begovelik• 20 февраля в 07:48

Проверим слова Трампа, что Зеленскому доверяет только 4% украинцев

Результат:
вже голосів: 1251
790 (63.15%) Я не доверяю Зеленскому
461 (36.85%) Я доверяю Зеленскому
trickywicky• 20 февраля в 11:09
Ответ дляМанула
Спочатку трамп най виконає свою обіцянку про припинення війни, а потім вже будемо вибори проводити. А то знайшов винного, мля
Удалено администрацией...
Одяг та сумки• 20 февраля в 11:09
Ответ дляMozarella
Не голосовала, не буду и не знаю кто адекватный за него сейчас проголосует
а за кого вы сейчас проголосуете? видите кандидатов..
Mrs.Ochmonek• 20 февраля в 11:09
Ви ж знаєте, що тут на форумі 35% кацапів, тобто ви проводите опитування серед них Ясно, що Зеленського вони ненавидять
trickywicky• 20 февраля в 11:10
Ответ дляМанула
Мені не норм, як і не норм що і як робить трамп. Це дії гопника, а не президента ’Great America’
Писала вчора, повторю, з гопника говорять на їх мові,
Mrs.Ochmonek• 20 февраля в 11:12
Ответ дляlangi
Очевидно, що кандидата, який би більшість влаштував немає. Очевидно, що зміна на лояльного президента це вимога кацапів. Очевидно, що Зел-ий наробив купу помилок і продовжує їх робити міняючись з американським президентом... рейтингами. Він би мав закусити вудила, пам´ятати , що представляє країну і все!! що він скаже, відгукнеться на українцях! Але й очевидно, що на переправі коней не міняють. Адміністрація Зел-го краще б порадила йому витримати паузу, раз він вже такий гарний актор! і працювала б над створенням переговорної групи і над нашою позицією на переговорах. Це було б більшим благом.
Ви пропонуєте йому не реагувати на маячню Трампа?
Навіть в США реагують.

Пряма мова Сандерса: ’Вчора ми стали свідками надзвичайно сумного моменту в американській історії. Ми бачили, як президент Сполучених Штатів об´єднався з диктатором Росії Володимиром Путіним, щоб підірвати незалежність України та її демократію. Давайте будемо відвертими: Трамп показує нам, що він бачить одного з найжорстокіших диктаторів світу своїм другом, а наших давніх демократичних союзників у Європі – своїми ворогами. Він хоче такий світ, який є безпечним для авторитарних режимів та олігархів, але вкрай небезпечним для демократій. Ви навряд чи здивуєтесь, коли я скажу, що Трамп бреше, як він це часто робить’.
Mrs.Ochmonek• 20 февраля в 11:13
Ответ дляtrickywicky
Господи, пошли людям мозгов
Це ви Сандерса? І для вас

