Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06

Чоловік готовий вдавитися за гроші

Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?

Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.

Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи

Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає

Ви вважаєте чоловік справедливий?
Полонянка SexShop-а!• 20 февраля в 10:15
Ответ дляЗараз все скажу
Не працювала
А за які гроші жили? Не в один день він став жлобом же
автор Зараз все скажу • 20 февраля в 10:15
Ответ дляФиктивная
Так возьмите из дома бутерброд. Или вам что то мешает это сделать?
І де його істи???
Вельми шановна• 20 февраля в 10:15
Пересувайтесь муніципальним транспортом, купіть поїздки зі знижкою. І взяти з собою канапку та яблуко теж не важко.
Сусідка зверху• 20 февраля в 10:15
Ответ дляЗараз все скажу
В пузату хату заходжу,або якийсь пиріжок куплю
То з дому візьміть пиріжок
Локшина на вухах• 20 февраля в 10:15
Трешак

Ставте щовечора свою таксу
Коли лягаєте з ним безкоштовно голою в постіль
Радість моя• 20 февраля в 10:15
Ответ дляЗараз все скажу
Ну його гроші може і правий
Але як я знайду роботу нікуди не їхавши?
Вы месяц не работаете, где деньги, что раньше заработали ? Дети есть?
Муж мудло самое настоящее.
Но и каждый день на протяжении месяца по несколько собеседований в день и нет результата? Вы так развлекаетесь ?
ЯсноВидящая• 20 февраля в 10:15
Ответ дляВельми шановна
Щоб що?
100 грн зекономити?
ЧупакабраЗеБест• 20 февраля в 10:16
Ответ дляЗараз все скажу
Ні,пузата хата ,або якусь сосиску в тісті купити
капец, это у вас еще и ребенко маленький, а он вам ту пюбрешку жлобится пока вы работу ищете? сочувсвтую, мужик какой то гниловастый.
автор Зараз все скажу • 20 февраля в 10:16
Ответ дляЯсноВидящая
За що жили?
За гроші чоловіка
Леплю из пластилина• 20 февраля в 10:16
Ответ дляЗараз все скажу
Не працювала
ви молодець, робіть що робите. а коли знайдете роботу, відкладайте собі оремо гроші, ваш чоловік не надійний
Секретница• 20 февраля в 10:16
Ответ дляЗараз все скажу
Без досвіду роботи нігде не хочуть брати тому і дуже багато часу витрачаю на пошуки
А яку роботу шукаєте і на яку зп хочете?
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
За його
Радість моя• 20 февраля в 10:16
Ответ дляЗараз все скажу
И для получения этой информации вы едете на собеседования? 😂
Это обговаривается еще до, по телефону.
Не троллите
Полонянка SexShop-а!• 20 февраля в 10:16
Ответ дляСекретница
А з ким дитина, поки ви їздите? В якому ви місті?
автор Зараз все скажу • 20 февраля в 10:17
Ответ дляВельми шановна
І де це їсти?
ЯсноВидящая• 20 февраля в 10:17
Автор, ви все правильно думаєте.
Ваш чоловік жлоб.
І проявляє фінансове насилля.
Проковтніть це. Зараз.
І з першої ж зарплатні готуйте план відступу
Фиктивная• 20 февраля в 10:17
Ответ дляЗараз все скажу
І де його істи???
Там же где и остальную пищу принимают люди в городе. Зашли, купили чай, достали свой ’тормозок’и поели. Ещё ни копья не заработали, а уже по кафешками ходите на перекусы.
ЧупакабраЗеБест• 20 февраля в 10:17
Ответ дляЗараз все скажу
І де його істи???
та да, холодно сейчас, я тоже не могу прдеставить где сесть и переждать или перекусить чтобы не околеть.
Секретница• 20 февраля в 10:17
Ответ дляХома з пастою
Никогда бы не вышла замуж за такого жлоба мелочного. Фу((((
Скоріш за все це тільки почалося , мені це знайомо
ЯсноВидящая• 20 февраля в 10:17
Ответ дляЗараз все скажу
За його
То чому саме зараз він зажлобився?
Зупка_цем• 20 февраля в 10:17
Ответ дляФиктивная
И на улице поешьте! Или стоя в переходе

Ибо мудачелу жалко 200 грн
Ответ дляЛокшина на вухах
Трешак

Ставте щовечора свою таксу
Я з ним не сплю
Він спить в окремій кімнаті,а я з дитиною в іншій
Кофр для ноги• 20 февраля в 10:17
Ответ дляЗараз все скажу
Ну його гроші може і правий
А до того как вы потеряли работу ваш муж был щедрый и добрый и тут резко изменился?
Вельми шановна• 20 февраля в 10:17
Ответ дляЯсноВидящая
Щоб що?
100 грн зекономити?
Ну якщо грошей нуль, то так, щоб зекономити
УжеВотДа• 20 февраля в 10:17
Ответ дляЗараз все скажу
Заклади це не ресторани мається на увазі
Звісно я не ходжу по ресторанам ,але мотатися цільний день по місту без їжі теж не зможу
Беріть їжу з дому. Ви не можете собі дозволити іншу,і вам про це вже сказали
Одяг та сумки• 20 февраля в 10:18
ви без їжі не можете 6 годин? Зранку поїли і їдьте. МОже у вас кафе 500 грн з´їда миж не знаємо. А якщо булочна -булочка + кофе 100 то це норм
Киця-бриця• 20 февраля в 10:18
Ответ дляЗараз все скажу
І де його істи???
Там же, де ви їсте куплену сосиску в тісті
ЧупакабраЗеБест• 20 февраля в 10:18
Ответ дляРадість моя
Муж мудло самое настоящее.
так было всегда, многие работодатели так развелкаются. как они говорят между собой : ну что устроим кастинг, пусть нам пятки девочки полижут.
есть и такое.
НаБалКоніХодять• 20 февраля в 10:18
Ответ дляЯсноВидящая
Автор, ви все правильно думаєте.
Ваш чоловік жлоб.
І проявляє фінансове насилля.
Проковтніть це. Зараз.
Їй спочатку треба цю роботу знайти. Вона вже місяць їздить по співбесідах і нічого. Ще невідомо, яка в неї освіта і що вона вміє. Зате мізків вистачило дитину народити.
Фиктивная• 20 февраля в 10:18
Ответ дляЯсноВидящая
Щоб що?
100 грн зекономити?
Она их ещё не заработала, а уже тратит. И да, в какой то ситуации эти сто гривен очень могут помочь.