УжеВотДа• 19 февраля 2025

Смачний сніданок для схуднення

Сьогодні місяць, -7 кг, організм звик до такого режиму, зривів не було
автор УжеВотДа • 19 февраля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
У нас так с Италией)) Лигурийское побережье это любовь
Була раз, не на пляжномуму відпочинку, а на екскурсійному, сподобалося, але Греція більше. Італія цікава поїздити, історія, культура, архітектура. Мені в Греції легше, бо мова зрозуміла, а в Італії - пам´ятаю, що це напрягало - твоя моя не розуміє.
Донька подруги• 19 февраля 2025
мені для сніданку мабуть забагато. Мінус 1 яйце або гречка
Донька подруги• 19 февраля 2025
Ответ для60 метрів сметани
Страшно представить, что существуют люди без эмпатии, без желания поддержать и с огромным желанием самоутвердиться за счет других
и почти все они обитают на Советчице....
автор УжеВотДа • 19 февраля 2025
Ответ дляМанка Я
А куди ви в Греції їдете? Донька з подругою планують, може ви їм порадите))
Зараз на материк, хоча на островах свій шарм. Саронічна затока, поряд Афіни (40-50 км). З Кишенева літаки, або авто, чи автобус. А там на свої побажання і бюджет обирають готель, чи апарти. Я не люблю тусовок, диско, тому у нас тихе село.
Само_достаточная• 19 февраля 2025
Ответ дляУжеВотДа
Запіканка дуже гарна, поділіться рецептом!!!
Та нічого такого, я не люблю солодкі страви з сиром. Все ’на око’- зернистий, 2 яйця, зелена цибуля, сіль, часник) класно шпинат додати, я так і сирники роблю. А найкраще- додати 2 виду сирів. В інеті багато подібних рецептів.
Донька подруги• 19 февраля 2025
Ответ дляУжеВотДа
Ніколи не мала такої звички вночі їсти, хоч і таку вагу надбала. Зараз абсолютно комфортно себе почуваюся, голоду немає. От перші днів 3-4 було тяжко, то якесь лате/ капучіно хотіла перехопити, то ще щось таке.
цукор виключили повністю?
автор УжеВотДа • 19 февраля 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Дякую, зрозуміло, а сир ви перетираєте?
Донька подруги• 19 февраля 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Схудла на 12 кг з червня. на сніданок запіканка із зернистого сиру і броколі, кава.
броколі багато так....це варена?
Донька подруги• 19 февраля 2025
Ответ дляУжеВотДа
а автобусом довго добиратись до Греції?
автор УжеВотДа • 19 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
цукор виключили повністю?
Ні, за цей місяць їла синабон - 30 г, дубайський шоколад - 25 г - на два прийоми розбила, в фруктах багато цукру ( хурму люблю сильно), тому ділила її на 4 прийоми, їла на сніданок. Ще якусь випічку підкушувала у чоловіка - один укус.
Донька подруги• 19 февраля 2025
Ответ дляУжеВотДа
а каву?
Манка Я• 19 февраля 2025
Ответ дляУжеВотДа
Дякую! Роскажу ім))
автор УжеВотДа • 19 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
а автобусом довго добиратись до Греції?
Раз їхали, в 6 ранку виїхали з Києва, наступного дня в 10 вечора були в готелі, в Афінах були в 9 вечора, година на таксі до готелю. Але буває і гірше, і краще. Від кордонів, зупинок залежить. Ми перли практично без зупинок, лише в туалет. За дві доби на їжу лише в Софії в Мак заїхали. Тому всю їжу воду треба брати з собою. Контингент автобуса - мами, бабусі з дітьми різного віку, пари за 60. Але після подорожі до Іспанії нам цей маршрут здався легеньким. Дітям взагалі ок, я намучилася вночі. Але воно того варте.
Ждун с Нибиру• 19 февраля 2025
Ответ для100%
Клітковина ще є в гречці. Треба було замість сиру трохи більше каші взяти.
Кому треба?
автор УжеВотДа • 19 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
а каву?
Каву щоранку, але просто чорну, раніше лише з вершками, чи молоком пила.
Вишня на торті• 19 февраля 2025
Я запечену вівсянку робила вперше, дуже сподобалася.
P.S. у мене з листопада вже -12 кг)
Донька подруги• 19 февраля 2025
Ответ дляУжеВотДа
ой для мене це довга дорога. Я думала якщо потягом до Одеси, а там вже може автобусом.
автор УжеВотДа • 19 февраля 2025
Ответ дляМанка Я
Дякую! Роскажу ім))
Вони молоді, без дітей, то в них багато варіантів і добратися, і поїхати. На острови варто їхати, якщо брати авто і їздити. Якщо сидіти в готелі, то немає сенсу і переплачувати за них. Звісно, можна автобусами там переміщатися, але це вже незручно, прив´язаний до їх графіка.
Донька подруги• 19 февраля 2025
Ответ дляУжеВотДа
у мене без цукру не виходить..
автор УжеВотДа • 19 февраля 2025
Ответ дляВишня на торті
P.S. у мене з листопада вже -12 кг)
Вітаю Вас. Виглядає апетитно, як пиріг. Дайте рецепт, будь ласка.
автор УжеВотДа • 19 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
Можна з Чернівців на автобус сісти, а до них на потязі добратися. В Чернівцях були о 15 годині +/-, тобто мінус 9 годин
Вишня на торті• 19 февраля 2025
Ответ для60 метрів сметани
В помидорах клетчатки такой низкий уровень, что сейчас их покупать - нет смысла.
В морковке ее больше
Автор, желаю успехов.
У меня уже минус 9
Я ще як додаткове джерело п´ю клітковину гарбуза, за тиждень кишкіаник став працювати як годинник
Само_достаточная• 19 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
броколі багато так....це варена?
Так це ж не на один раз) так, варена із медово-гірчичною заравкою. Я вже звикла. Майонез і торти не лізуть, серйозно. А ще йога.
автор УжеВотДа • 19 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
у мене без цукру не виходить..
Кава? Я її все життя, як почала пити, це років 25 тому, лише без цукру п´ю, як і чаї.
Вишня на торті• 19 февраля 2025
Ответ дляУжеВотДа
В блендері-подрібнювачі перебити 40 г вівсянки, 1 яйце, 5 г какао, 0,5 ложки розпушувача, 50 г молока, 1 банан. Випікати до готовності хвилин 20. Я ще зверху 1 шоколадну цукерку розкришила для смаку. Воно на смак наче якийсь пиріг шоколадний.
Само_достаточная• 19 февраля 2025
Ответ дляВишня на торті
P.S. у мене з листопада вже -12 кг)
Можна робити як батончики- вівсянка, банан, горішки, трохи масла, сіль. Дивлячись яка вівсянка, то може трохи молока знадобитись. Порізати на смужки. Хрумтить, норм
автор УжеВотДа • 19 февраля 2025
Ответ дляВишня на торті
Дякую, легко і звучить смачно. Але не люблю банани у випічці, його чимось можна замінити?
Вишня на торті• 19 февраля 2025
Ответ дляУжеВотДа
Думаю так. Можна наприклад вишні у вже готове перебите тісто додати. Як на мене, вони чудово з шоколадним смаком поєднуються
60 метрів сметани• 19 февраля 2025
Ответ дляВишня на торті
ух ты..
спасибо за совет.
Вишня на торті• 19 февраля 2025
Ответ для60 метрів сметани
ух ты..
спасибо за совет.
Будь-ласка. Я її просто ложкою в рот сухою кладу і запиваю стаканом води