Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06
Чоловік готовий вдавитися за гроші
Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?
Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.
Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи
Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає
Ви вважаєте чоловік справедливий?
Чи може метро не користуватися?
Ви вважаєте чоловік справедливий?
Радість моя• 20 февраля в 10:45
Ответ дляЗупка_цем
Чмошники часто дожидаются декрета а потом показывают свою власть.
А пока встречаются- цветы/ кафе
Теперь она от него зависит, его никчемная жизнь удалась он может хоть кем-то командовать, не только им командуют!
А пока встречаются- цветы/ кафе
Не сочиняйте, жлоб никогда не будет щедрым, ни в первый день знакомства, ни в семейной жизни
Борисфенка• 20 февраля в 10:46
Ответ дляРадість моя
Ой, ну не надо вот этого - был не жлоб, стал жлоб . Жлоба видно за км в первую же встречу.
Це не про жлобство, це про залежність. Він тепер цар гори і вчить авторку економити, картку забрав. Сам при цьому може обідати в ресторані, ’бо у нього репутація’.
Замрійлива• 20 февраля в 10:46
Ответ дляЗараз все скажу
Ні,пузата хата ,або якусь сосиску в тісті купити
Тобто сосиску в тісті можно з´їсти на вулиці на лавці. А взяти с дому кипятка в термосі і заварить мівінку і каву ні...?
Люблю_смаколики• 20 февраля в 10:46
Ответ дляЛюблю Украину
Ну пусть, а это что так легко? Автор он вообще никакую работу найти не может.
Мужчинам по дефолту больше платят. Да, больше чем 15тыс заработать легко. Тем более, как я поняла, это Киев. Мой в городке 45тыс населением в 2,5раза больше приносит. И не заметит даже куда я потратила те 4-5 тысяч
Сердючка• 20 февраля в 10:46
Автор, предложений работы много, моя знакомая лет 10 назад, когда разошлась с мужем, устроилась в Сильпо, сначала раскладывала товар по полкам, потом доросла до более высокой должности, уже командует там
Накладні мюслі• 20 февраля в 10:47
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Что с вами может случиться если поев в 8-9.00 утра придете в 17-18 поедите? Опухните с голоду?
Мені буде паморочитися в голові.. це дуже довго. Ви що?
Поівши о 8:00 я знову їм о 13:00, не о 18.
Радість моя• 20 февраля в 10:47
Ответ дляЗастряла
Я так жила,спочатку декрет,потім в школу водила,бо далеко,з уроками сиділа щоб репетитора не наймать(щоб гроші не платить)Вдома порядок,наготовлено.І всерівно я мало роблю,і грошей в сім´ю не приношу.
А дійшло до того що почав вибивати гроші за харчування,моє.
Ні взуття ні одягу років 5 нового не бачила,ще за їжу почав говорити.Я була вже 48 кг.Його їжу принцепіально не брала.Їла що батьки з села передавали.Розлучилася,вийшла на роботу.
Можу дозволити собі і дітям більше ніж з ним.Але за ці роки нервів і здоров´я посадила дуже багато.
Детям ? То есть вы такому конченому еще и несколько родили ?Что с вами не так ?
Ответ дляЗупка_цем
А пока встречаются- цветы/ кафе
Спорно в данном случае. Автор не работала никогда ( ее слова). Ей 25 лет. Она сначала зависела от родителей и потом сколько 5-6 лет? От мужа.
И как я поняла раньше, его это не напрягало и он не был чмошником.
А вот теперь, спустя пару месяцев ( вероятно) ее ежедневных вылазок в город с едой в кафе, как-то он задолбался. ( и кофе из автомата ей предлагать не надо, барышня четко обозначила, что она на ходу ни есть ни пить не будет, ей нужно чтобы было удобно).
Возможно дело не в деньгах, а в том, что они по разному представляют разумные расходы на поездки и еду. Как вы понимаете, человек который никогда не работал, имеет другое представление о ценности денег.
В общем ситуация неоднозначная.
Ответ дляЛупаю цю скелю
Авторка хоче у сферу фінансів 😁
Мабуть до декрету встигла якийсь диплом отримати...
Я тоже в свое время диплом получила в сфере финансов. Работы после декрета вообще не было - 92-й год. Пошла сначала на рынок торговать, потом куда взяли - продавцом в магазин. Росла потихоньку, меняла работу - много лет уже финансист.
Но у меня не просто диплом был, я реально училась))
Замрійлива• 20 февраля в 10:48
Ответ дляЗараз все скажу
І де його істи???
По дорозі на інше співбесіду, в метро, тролейбусі, в парку, в під´їзді. Значить не така ви вже і голодна!!!
ФрекенБок• 20 февраля в 10:48
Ответ дляЗараз все скажу
Ну його гроші може і правий
Але як я знайду роботу нікуди не їхавши?
