Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06

Чоловік готовий вдавитися за гроші

Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?

Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.

Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи

Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає

Ви вважаєте чоловік справедливий?
Сусідка зверху• 20 февраля в 10:22
Ответ дляСекретница
А він вдома що безкоштовний?
Дешевший. І наче вдома пиріжки їсти чоловік не проти.
Секретница• 20 февраля в 10:22
Ответ дляЧупакабраЗеБест
так было всегда, многие работодатели так развелкаются. как они говорят между собой : ну что устроим кастинг, пусть нам пятки девочки полижут.
есть и такое.
Кожен думає про себе а гроші кандидатів які ходять ніхто не рахує це вважається щоденними побутовими тратами людей
Зупка_цем• 20 февраля в 10:22
Ответ дляСекретница
Та ні якщо кожного дня їздили по співбесідах плюс істи в і це протягом місяця то стане помітно
Нищему-да.
А если мужик настолько нищий то закрывает свой говорящий аппарат и работает ×3 раза
ЯсноВидящая• 20 февраля в 10:22
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Або щоб вона працювала не хоче
Саме так
Полонянка SexShop-а!• 20 февраля в 10:22
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Сейчас кофе только 80грн стоит
80? Чого не 300?
50 коштує кава
Можна і в атб в автоматі купити
Сусідка зверху• 20 февраля в 10:23
Ответ дляЯсноВидящая
Невже поїсти в місті це зараз розкіш?
Для безробітних ?
Сусідка зверху• 20 февраля в 10:23
Ответ дляЗараз все скажу
Шукаю бажано в сфері фінансів від 15 тисяч
Ну або вже 10 тисяч
Касир заробляє більше
ЯсноВидящая• 20 февраля в 10:23
Ответ дляСекретница
Ходить дружина гроші виносить з хати а толку немає .

Як сказав мій чоловік чого я повинен фінансувати твоїх роботодавців ..
Дружина не когось накормила, а себе.
Prervana• 20 февраля в 10:23
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Сейчас кофе только 80грн стоит
Фора. Стакан латте 35 грн. АТБ туда же. Мачник по ваучеру - латте 50 грн. За 80 пусть баристы его сами пьют
Одяг та сумки• 20 февраля в 10:24
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Сейчас кофе только 80грн стоит
у нас на районі від 39. 39 еспрессо і середній стакан капучіно 50. У вас мабуть Київ що ціна така?
Маршмелоу з какао 60 середній стакан- це те що купую. Інше цін не знаю.
Черпак_для_фантазий• 20 февраля в 10:24
Ответ дляЗараз все скажу
Я з ним не сплю
Він спить в окремій кімнаті,а я з дитиною в іншій
Секса тоже нет?
Люблю Украину• 20 февраля в 10:24
Ответ дляЗараз все скажу
Я з ним не сплю
Тобто сплю в окремій кімнаті, а картку забрав, так жлоб? Шукайте швидше роботу, бо з таким підходом скоро і квартиру окрему доведеться оплачувати.
Мerida• 20 февраля в 10:24
Ответ дляЗараз все скажу
В пузату хату заходжу,або якийсь пиріжок куплю
Если вас устраивает пирожок, то и бутер из дома будет норм.
Вы 20 дней в поисках работы, и на собеседованиях по несколько в день. Выходит - это кде штук 40. Вы явно что-то делаете не так.
Полонянка SexShop-а!• 20 февраля в 10:24
Ответ дляОдяг та сумки
Я в Києві, в нас теж нормальна ціна, то щоб перебільшити написали певно
Секретница• 20 февраля в 10:24
Ответ дляЯсноВидящая
Чомусь впевнена що не нуль.
Це просто подлянка зі сторони чоловіка.
Можливо не хоче втрачати владу
Скоріш за все чоловік не має досвіду у пошуках роботи. Це як мій. Він влаштувався по знайомству і робить і він не знає що таке співбесіда і як годують сніданками.

