Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06

Чоловік готовий вдавитися за гроші

Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?

Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.

Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи

Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає

Ви вважаєте чоловік справедливий?
ЯсноВидящая• 20 февраля в 10:29
Ответ дляСекретница
А скільки треба на раз перекусити по вашому?
Десь гривень 100- 150
В столовій борщ і чай.
Або хот дог з кавою, або міні шаурма плюс сік

Я чомусь думаю що автор не цезарь з креветкою замовляє
Лорка-хлорка• 20 февраля в 10:29
Сколько в день Вы тратите по кафе на перекус ?
Секретница• 20 февраля в 10:30
Ответ дляСусідка зверху
Дешевший. І наче вдома пиріжки їсти чоловік не проти.
Я вважаю тих пиріжків дома немає тому що нема вдома пекаря . Щоб вони були вдома треба бути дома і пекти їх.
Люблю Украину• 20 февраля в 10:30
Ответ дляЯсноВидящая
В мене в житті по всякому бувало, і я не працювала, і чоловік не працював.
Але щоб не дати поїсти за межами дому бо хтось не працює це таке дніще!
Ви реально вважаєте, що у автора все так прекрасно з чоловіком, от тільки поїсти поза домом не дозволяє? І чому чоловік, який працює, заробляє на себе, дитину та автора такий поганий, а автор, яка сидить у нього на шиї квіточка?
Перша леді колгоспу• 20 февраля в 10:30
Ви в ресторанах харчуєтесь сад співбесідами ?
Або мужик ідіот
Секретница• 20 февраля в 10:31
Ответ дляСусідка зверху
Касир заробляє більше
Скоріш за все автор шукає щоб графік був більш менш.

В нас наприклад на фірмі не брали до грошей без досвіду , тому що були люди з досвідом .

А супермаркети беруть всіх але там умови по 12 годин і куди ту дитину дінеш ? Ще і вихідні серед тижня
Полонянка SexShop-а!• 20 февраля в 10:32
Ответ дляЛюблю Украину
То якби не сиділа в декреті, то певно б чоловік на послуги няні витратив 600-800 $ в місяць
Ну а вона б таки після працювати і не сиділа на шиї
Секретница• 20 февраля в 10:32
Ответ дляЯсноВидящая
Дружина не когось накормила, а себе.
Хай їсть вдома борщ
Привіт з ботойбіччя• 20 февраля в 10:32
Ответ дляPrervana
Фора. Стакан латте 35 грн. АТБ туда же. Мачник по ваучеру - латте 50 грн. За 80 пусть баристы его сами пьют
Возможно, не буду спорить. Тем более что нет у меня рядом ни форы ни атб. Да и кофе пью пару раз в месяц вне дома и это кофейни, где латте 80грн
Зупка_цем• 20 февраля в 10:32
В шоке с женщин, которые советуют автору поголодать чтоб мурло не нявкало

Вы с кем живёте?
ЯсноВидящая• 20 февраля в 10:32
Ответ дляЛюблю Украину
Я вважаю що у автора далеко не прекрасно з чоловіком.
Тому і побажала швидше знайти роботу і звалити від нього.
Я не знаю наскільки автор квіточка.
Але декрет завжди послаблює позиції жінки.
Привіт з ботойбіччя• 20 февраля в 10:33
Ответ дляОдяг та сумки
у нас на районі від 39. 39 еспрессо і середній стакан капучіно 50. У вас мабуть Київ що ціна така?
Маршмелоу з какао 60 середній стакан- це те що купую. Інше цін не знаю.
Так, Київ)
Секретница• 20 февраля в 10:33
Ответ дляМerida
Если вас устраивает пирожок, то и бутер из дома будет норм.
Вы 20 дней в поисках работы, и на собеседованиях по несколько в день. Выходит - это кде штук 40. Вы явно что-то делаете не так.
Ну уявіть ідете ви на співбесіду вам послухали сказали передзвонимо і мовчать і так по кругу. Людина жде а їй не передзвонюють
ЭмчЭндЭм• 20 февраля в 10:33
Ответ дляРадість моя
Что значит повезло встретить ?
Автор за него вышла, ее никто не заставлял, еще и родила.
Вот вы встречаете бомжей и алкашей на улицах, но не выходите за них и не рожаете им. А автор встретила жлоба махрового, мало того, что вышла замуж так еще и родила. А жлоб приравнивается к алкашу или бомжу !
Я ж не думаю, що чоловік автора... був сама милота і щедрота... а потім... став жлоб...ну були ж якісь прояви і раніше ...
А особисто...я коли обирала чоловіка... то не тиждень з тим була знайома... а 2 роки... і бачила його в різних ситуаціях і розуміла, що від нього чекати, в мене прям пункти були))).І одни з пунктів було ....не жлоб і великий емпат до мене і до людей + його ставлення до мами і до жінки, як таких....
Зупка_цем• 20 февраля в 10:33
Ответ дляСекретница
Хай їсть вдома борщ
Надеюсь у автора хватит мозгов внимательно посмотреть на мужа и наставить ему хороших рогов

