Багиня• 19 февраля в 11:43

Як дістатися на Броварський проспект?

Як з метро лісова дістатися на Броварський проспект? Там де маршрутки приїжджають/відʼїжджають на Чернігів?
Буду дуже вдячна. Бо я не розумію як само перейти на ті зупинки з маршрутками
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 февраля в 11:44
откуда вы будете идти? это ост. недалеко же от Лесной
Молчалка• 19 февраля в 11:52
Через подземный переход в любом случае. Он там несильно запутаный. Вам любой подскажет на месте.
автор Багиня • 19 февраля в 11:54
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Буду з метро лісова виходити
От куди і в якому напрямку йти я не можу розібрати
автор Багиня • 19 февраля в 11:55
Ответ дляМолчалка
Добре, дякую
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 февраля в 11:56
направо из перехода (потому что налево Дарынок, базар и секонд)
Поліпривіт всім• 19 февраля в 11:57
выходите из метро и спрашиваете у людей)
Пліткарка• 19 февраля в 12:00
спросите на месте, вам подскажут
Банан-барабан• 19 февраля в 12:25
Сідаєте в останній вагон метро, виходите з метро і йдете праворуч по переходу, потім перший вихід праворуч на вулицю