БлинчикБезСметанки• 19 февраля 2025

Просто поговорити … відчай від такого життя

Від ситуації, від цін, від хвороб , що буде далі і як реально виживати… виїхати не пропонувати , заробляти більше теж. Реально просто не хочеться прокидатися …
Цибулька зла• 19 февраля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Дохід наче непоганий. Більше 50 тис , але це зараз мізер, чоловік , дитина- студент. Я не працюю , на стресі почались страшні болі, ходжу з надмірними зусиллями, лікарі нік не можуть допомогти , більше, ніж півроку лікуюсь. Сам стан погіршився більше року. У чоловіка дороговартісний препарат , 12 тис щомісяця. Якось так
А що тоді робити тим, у кого ані чоловіка, ані будь-якого доходу? І діти є, а житла свого вже немає і ніколи не буде. І не ниють.
автор БлинчикБезСметанки • 19 февраля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Антидепресанти від больового синдрому приймали ?
Був досвід . Я не готова їх приймати на постійній основі
Невгамовна• 19 февраля 2025
Ищите работу
Сладко-соленая• 19 февраля 2025
Ответ дляЦибулька зла
Краще понити, якщо щось турбує, ніж в собі держати. Кажуть що якщо заганяти переживання вглиб, то починаються хвороби.
В моїй хаті моя правда• 19 февраля 2025
Спробуйте пропити курс прегабаліну 14 днів, побачите як зміниться ваше життя.
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я пила місяць зонік
Оце фіфа• 19 февраля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Чому на постійній основі? Проп´єте пару місяців, болі пройдуть і зможете кинути
Залізна пані• 19 февраля 2025
А шо за хвороби?
АБВГДэшница• 19 февраля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
У вас є можливість позбутися болю, вийти на роботу і покращити своє фінансове становище. Чоловік, відповідно до ваших слів, потребує дорогих ліків, тому теж не 💯 здоровий. Що будете робити, як він не зможе працювати через стан здоров´я?
Кажу як людина, яка півмісяця ледве ходить від болю через сильні мігрені. Сильні знеболюючі приймаю через день, щоб працювати і забезпечувати себе
Ответ дляОце фіфа
Прийом як мінімум рік
Украиночка• 19 февраля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Тримайтесь 🙏ви велика молодець, щоб можете відкласти, у мене щось ніяк 🫣З приводу болі уже відчай. Їхала з лікарні , ледве дійшла до зупинки і просто хотілось ридати
Не думали шукати іншого лікаря?
Подрузі довго лікували болі в спині та ногах в неврології. А виявилась аутоімунна хвороба.
жижифреймут• 19 февраля 2025
Ответ дляМайская киска
я серьйозно про щитовидку. В мене останні роки стан: проснулася і вже устала. Здала аналізи, а в мене антитіла в 40 разів підвищені. Пью селен, трохи краще стало
А от антител может быть и лишний вес?
жижифреймут• 19 февраля 2025
Ответ дляМайская киска
Селен снижает антитела ?
жижифреймут• 19 февраля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Это ещё нормальный доход, у многих всего 20 тыс грн на семью.
жижифреймут• 19 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Я не знаю.
Світ давно з розуму зійшов. Сюр.
Напевне, зараження мозоку мікропластиком та магнітні бурі. Інакше й не пояснити.
При чем тут микропластик?
Ответ дляУкраиночка
Не думали шукати іншого лікаря?
Я не до одного зверталась
А я с Рио-де-Житомира!• 19 февраля 2025
Ответ дляБідося
МРТ головного мозку робили? Ревмапроби? Треба знайти лікаря. Я так Лора 2 роки шукала, поки знайшла свого. Проблема була банальна, але ніхто її не бачив. Теж з глузду зїжджали від хронічних отитів.
а можете сказати, яка проблема була? Все, побачила вашу відповідь)
А я с Рио-де-Житомира!• 19 февраля 2025
Ответ дляБідося
ось це він? зайшла на сайт клініки Амріта, немає його там
Сонечко• 19 февраля 2025
Ответ дляжижифреймут
При чем тут микропластик?
В тканині мозоку накопичується мікропластик швидко і багато. Ніхто не знає вплив цього явища.
Бідося• 19 февраля 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Можливо, вже й не там працює, пройшло вже років п´ять, мабуть. По фото наче схожий.
Майская киска• 19 февраля 2025
Ответ дляжижифреймут
Селен снижает антитела ?
Ні, він підтримує щитовидку
Майская киска• 19 февраля 2025
Ответ дляжижифреймут
А от антител может быть и лишний вес?
Ні, це залежить від інших гормонів, треба аналізи здавати
KristinkaCute• 20 февраля 2025
Смотрите. На ситуацию в стране вы повлиять не можете. На цены тоже. Даже на жизнь мужа и сына существенно вы повлиять не можете.
Что в ваших силах и возможностях сейчас учитывая то, что работать по состоянию здоровья вы тоже не можете?
А можете вы немало.
Например приготовить любимое блюдо мужа и сына, обнять их, сказать как сильно и вы их любите и молиться за них каждый день.
Самое лучшее лекарство от вашего состояния это молитва, покой, солнышко, витаминки, крепкий сон и отсутствие негатива внутри.
У моей семьи доход всего 10 тыс. На 4 человека. 1 инвалид у другого проблемы со здоровьем но мы держимся потому что стараемся поддерживать друг друга, помогать, радовать и жизнь от этого становится светлее.
Бідося• 20 февраля 2025
Ответ дляУкраиночка
Не думали шукати іншого лікаря?
І мені от щось таке по ситуації відгукується: мозок чи імунка. Там с-реактивний білок хоча б глянути. Розсіяний склероз може таке ще давати на старті. Депресія, вважається, не дає сильних болів по психосоматичні, таке, десь занило, десь тягне, Лесь пече, але не так, як автор описує.