Там аж кричат, так просятся
Відморожена• 20 февраля в 10:33
Странно, а продавцом тоже не берут. И как Вы женщины таких судаков находите и ещё и рожает от них не получив опыта жизненного
ЯсноВидящая• 20 февраля в 10:33
Ответ дляСекретница
Хай їсть вдома борщ
Чому ви так кажете?
Вас хтось в житті образив?
І ви хочете щоб інші жінки теж були принижені?
Секретница• 20 февраля в 10:34
Ответ дляЯсноВидящая
Я пішла на стажування відродила 4 дня витратила на проїзд їжу а мене кинули.
Люблю Украину• 20 февраля в 10:34
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А чому чоловік витратив, а не обоє? Дитина лише його? Я так розумію чоловік не набагато старший за автора і мільйони ще не заробляє, але при цьому розуміє, що гроші з неба не падають, на відміну від автора, яка ще ні копійки не заробила, а з кредитки вже знімає.
Зупка_цем• 20 февраля в 10:34
Ответ дляЯсноВидящая
Чому ви так кажете?
Вас хтось в житті образив?
Может то мужик на минималке. ))
Секретница• 20 февраля в 10:35
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Цікаво до декрету як жили? Чи зʼїхались бо завагітніла в не жили до цього? Якщо не працювала
Декрет ок, а вагітність і перед цим?
Були дитячі виплати вже скінчились. Як почала брати половіклву картку став дивитися ---- напрягло забрав
Люблю Украину• 20 февраля в 10:35
Ответ дляЗупка_цем

Вы с кем живёте?
За кого вышла замуж, с тем и живет. Или вы думаете, ее муж по ресторанам шикует, а ее заставляет экономить?
Полонянка SexShop-а!• 20 февраля в 10:35
Ответ дляЛюблю Украину
То ж ви пропагандуєте життя попаламщиків?
Навіть не буду це обговорювати
Чоловік ви чи жінка не знаю, але мені шкода вас, як людину з цим мисленням
Секретница• 20 февраля в 10:35
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ото жлобенко а не чоловік.
Сподіваюся ви більше не будете йому народжувати дітей бо він таки жлоб.
Нафіг він вам треба? Зажав гроші на проїзд і харчування?
Автор сподіваюся ви рожеві окуляри вже зняли?! Чи ще не зрозуміли який він жлоб?!
У вас автор хоч є подушка безпеки?
Якщо б була подушка вона би тему не створювала , написала ж з кредитки
Мerida• 20 февраля в 10:36
Ответ дляСекретница
В количестве 40 раз? И автор продолжает и продолжает искать сферу финансов. Мне кажется, что после 40 раз ясно, что эта вакансия пока не светит. И если такая ситуация в семье, то ей пулей нужна ЛЮБАЯ работа. А любую она и возле дома найдёт. Без поездок по городу. Ребенок пока в саду, как я понимаю. Ей нужно шевелиться. Если так остро стал вопрос работы, всю жизнь не работала, а тут хооп, значит что-то случилось. И ей выбирать очень опасно. Чтоб не остаться вообще без денег. Любых, даже от мужа
Радість моя• 20 февраля в 10:36
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так я об этом и пишу, автор видела за кого замуж шла, для меня загадка для чего таким рожают
Борисфенка• 20 февраля в 10:36
Ответ дляВідморожена
Це вже не перша тема. Ну де їм набратися досвіду, якщо вдвох живуть на дві зарплати і все чудово? А от коли декрет, дитина, одна зарплата на трьох, отоді і прокидаються мудаки.
Гитта Ягг• 20 февраля в 10:36
Ответ дляPrervana
Ей не подойдет. Она же писала, что ей нужно зайти и сесть чтобы поесть.
Зупка_цем• 20 февраля в 10:36
Ответ дляЛюблю Украину
Чмошники часто дожидаются декрета а потом показывают свою власть.
А пока встречаются- цветы/ кафе

Теперь она от него зависит, его никчемная жизнь удалась он может хоть кем-то командовать, не только им командуют!
Люблю Украину• 20 февраля в 10:37
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Навіть не буду це обговорювати
Де ви це побачили? Я в своєму житті жодного дня не працювала. Але для цього не треба бути такою дурепою, як автор.