025
Наверное бы интересовалась как дела, просто знать, что все ок. Но для меня это был бы удар
Запароленое одеяло• 19 февраля 2025
Я собі такого не уявляю і уявляти не хочу. Що мені потрібно аж такого буде втворити, щоб моя дитина зі мною не хотіла спілкуватися… Але що б я не втворила, попрошу вибачення і скажу, як сильно я його люблю.