Мій каже чого робить за копійки дивись скільки об´яв і там вища зарплатня
Полонянка SexShop-а!• 20 февраля в 10:25
Ответ дляЛюблю Украину
Кімнату здасть їй😄
Секретница• 20 февраля в 10:25
Ответ дляЯсноВидящая
Невже поїсти в місті це зараз розкіш?
А скільки треба на раз перекусити по вашому?
ЯсноВидящая• 20 февраля в 10:25
Ответ дляОдяг та сумки
звісно якщо автор не заробля, то для неї так. Ви ще скажіть що усі українці особливо з зп мінімалкою їдять у кафе
В мене в житті по всякому бувало, і я не працювала, і чоловік не працював.
Але щоб не дати поїсти за межами дому бо хтось не працює це таке дніще!
Радість моя• 20 февраля в 10:25
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ви ще не з чУМАДАНОм не біля китайського кордону????....
Це не ’редфлег’, це караул.
В сад такого жлоба.
О це вам поталанило зустріти такого((((.
Або традиційне тут...ви трІль.)))))
Что значит повезло встретить ?
Автор за него вышла, ее никто не заставлял, еще и родила.
Вот вы встречаете бомжей и алкашей на улицах, но не выходите за них и не рожаете им. А автор встретила жлоба махрового, мало того, что вышла замуж так еще и родила. А жлоб приравнивается к алкашу или бомжу !
Люблю Украину• 20 февраля в 10:26
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Кімнату здасть їй😄
І правильно зробить)) Жінки вдома днями нема, сексу нема і цей дурачок ще й має це все оплачувати.
Ms. Android• 20 февраля в 10:26
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Что с вами может случиться если поев в 8-9.00 утра придете в 17-18 поедите? Опухните с голоду?
Ну , напрмер завтракаю в 7, в 10 если не поем то голова уже кружится, работать не могу, так что вполне может быть физиология.
Полонянка SexShop-а!• 20 февраля в 10:26
Цікаво до декрету як жили? Чи зʼїхались бо завагітніла в не жили до цього? Якщо не працювала
Декрет ок, а вагітність і перед цим?
Мerida• 20 февраля в 10:27
Ответ дляСекретница

В таком количестве как автор? Значит автор замахнулась туда, где её не возьмут.
ЯсноВидящая• 20 февраля в 10:27
Ответ дляСусідка зверху
Для безробітних ?
Так автор наче дружина чоловіка? Нє?
А якщо вони разом в місто поїдуть.
Чоловік в кафе борщик поїсть, а автор на вулиці канапку, бо ж безробітна
ЛюбимаЯНЬ• 20 февраля в 10:27
Ото жлобенко а не чоловік.
Сподіваюся ви більше не будете йому народжувати дітей бо він таки жлоб.
Нафіг він вам треба? Зажав гроші на проїзд і харчування?
Автор сподіваюся ви рожеві окуляри вже зняли?! Чи ще не зрозуміли який він жлоб?!
У вас автор хоч є подушка безпеки?
ПробілНеПрацює• 20 февраля в 10:28
Ответ дляЗараз все скажу
Заклади це не ресторани мається на увазі
Звісно я не ходжу по ресторанам ,але мотатися цільний день по місту без їжі теж не зможу
Ну, теперь вы поняли, что на мужа положиться нельзя, и у вас всегда, при любых обстоятельствах должны быть отложены деньги!!!
Черпак_для_фантазий• 20 февраля в 10:28
Автор, идите кассиром поближе к дому в любой супермаркет.
Идите мойщицей посуды в кафе или ресторан.
Идите в Макдональдс работать.
10-15 тысяч вы точно будете иметь за эту работу.
И продолжите искать то, что хочется дальше.
Секретница• 20 февраля в 10:28
Ответ дляЗупка_цем
Хороший муж
В мене теж такий , співчуваю автору. Але мені трішки підфартило я в декреті сала підробіток тому мій чоловік і не знав скільки я витратила на співбесіди і т.д. а також мені самій жаба давила і я планувала 3 співбесіди на день щоб менше фарбуватись і кататися по місту. Жаба давила своїх сил. Швиденько найшла роботу і пішла робити, права робота була не цукор.
Зупка_цем• 20 февраля в 10:29
Ответ дляСекретница
И вы с ним спите? Не брезгуете?
Фиктивная• 20 февраля в 10:29
Ответ дляЯсноВидящая
Ум, треба ще заробити щоб поїсти?
Це нормально так в сім´ях?
Ну чё, модно с кредитки заходить и кормить свой желудок. Бо корона с нимбом на голове мешают взять из дома еду