Байрактара• 19 февраля в 19:51
Хто схуднув з великої ваги?
Наприклад, з 90 кг до 60-65. За який період ви схудли ? Чи займалися спортом? Я не знаю з чого мені почати, планувала ще з січня почати, була 89 кг, вже 92 кг( а скоро весна. Жру все підряд, день два тримаюсь і все по новій
Гжегож Бженчишчикевич• 19 февраля в 19:53
С 87 до 65 за 6 месяцев. Питание, спорта как такого не было. Дома велик крутила, скакалка, лэг Мэджик гантели. Много ходила
мимАпроходила• 19 февраля в 19:54
Більше ніж 20 років назад скинула 45 кг. На 1200ккал, за 7 місяців, без спорту.
Вагу досі тримаю, звикла харчуватися приблизно на 1200-1500ккал.
Все буде Україна• 19 февраля в 19:58
Ну в мене вийшло за два роки.
Спершу просто ходила пішки щодня. Поступово збільшуючи кількість кроків починала з 10 тисяч кроків.
Поступово перейшла на правильне харчування дивилася нутріціологів і вибирала зручні страви для готування, тобто там де є звичайні продукти, а не візьміть крило бобра.
Ну іще після трьох місяців початку пішла на пілатес, мені сподобалося. Потім підключила масаж і поступово вага зменшилася. Ну і саме головне це якщо почав цей шлях то не кидати все через те що вага не тікає швидко, це довгий шлях.
Не гоню• 19 февраля в 20:00
Жрать надо ,просто чаще и мелкими порциями....и больше спорта...если будут одни мысли о еде и вечный голод,вы к салу еще расстройство психики добавите....нельзя сидеть на диетах..просто отладьте питание и будет вам заветных 55-60
Первая ласточка инфляции• 19 февраля в 20:02
З 95 до 68 з вересня. І поки що спинятися не збираюся. Дефіцит калорій та не менше 10 тис кроків в день.
Колишня муза• 19 февраля в 20:03
С 90 худела
Сбросила 30+ кг за полгода где-то, чуток быстрее даже
Вообще не старалась
Перестала пить энергетики, не здоровые напитки, сон наладила, с едой боюсь что-то писать, это не есть ок, но ем один раз в день полноценно и один перекус ) много хожу
Мне 33
Вообще не старалась
Мне 33
Почекуха• 19 февраля в 20:07
Моя мама похудела с 90+ до 65 (рост 162) примерно за год.
Советчицу не читала, никакого спорта, никаких диет и тп. Просто стала жрать на полведра меньше.
Хотя до этого мне утверждала, что ’в нашем возрасте толстеют не от котлет, а от лет’.
Почекуха• 19 февраля в 20:08
Ответ дляНе гоню
А я наоборот. Начала худеть только когда стала есть четко три раза в день безо всяких перекусов.
Планшетница• 19 февраля в 20:11
72 до 55
десь рік може меньше в декреті була
Спорт - багато спорту
і збалансоване харчування
десь рік може меньше в декреті була
Спорт - багато спорту
і збалансоване харчування
Невгамовна шахиня• 19 февраля в 21:05
Ответ длямимАпроходила
Ви мій герой. Найтяжче це навіть не скинути вагу, а утримати її потім.
мимАпроходила• 19 февраля в 21:37
Ответ дляНевгамовна шахиня
Це не важко, якщо за час схуднення ти вже на око приблизно знаєш калорійність страв. Насправді, 1200-1500ккал, це достатні порції звичайного харчування, при умові відмови від доданого цукру, солодких напоїв, хлібу до всього і відерець насіння під час перегляду фільмів.
П´яна вишня• 20 февраля в 09:11
за 9 месяцев примерно. 85-58. сейчас 63, держу четвертый год. ну какой спорт - питание главное. Я на низкоуглеводном была
Анонимус Я• 20 февраля в 12:13
Ответ длямимАпроходила
Уявляю собі як вам важко.
Анонимус Я• 20 февраля в 12:16
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Почему многие люди набирают вес?(((((((
мимАпроходила• 20 февраля в 12:48
Ответ дляАнонимус Я
Уявляю собі як вам важко.
Взагалі не важко. Якщо раціон нормальний, то це виходять достатньо великі порції. Коли нема доданого цукру, солодких напоїв, коли відмовився від хлібу вприкуску, коли не споживаєш насіння при перегляді фільму,ице взагалі не важко. Я не голодую точно і у цей калораж спокійно поміщається пєченюшка до ранкової кави на роботі.
Анонимус Я• 20 февраля в 13:34
Ответ длямимАпроходила
Насіння можна їсти.Але не більше ніж 30 грамів на добу
мимАпроходила• 20 февраля в 16:08
Ответ дляАнонимус Я
То ж не в нашій культурі. Мисочка насіння перед екраном - саме те)))
Анонимус Я• 20 февраля в 17:46
Ответ длямимАпроходила
Тому я в другому класі стала колобком)