Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06
Чоловік готовий вдавитися за гроші
Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?
Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.
Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи
Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає
Ви вважаєте чоловік справедливий?
Чи може метро не користуватися?
Ви вважаєте чоловік справедливий?
Привіт з ботойбіччя• 21 февраля в 17:34
Ответ дляУжеВотДа
Але доход у вас як у школяра, розумієте?
У моей школьницы больше намного доход, чем у автора. Она работает с 15 лет
Зараз все скажу
• 21 февраля в 17:34
Ответ дляchitay
Вас знатно захейтили,- не переймайтеся сильно. Ви молодець, що вирішили вийти з декрету. Без досвіду і з маленькою дитиною буде важко знайти першу роботу. Мабуть, я би радила пройти все поруч і влаштуватися на саму кращу з того що є, але поруч (графік, ЗП, хоч якісь нові знання і навички і тиди). Не цурайтеся НП або ПриватБанку. В Приваті є онлайн навчання-зареєструйтеся і пройдіть. Звичайно, якщо фінанси,- то бажано рухатися в цьому напрямку хоч приблизно.
В ПриватБанк мене не взяли(
Зараз все скажу
• 21 февраля в 17:36
Ответ дляСекретница
Не получится свалить тут надо и на себя и на ребенка заработать а на работу не берут опыта нет...сложно всё и на съем . Это нереально в сегодняшних реалиях.
Я бы автору посоветовала пойти учетчиком 1 с , помощником бухгалтера
Без досвіду в сферу бухгалтерського обліку не беруть навіть помічником
Зараз все скажу
• 21 февраля в 17:36
Ответ дляГитта Ягг
Скорее всего, муж там ровесник. Живут они не в коробке от холодильника, ребенок куда-то пристроен ( может и няню оплачивает). Не голодают. Комната не одна, раз барышня спит в другой комнате с ребенком. Я думаю для молодого пацана, он старается достаточно.
Просто у автора, как у человека ни дня в своей жизни не работавшего может быть искаженное представление о деньгах.
Звідки в молодого пацана сиві вуса?
Зараз все скажу
• 21 февраля в 17:37
Ответ дляСердючка
Кем муж работает? К себе устроить вас не хочет?
Головним маркетологом в американській компанії (назву писати не буду)
Мене не візьмуть туди із зрозумілих причин
Борисфенка• 21 февраля в 17:42
Ответ дляЗараз все скажу
Ага, і заробляє дуже непогано?
Що і треба було довести.
А вам пропонує ходити пішки в мороз і їсти Мівіну на лавці?
Що і треба було довести.
Сердючка• 21 февраля в 18:04
Ответ дляЗараз все скажу
И такой скупердяй
Незнакомлюся• 21 февраля в 19:03
Ответ дляЗараз все скажу
Ким?
На касу,чи будь ким(ким візьмуть)
Незнакомлюся• 21 февраля в 19:07
Ответ дляЗараз все скажу
А всюди є трц?
Хто немає грошей,той і на вулиці може бутер з´їсти,а то такі цаци поробилися, а ні,то шукайте щедрого чоловіка/коханця
Незнакомлюся• 21 февраля в 19:11
Ответ дляЗараз все скажу
Дякую!
Ще в переході я не їла...
О,я ж кажу що цяця
Незнакомлюся• 21 февраля в 19:13
Ответ дляЗараз все скажу
До 200
Ну так не яйце беріть,а купіть кусочек ковбаси,сиру,барон і наробіть бутерів(ще й чоловіку дістанеться)
Киця-бриця• 21 февраля в 19:23
Ответ дляЗараз все скажу
Нащо псуватися собі шлунок?
А сосиска в тесте его не портит? Бу-га-га. Ору чайкой
Киця-бриця• 21 февраля в 19:24
Ответ дляSo_so
Муж автора айтишник и в деньгах не нуждается.
Автор пишет, что муж маркетолог. Зачем вы врали , про айтишника?
Одяг та сумки• 21 февраля в 20:01
Ответ дляЗараз все скажу
Обід в пх до 200 гривень
а що таке пх- пузата хата? і нерозумію ви що вдома поїсти не можете? а прям вам повноцінно пообідати треба.
Борисфенка• 21 февраля в 20:07
Ответ дляКиця-бриця
А в ІТ маркетологи не потрібні? Чи ви думаєте, що він Айхербом торгує?
Зараз все скажу
• 21 февраля в 20:07
Ответ длякуркулиха
А обговорення по телефону, що у вас досвіду немає, не катіт? Чоловік ваш, ді@ьмо, але ви лишньої роботи дофіга робите.
