Голубая фишка• 19 февраля 2025
Уже не актуальна. Настолько заезжена эта модель, столько копий наверное ни на одну сумку нет. Я бы себе не взяла
Белоснежко• 19 февраля 2025
Не подобаються сумки Селін саме через ці жлобські золоті блямби. Навіть, якщо на фото оригінал. В чому є сумніви, тому що їх підробляють контейнерами.
Начебто, люкс, перевірений десятиріччями, а виглядає як Пінко за 90 євро.
Ответ дляБелоснежко
в більшості люксу саме золота фурнітура. дуже складно знайти моделі не з золотою. в ysl ще більш-менш вибір є, в решти брендів вибір мінімальний.
п.с. це класика, вона не може бути не актуальною. не трендовою - так