Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06

Чоловік готовий вдавитися за гроші

Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?

Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.

Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи

Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає

Ви вважаєте чоловік справедливий?
prozerpina123• 20 февраля в 10:07
А у вас своей головы нет, чтоб понять прав он или нет?
Соседушка• 20 февраля в 10:08
Надеюсь, он вам не муж
Викачую яйцями• 20 февраля в 10:08
навіщо вам стільки співбесід??? можна більшу частину по телефону поспілкуватися. і вибрати ті, де є зиск від співбесіди і вірогідність отримати роботу.
З вишневого садка• 20 февраля в 10:08
А раніше як було?
Чому з попередньої роботи звільнилися?
автор Зараз все скажу • 20 февраля в 10:09
Ответ дляprozerpina123
Ну його гроші може і правий
Але як я знайду роботу нікуди не їхавши?
УжеВотДа• 20 февраля в 10:09
Авторе, їсти у закладах,коли не маєш роботи- це таки викидати гроші. Знайдете роботу-витрачайте як хочете. Зараз ви собі не можете дозволити харчування поза домом
Ответ дляВикачую яйцями
Без досвіду роботи нігде не хочуть брати тому і дуже багато часу витрачаю на пошуки
автор Зараз все скажу • 20 февраля в 10:10
Ответ дляЗ вишневого садка
А раніше як було?
Чому з попередньої роботи звільнилися?
Не працювала
So_so• 20 февраля в 10:10
С другой стороны, Вы не на вокзале. Начните работать, там видно будет.
УжеВотДа• 20 февраля в 10:10
Ответ дляЗараз все скажу
Ну його гроші може і правий
Їздіть звичайно, у вас нема іншого виходу
З вишневого садка• 20 февраля в 10:10
Ответ дляЗараз все скажу
Не працювала
Чому?
Скільки вам років?
Фиктивная• 20 февраля в 10:11
Ответ дляЗараз все скажу
Ну його гроші може і правий
А где ваши деньги с прошлой работы? Все расстратили?
автор Зараз все скажу • 20 февраля в 10:11
Ответ дляУжеВотДа
Заклади це не ресторани мається на увазі
Звісно я не ходжу по ресторанам ,але мотатися цільний день по місту без їжі теж не зможу
Сусідка зверху• 20 февраля в 10:11
А де ви там харчуєтесь між співбесідами ? В ресторанах ?
Викачую яйцями• 20 февраля в 10:11
Ответ дляЗараз все скажу
а вас коли по телефону запрошують на співбесіду ви не можете спитати зразу чи візьмуть на вакансію вас без досвіду?
вмійте сортувати і планувати свій час. насправді багато ого можна вирішити по телефону чи онлайн співбесідою і не мотатися по всьому місту.
Сусідка зверху• 20 февраля в 10:12
Ответ дляЗараз все скажу
А де і що замовляєте ?
автор Зараз все скажу • 20 февраля в 10:12
Ответ дляУжеВотДа
Ну це вже з кредитки буду роботи
Ответ дляЗ вишневого садка
Чому?
Скільки вам років?
Через декрет ,25 буде
Фиктивная• 20 февраля в 10:12
Ответ дляЗараз все скажу
Так возьмите из дома бутерброд. Или вам что то мешает это сделать?
Ответ дляФиктивная
Не було минулої роботи
автор Зараз все скажу • 20 февраля в 10:13
Ответ дляСусідка зверху
Ні,пузата хата ,або якусь сосиску в тісті купити
Хома з пастою• 20 февраля в 10:13
Никогда бы не вышла замуж за такого жлоба мелочного. Фу((((
Inconvenient• 20 февраля в 10:13
Ответ дляЗараз все скажу
Ну його гроші може і правий
Де ви такий жадібний непотріб підбираєте? Чимало жінок взагалі не працюють і живуть за рахунок чоловіка.
Фиктивная• 20 февраля в 10:13
Ответ дляЗараз все скажу
Расточительно жерти в городе, не имея работы.
Ответ дляВикачую яйцями
Звісно це все запитую,кажуть розглядаємо і без досвіду ,навчаємо тощо.
автор Зараз все скажу • 20 февраля в 10:14
Ответ дляВикачую яйцями
Але потім не хочуть брати,морозять
ЖующаЯКонфету• 20 февраля в 10:14
я їздила лише на фінальні співбесіди. таких поїздок по факту було чотири. дві з них в ту компанію де я наразі працюю.
до цього лише телефонні розмови і чи онлайн зустрічі.
все що вас цікавить розпитайте по телефону.
цінуйте свій час.
ЯсноВидящая• 20 февраля в 10:14
Ответ дляЗараз все скажу
Не працювала
За що жили?
ЧупакабраЗеБест• 20 февраля в 10:14
Ответ дляЗараз все скажу
Ну його гроші може і правий
автор, ваш выход походу бутеры и овсянка в термосе. не шучу. когда то я была в таком стесненном положении, и ничего выкрчивалась, даже в мак мойжно зайти и съесть свое. а на проезд да, ничгое не поделаешь
Ответ дляСусідка зверху
А де і що замовляєте ?
В пузату хату заходжу,або якийсь пиріжок куплю