УжеВотДа• 19 февраля в 09:20
Смачний сніданок для схуднення
Сьогодні місяць, -7 кг, організм звик до такого режиму, зривів не було
УжеВотДа
• 19 февраля в 10:36
Ответ дляВишня на торті
Думаю так. Можна наприклад вишні у вже готове перебите тісто додати. Як на мене, вони чудово з шоколадним смаком поєднуються
Дякую за ідею!!!!
Патика-мотика• 19 февраля в 10:43
Ответ дляВишня на торті
Будь-ласка. Я її просто ложкою в рот сухою кладу і запиваю стаканом води
А яку саме і де купляєте?
Вишня на торті• 19 февраля в 10:50
Ответ дляПатика-мотика
А яку саме і де купляєте?
Останній раз таку, беру завжди в аптеці. А так фірма не має різниці
Патика-мотика• 19 февраля в 10:51
Ответ дляВишня на торті
Дякую, скільки разів в день її вживати?
Вишня на торті• 19 февраля в 10:57
Ответ дляПатика-мотика
Дякую, скільки разів в день її вживати?
Там написано 3 рази на день, але я не завжди пам´ятаю, тому одразу велику ложку зранку п´ю
УжеВотДа
• 19 февраля в 11:01
Ответ дляВишня на торті
Це ж можна просто насіння аживати також, просто не переборщити.
Вишня на торті• 19 февраля в 11:06
Ответ дляУжеВотДа
Я так розумію, що то не насіння, а лушпиння перемелене. У мене були сильні закрепи на схудненні, овочі не допомагали. А ця штука допомогла
Життє Бентежне• 19 февраля в 11:16
Ответ дляУжеВотДа
Як завжди, в Грецію. Ще не купила, не бачу сенсу.
Де саме в Греції подобається?
Життє Бентежне• 19 февраля в 11:19
Ответ дляУжеВотДа
Раз їхали, в 6 ранку виїхали з Києва, наступного дня в 10 вечора були в готелі, в Афінах були в 9 вечора, година на таксі до готелю. Але буває і гірше, і краще. Від кордонів, зупинок залежить. Ми перли практично без зупинок, лише в туалет. За дві доби на їжу лише в Софії в Мак заїхали. Тому всю їжу воду треба брати з собою. Контингент автобуса - мами, бабусі з дітьми різного віку, пари за 60. Але після подорожі до Іспанії нам цей маршрут здався легеньким. Дітям взагалі ок, я намучилася вночі. Але воно того варте.
Яким автобусним перевізником їхали з Києва? Дякую.
УжеВотДа
• 19 февраля в 11:34
Ответ дляЖиттє Бентежне
Де саме в Греції подобається?
Скрізь, де була - моя країна - клімат, їжа, моря, люди, все. Родос, Крит, Передмістя Афін, Афіни.
УжеВотДа
• 19 февраля в 11:35
Ответ дляЖиттє Бентежне
Альф, автобуси не дуже, якщо чесно, зовсім не дуже.
Свекруховна• 19 февраля в 11:46
Ответ дляУжеВотДа
О, якщо часто буваєте, то розкажіть які у Вас найулюбленіші місця? Теж хочу поїхати
УжеВотДа
• 19 февраля в 11:52
Ответ дляСвекруховна
Родос і Крит мене покорили. А так море - найулюбленіше місце. В Афінах є багато чого глянути, але їхні Бомжі - це випробування. Храм Посейдона - дуже гарне місце на заході сонця. Моря там неймовірні.
Душка-свекрушка)))• 19 февраля в 11:54
Я за день сколько не ем, как вы утром)
У меня -6 за две недели, просто делайте дефицит и кушайте что хотите.
Какой у вас вес?
УжеВотДа
• 19 февраля в 12:00
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я за день сколько не ем, как вы утром)
Какой у вас вес?
Зараз 83, стартувала з 90. Хіба це багато?
Леннон_Жив!• 19 февраля в 12:41
Ответ дляВишня на торті
Я ще як додаткове джерело п´ю клітковину гарбуза, за тиждень кишкіаник став працювати як годинник
А де берете, підкажіть, будь ласка?
Вишня на торті• 19 февраля в 16:44
Ответ дляЛеннон_Жив!
А де берете, підкажіть, будь ласка?
В аптеці
Вишня на торті• 19 февраля в 21:16
Ответ дляNata_Dima
Добрий вечір Буду вдячна якщо поділитесь своїм меню
Відповім Вам у особисті
Душка-свекрушка)))• 19 февраля в 22:06
Ответ дляУжеВотДа
Худела с 87 сейчас 58
Да много
120-120-120 (не худею)• 17 марта в 18:56
Автор, вы молодец, результат супер! Люди совершенно не понимают что для того чтобы худеть нужно есть) и не 1000 калорий в день, а больше