Все одно запрошують на співбесіду ,а потім морозять
Зараз все скажу
• 21 февраля в 20:09
Ответ дляКучМала
В 90% никто ни какой и не тиран оказывается. У двоюродной сестры дочка 27 лет. До свадьбы подрабатовала одной левой. Всегда говорила, я не хочу работать, хочу дома сидеть. Встретила будущего мужа. Первоначальная картина, она подрабатывает, он работает, ей 21 ему 27. Женятся. Она сразу в декрет. Рожает ребенка, ребенок отличный, здоровый, активный. Сидит в декрете 3 года. В 3 года она отдает его в садик.... и начинаются сканадалы. Он тиран, гонит на работу, она ищет найти не может ездит по собеседованиям но ой нигде не берут. На самом деле она просто не хочет работать, Сестра ее поддерживала, ровно до момента, пока муж не подал на развод и не переселил племянницу обратно к маме. Сестра быстро оценила ситуацию, что она попала и теперь кормить внука и дочку у нее есть все шансы и сцаными тряпками погнала ее на работу. Племянница теперь всех считает тварями а себя несчастной, она хотела не так. При том на мой вопрос ’почему ты до свадьбы ему не сказала, что не хочешь работать’ отвечает а он бы тогда на мене бы не женился, я думала, что он передумает, он же хорошо зарабатывает
В мене не той випадок
Зараз все скажу
• 21 февраля в 20:10
Ответ дляСекретница
Якщо не був в той шкурі не зрозуміє. В мене 10 робіт було а в чоловіка 1. Він не коли не розуміє як важно найти роботу. Його влаштували батьки.
Тут повністю згодна
Зараз все скажу
• 21 февраля в 20:10
Ответ дляСердючка
Взять кофе или часы и скушать свой пирожок. Это же не ресторан. Хотя и в «Черноморке» есть бесплатная уха.
Вона безкоштовно не просто так,а при замовленні інших страв)
Зараз все скажу
• 21 февраля в 20:11
Ответ длявре_Динка
дуже сумно, коли народжують не зрозумівши з ким живуть і як цей чоловік в житті. потім випливають ось такі моменти.
нічого приємного в житті зі жлобом немає, і коли вже є мале дитя не так легко від нього піти
Сьогодні мене із машини на мороз виставив ,як кішку
Зараз все скажу
• 21 февраля в 20:11
Ответ дляЛюблю Украину
В случае автора именно так и есть)
Ні,бо я активно шукаю
Зараз все скажу
• 21 февраля в 20:13
Ответ дляДобра всем!
А у вас є хто на підстраховці коли дитина буде хворіти? Бо якщо немає, то ви почали не з того боку своі пошуки.
Ну нехай чоловік дивиться
Зараз все скажу
• 21 февраля в 20:14
Ответ дляРогнеда Карповна
Та ні, планку так сильно знижувати не треба. Навіть з урахуванням того, що немає досвіду менше ніж на 15 тис не погоджуйтесь.
Скажіть чоловікові, щоб не жмотився, щоб розумів що час співбесіди залежить не лише від вас, а й від іншої сторони.
А взагалі то такі тривожні дзвіночки в плані фінансів від чоловіка мають спонукати замислитися над тим чи правильно ви обрали супутника по життю та чи підтримає він вас в більш скрутних обставинах
Мене просто покарало життя,ходжу із ним ,як побита худоба
Зараз все скажу
• 21 февраля в 20:16
Ответ дляКучМала
А вот нет... она хочет есть в пузатой хате. А сейчас это прям дохрена. У меня вчера сын подросток с друзьми туда зашел поесть. Поел на 500 грн. Там сейчас дорого)). И маке меня с кофе будет грн 250.
Если муж такие счета закрывает каждый раз... то это скорее хитрость. Ведь если ты ездешь, обедаешь каждый раз на 500 грн, то дешевле чтобы она дома сидела, вот все своего и добьются))
Що він взяв на 500 гривень?
Він у вас ненажера?
В мене максимум там був чек це 200 гривень.
Він у вас ненажера?
Зараз все скажу
• 21 февраля в 20:19
Ответ дляРадість моя
А надо быть обязательно психологом, чтоб понять, что перед тобой мудак ?
Взагалі так
Зараз все скажу
• 21 февраля в 20:22
Ответ дляСекретница
Скоріш за все він теж економить гроші тому його це і обурило
Як він економить ,я вчора купила величний кульок печива при чому із своєї кредитки з´їв те печево за два рази і на мені не залишив.
Зараз все скажу
• 21 февраля в 20:22
Ответ дляМеня не звали
Пиріжок все одно на вулиці їсте? Беріть пиріжок з дому
Ні,в пекарні