Тримаю свічку• 20 февраля в 11:23
Купила таку хну і басму. Підкажіть чайнику
Я точно знаю, що ви все знаєте.
Начиталась порадниці і зробила замовлення.
купила хну і басму як на фото.
підкажіть як користуватись хною?
Читала, що в кефірі, в лимонному соці її розводять...а як правильно???
дайте пораду будьласочка
купила хну і басму як на фото.
підкажіть як користуватись хною?
дайте пораду будьласочка
Колдунья-вещунья• 20 февраля в 11:26
Є формули вираховують який колір хочете і який є. Тоді скільки чого добавити.
Санька-4b93• 20 февраля в 11:36
Я кипятком развожу, потом после оcтывания добавляю масла и витамины А и Е. Держу примерно 3 часа на волосах. Она и так сильно сушит голову, а если еще и кефиром развести, то вообще капец, наверное будет.