sky-labs• 20 февраля в 11:14
Ответ дляsnejs
будет продолжать войну и терять территории на зло Трампу, все верно ))
А людей сколько погибнет за этот период?
И какой исход, есть шанс победить хоть когда-то?
langi• 20 февраля в 11:14
Для Зелен-го не буде нічого хорошого ні чи він залишиться, ні чи піде. На мою думку він уже призначений бути цапом відбувайлом. От для українців ще все може бути добре. Тому, будьмо розсудливі. Нам необхідно закінчити війну. Зараз є шанс виторгувати для себе кращі умови.
Mrs.Ochmonek• 20 февраля в 11:17
Ответ дляtrickywicky
Удалено администрацией...
Залужний теж казав те саме, бо точно ніхто не міг знати, крім пуйла.
sky-labs• 20 февраля в 11:17
Ответ дляclernikol
Та ні, просто здаємося пйлу і стаємо суб´єктом рф
Польша когда-то сдалась в войне на два фронта фашистам и СССР.
Сравнении ее и Украину сейчас.
Манула• 20 февраля в 11:18
Ответ дляtrickywicky
Удалено администрацией...
Ну звісно, це Зе винний, що шизанутому рашистському фюреру нудно без двіжухі з кулями біля скроні ...По всьому іншому, я ніде не писала, що знімаю відповідальність з потужного очільника зеленого монозброду
trickywicky• 20 февраля в 11:19
Ответ дляМанула
Ще винний в тому, що 3 роки бігав від переговорів, це ж не його діти вмирають під ракетами
iryna _b• 20 февраля в 11:25
Цікаво, чи зробили українці висновок,чи навчилися на своїх помилках?
langi• 20 февраля в 11:29
Ответ дляiryna _b
Найбільша помилка українців, що нам не пощастило з сусідом!
natali ja• 20 февраля в 11:31
Ответ дляТанюша
Щодо Залежного, бачила вчора його звернення, я так зрозуміла якщо що , то він балотуватиметься
Ага, будет ещё одну диссертацию в кабинетике сидеть писать.
Не дай Бог полезет на выборы.
iryna _b• 20 февраля в 11:33
Ответ дляlangi
Українці сусіда не обирали, він історично нам дістався. Непощастило нам з сусідами.
А на виборах ми обираємо і впливаємо на своє майбутнє. І на виборах можемо себе та країну потопити.
trickywicky• 20 февраля в 11:43
Ответ дляiryna _b
Які висновки
Он пишуть , назло Трампу проголосую за зе 😂
natali ja• 20 февраля в 11:43
Ответ дляsamataka
Він сам не піде. Всі це прекрасно розуміють. Трамп просто озвучив реальність, але українцям після марафону складно осягнути очевидне
Да кто тот марафон смотрит? Какую реальность? Трампу с путиным нужен сговорчивый дурачок для подписания капитуляции. Подождите, он ещё скажет нам прощения просить у русских мразей за вторжение и оккупацию.
iryna _b• 20 февраля в 11:47
Ответ дляtrickywicky
Які висновки
Не буде а ні виборів ,а ні закінчення війни. А як зеленський програє? Знову на сцену 95 кварталу? О ні, він з єрмаком триматися буде за владу до останнього українця.
samataka• 20 февраля в 11:48
Ответ дляnatali ja
Гордість або смерть - це вибір зараз
langi• 20 февраля в 11:49
Ответ дляiryna _b
Дивним чином у нас немає більш менш пристойного кандидата. Чи може вискочить звідкись за пару місяців до виборів, пообіцяє все порішати? Був би вибір, щоб не наробити помилок. Згодна, що з сусідом не пощастило. Але тут нічого не поробиш.
snejs• 20 февраля в 11:54
Ответ дляsky-labs
до фига погибнет и шансов нет победить, но мы же на зло Трампу все делаем
snejs• 20 февраля в 11:56
Ответ дляМанула
Я за Зе не голосувала і не збираюсь. Але не трумпу з зігуючим маском вимагати від України проводити вибори під час кровавої війни та звинувачувати Україну у всьому тому, що здійснює путін. Спочатку довгострокове припинення вогню, а потім вибори
так и за трампа вы не голосовали, а хотите : Спочатку трамп най виконає свою обіцянку про припинення війни.
И Трамп так и хочет, остановить боевые действия, а потом выборы
Манула• 20 февраля в 11:59
Ответ дляsnejs
Я не проти, най зупиняє. Але щось не зупиняються, тому і знайшов цапа-відбувайла Зеленського
sky-labs• 20 февраля в 11:59
Ответ дляnatali ja
Это все по марафонам транслируют?
Нигде такую чухню не встречаю в нормальных источниках...
sky-labs• 20 февраля в 12:01
Ответ дляsamataka
Гордість або смерть - це вибір зараз
Не так.
Гордость = смерть
snejs• 20 февраля в 12:03
Ответ дляОдяг та сумки
куда смотреть? где список?
snejs• 20 февраля в 12:05
Ответ дляMrs.Ochmonek
не смешите, все они знали
snejs• 20 февраля в 12:06
Ответ дляiryna _b
как видите не все, процентов 35+- не научились
snejs• 20 февраля в 12:08
Ответ дляМанула
а почему не останавливаются?