ВЫВсеВрете• 19 февраля в 16:35
Инвестиция в Недвижимость Буковеля
У нас лет 15 назад знакомые купили апартаменты одного отеля Буковеля. Все это время они получают пассивный доход, уже и окупили свою покупку.
Управляющая компания занимается всем самостоятельно на месте.
Вот и я задумалась над таким вариантом. Предложений много по инвестициям, но может кто-то покупал недавно? Что посоветуете?
СирОжино пирОжино• 19 февраля в 16:43
знайшли де питати, тут щодня теми про акції на сосиски в АБТ
МатьЧасть• 19 февраля в 16:43
Можно сразу узнать в УК на каких условиях они сдают апарты. Или ещё лучше у людей. У всех могут быть разные условия.
Ранковий базар• 19 февраля в 16:54
Зараз купувати вже невигідно. Кожного року їжджу в Буковель і бачу, як там все за будувалося капітально. Вигідно було вкластися в будиночки між 2 і 5 підйомником. Вони років 7-8 тому коштували з повним ремонтом по 250 тис $ (був центр продаж в ТРЦ Олімпійський. Зараз пропонують по 4 тис $ за метр і не поруч з підйомникам
Плюс чи цікавилися ви витратами на утримання?
ВЫВсеВрете
• 19 февраля в 17:42
Ответ дляРанковий базар
Дохід - утримання =отримати на карту.
Мені будинок не потрібен, річ іде про апарти в готелі, їх пропонують багато.
Друзі довольні своїми апаратами, але в їх готелі вже давно не було продажу номерів. Щось ніхто не хоче продавати, вигідно значить.
ВЫВсеВрете
• 19 февраля в 17:44
+це гроші вкласти, не будуть лежати.
Або купити в Києві квартири під аренду, або в Буковелі.
Ранковий базар• 19 февраля в 17:57
В Хвої продають апартаменти, якщо підніматися на бугільному підйомнику від буковелевських будиночків, то там прямо на балконах є оголошення з номером телефону
Суто моя особиста думка, що на даний момент майно там переоцінене. Ну є сезон зимовий - днів 100, напевно. І літній. Не знаю, хто поїде навесні і восени в апартаменти. Я якось літом їздила, то там не особливо чим є зайнятися. Правда в Буковелі на минулому тижні чи трохи раніше відкрився красивий аквапарк, то це ще плюс одна розвага
Ранковий базар• 19 февраля в 18:01
Ну і ще додам, що за утримання нерухомості ви все одно платите, навіть якщо там ніхто не живе
І здаючи квартиру через керуючу компанію ви не можете бути впевнені, що у вас там дійсно потрібно полагодити кран чи ще якісь моменти, за які вам виставляють рахунки. Те ж пальне для генераторів
Бочка порохУ• 20 февраля в 09:27
Тільки з Буковелю. Була 1 раз. Не лижниця. Але на мою думку траси то лід притрушений трохи снігом. Все частіше плюсова температура, коли пушки не працюють. Після зняття заборони на виїзд людей там суттєво стане менше.. Але це лише моя думка. Аквапарк гарний, але вже облазить покриття підлоги в хвильовому басейні, й нема де поплавати в середині дорослим. Гірки дитині сподобались. Ціна квитка за 4год. 1700грн або 2700грн. зі Спа зависока..