Вообще то это ваши общие деньги
Заставляличка• 20 февраля в 10:49
Знайдете роботу - формуйте свою фінансову подушку, щоб в разі подібних ситуацій мати на умовну каву/прокладки/проїзд. Як бачите, чоловік у вас не надійний і жмот.
Сподіваюся в декреті ви ще не були і є час подумати. Ще задумайтеся, що буде, якщо раптом захворієте, напевно на банальний ібупрофен зажме гроші.
До речі, мій тато жмот і в часи моєї молодості радив не лікувати ’складні’ зуби, а вирвати їх, щоб не витрачатися на стоматолога. Бо от він вирвав зуби і все ок. При цьому я витрачала на зуби і загалом на себе тільки свої кошти.
Але про харчування частково згодна - я навіть за наявності роботи ніколи не купляю готову каву і не відвідую заклади харчування. Максимум в магазині банан або булочку чи батончик. Каву беру з дому в термочашці, можу і бутерброд з дому взяти.
Для когось і я жмот, але при моїй зп кава і їжа за межами дому - розкіш. Вийняток - якщо з друзями/родичами/колегами їду кудись на каву.
І знайома якось викладала фото зимової прогулянки в парку, її донька на фото була з домашнім бутербродом, здається тільки хліб з маслом. Тому за певних обставин це таки раціональніше.
ХаДиДиШь• 20 февраля в 10:49
Ответ дляЗараз все скажу
Шукаю бажано в сфері фінансів від 15 тисяч
Ну або вже 10 тисяч
ідіть в центр зайнятості ,може на курси підете ,якщо немає освіти ніякоі
Замрійлива• 20 февраля в 10:50
Ответ дляЗараз все скажу
Ну або вже 10 тисяч
Так вам такої за не вистачить на пузату хату. Максимум на проїзд і труси... І знову прийдеться голодать...
Сердючка• 20 февраля в 10:50
Ответ дляЗараз все скажу
І де його істи???
Зайдите в кафе, купите кофе и кушайте свой бутерброд
Радість моя• 20 февраля в 10:50
Ответ дляЛупаю цю скелю
Авторка хоче у сферу фінансів 😁
Так кассир как раз с финансами и работает)))))
Хочу на Балі• 20 февраля в 10:51
Ответ дляЯсноВидящая
Щоб що?
100 грн зекономити?
Вряд ли зп мужа 1000 грн. Автор пишет, что она 10% зп мужа уже прокатала и проела.
Сердючка• 20 февраля в 10:51
Ответ дляЗараз все скажу
Ну або вже 10 тисяч
Что значит в «сфері фінансів»? Кем? В обменнике?
Разгуляшка• 20 февраля в 10:51
Ответ дляСекретница
Скоріш за все це тільки почалося , мені це знайомо
Чоловіка не виправдовую, але що за дитячій садок? Взяти каву в автоматі чи ларькі і бутер з дому. Не околієте за 10 хв, поки перекусите. На вулиці що - 20?
Вельми шановна• 20 февраля в 10:51
Мабуть, авторка на чергову співбесіду побігла..............
Хочу на Балі• 20 февраля в 10:52
Ответ дляЧупакабраЗеБест
та да, холодно сейчас, я тоже не могу прдеставить где сесть и переждать или перекусить чтобы не околеть.
Это 5 мин времени. Это где у нас минус 40?
Сердючка• 20 февраля в 10:52
Ответ дляВельми шановна
Или в другую тему жаловаться
ФрекенБок• 20 февраля в 10:52
Ответ дляЗараз все скажу
Ну або вже 10 тисяч
а кто учить вас будет ?
Радість моя• 20 февраля в 10:53
Ответ дляБорисфенка
Это ответ на это ваше сообщение !
«А от коли декрет, дитина, одна зарплата на трьох, отоді і прокидаються мудаки»
Мудаками не просыпаются в декрете, ими рождаются !
Разгуляшка• 20 февраля в 10:54
Ответ дляНакладні мюслі
То візьміть бутер з дому чи печенько. Ото проблема, жінці 25 років, а не 50. В такому віці ще сил і енергії купа, молодий оргнізм
Сердючка• 20 февраля в 10:54
Ответ дляРадість моя
Это ответ на это ваше сообщение !
И обычно их сразу видно
Накладні мюслі• 20 февраля в 10:54
Ответ дляparele
Ви чудова! ❤️
Зупка_цем• 20 февраля в 10:55
Ответ дляГитта Ягг
В общем ситуация неоднозначная.
На ходу есть вредно.
Ответ дляЗаставляличка
Так вот она после декрета сейчас и ищет первую работу в жизни. Она до 25 не работала никогда.
Борисфенка• 20 февраля в 10:55
Ответ дляРадість моя
Это ответ на это ваше сообщение !
Ок, ними народжуються, але до декрету вони маскуються. А от в декреті вони показують себе у всій красі, коли жінка залежна і без доходу.