begovelik• 20 февраля в 07:48

Проверим слова Трампа, что Зеленскому доверяет только 4% украинцев

Результат:
вже голосів: 1251
790 (63.15%) Я не доверяю Зеленскому
461 (36.85%) Я доверяю Зеленскому
Одяг та сумки• 23 февраля в 22:53
Ответ дляsnejs
Слава Богу Трампа интересует. А вот ваше никого ))
а навіщо тоді своє мені нав´язуєте? манія царя також
snejs• 23 февраля в 23:04
Ответ дляОдяг та сумки
Навязываю? Я просто высказываю свою мнение. А вы, судя по всему, очень поддаётесь чужому мнения, раз уже считаете, что я вам его навязываю. Будьте более устойчивее ))
Одяг та сумки• 24 февраля в 12:15
Ответ дляsnejs
вивчіть укр мову якщо вже претендуєте на вумну людину. То поки з яких боків не читаю ваш текст навіть намьока нема на це
snejs• 24 февраля в 15:32
Ответ дляОдяг та сумки
тобто ви тільки по мові розумієте вумна людина чи ні? Тоді у меня для вас погані новини ))
Одяг та сумки• 25 февраля в 08:58
Ответ дляsnejs
ви знову мені свою думку нав´язуєте- єго в вас хворе?
snejs• 25 февраля в 09:34
Ответ дляОдяг та сумки
ви визнаєте, що ви слабка, тому і вважаєте, що я вам щось нав´язую
Одяг та сумки• 25 февраля в 14:16
Ответ дляsnejs
кому я визнаю. і в якому місці слабка- просвятіть?
snejs• 25 февраля в 17:25
Ответ дляОдяг та сумки
сами себе. )) в целом